Mert dayanır namert kaçar
Hoşgeldiniz hayırlı tıraşlar
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Aramıza hoş geldiniz.
forumumuza hoşgeldiniz tıraş kremi kullanacaksanız niveanın ya da arkonun moist iyi bir tercih olabilir. Alet olarak standart Edwin Jagger DE89 diyeceğim tabiki ama eğer tek parça kelebek diyorsanız benim de kullandığım Feather Popular olabilir, alışana kadar çok keskin jiletlere girişmeyin derim ben Smile Tekrardan hoşgeldiniz aramıza, inşallah yakın bir zamanda istediğiniz güzel ekipmanlara ulaşırsınız. Bol köpüklü, tahrişsiz tıraşlar dilerim Smile
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Aslında tıraşa DE makine ile başladım, daha sonra reklamlarına kanıp kartuşa geçtim. Ancak Arko tıraş sabunu hiç değişmedi başkasını da aramadım ama diğer sabunları da merak etmiyor değilim arada farklı koku ve özel günlerde kullanmak için. Tıraş köpüğünü zorunlu olarak bir tek askerde kullandım, her defasında yüzümün cayır cayır yandığını hatırlıyorum.

Bir süredir Wilkinson Sword kullanıyordum, geçen hafta Merkur Futur aldım. Jilet olarak arayışım hala sürüyor, 5-6 farklı jileti birer ikişer tıraş deneyebildim. Aslında Crystal en iyi sonucu verdi ama bu sefer de kullandığım makinenin ağırlığında muazzam bir değişme olduğu için tekniği oturtmak kaldı.
Acta est fabula, plaudite.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ist/22/kuaför mert barber 21 12,411 22/12/2014, Saat: 10:03
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: