Kaplama Deneyleri
Eline, emeğine sağlık Smile Kimyasallarla uğraşırken sana bir şey olmasın hocam, aman dikkat.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(28/05/2015, Saat: 01:20)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline, emeğine sağlık Smile Kimyasallarla uğraşırken sana bir şey olmasın hocam, aman dikkat.

Teşekkürler Straht, valla dikkatli davranıyorum ama solusyon zararlı değilse birşey olmaz, çıplak elle dokundum bu zamana kadar Big Grin
www.BarbarosRazors.com

emeğinize sağlık
artık bir nasıl yapılır dökümanı
hazırlama zamanı
sizcede gelmedi mi? Smile
çıraklık kalfalık bitmiş
bunlar ustalık dönemi eseri Wink
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(28/05/2015, Saat: 01:23)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Straht, valla dikkatli davranıyorum ama solusyon zararlı değilse birşey olmaz, çıplak elle dokundum bu zamana kadar Big Grin

Asitiydi, solüsyonuydu, elektroliziydi derken kim bilir neler açığa çıkıyor, açık havada maske ile falan yapmak en sağlıklısı gibime geliyor, yabancı biri yapsa kesin uzaya çıkacakmış gibi giyinirde yapar ama bize bir şey olmaz Big Grin
-Grace Hopper

(28/05/2015, Saat: 01:27)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: emeğinize sağlık
artık bir nasıl yapılır dökümanı
hazırlama zamanı
sizcede gelmedi mi? Smile
çıraklık kalfalık bitmiş
bunlar ustalık dönemi eseri Wink

Teşekkürler.
İnşallah güzel bir doküman hazırlamaya çalışayım müsait bir anda. Smile

(28/05/2015, Saat: 01:30)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asitiydi, solüsyonuydu, elektroliziydi derken kim bilir neler açığa çıkıyor, açık havada maske ile falan yapmak en sağlıklısı gibime geliyor, yabancı biri yapsa kesin uzaya çıkacakmış gibi giyinirde yapar ama bize bir şey olmaz Big Grin

Kaçak kontrol etmek için Tüpe çakmak çakan insanlarız biz Smile
www.BarbarosRazors.com

Başlıkla alakasız olacak ama resmen ülkede şansa yaşıyoruz, piyango çıkmadı diye üzülmeye gerek yok her gün bir büyük ikramiye kazanmışcasına şansımız olmasa yaşamamız zor.

1 tanesi patlayınca apartmanlarda koca koca delikle açan hatta yıkabilen mutfak tüplerinden sadece 6 tane (!) varmış bu araçta..
-Grace Hopper

Elinize sağlık @theunnamed komşum. Gerçekten de sizden bir doküman bekliyoruz en kısa zamanda. GEM'ler gözümün içine bakıyorlar. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Merhabalar,

Bir kaç üstada sordum, önceden denemiş yahut fikri olan arkadaşlarımıza da sormak istedim. Merkur 11C almayı düşünüyorum, bildiğiniz üzere krom kaplama bir alet. Elimde Merkur 34G ve 37G slant bulunuyor, uyum sağlaması açısından 11C'yi de rose altın kaplatmayı düşünüyorum. Mümkün müdür acaba?

Saygılarımla.
Acta est fabula, plaudite.
(07/02/2015, Saat: 22:47)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar zaman zaman kaplama deneyleri yaptım/yapıyorum. Bu konuda toplamak istedim. Devamı gelir umarım.

Gillette Slim N2

e3amyzeg.jpg

-----çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Harika

DSCF0144_zpsccd6f573.jpg

DSCF0145_zps50df3df5.jpg

DSCF0143_zps2cda713d.jpg
Teşekkürler @ulaş2626 bey..
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde nikel kaplama habaz 22 13,674 29/08/2020, Saat: 00:41
Son Yorum: yeniden11