ACEMİDEN ÜSTATLARA; UFAK BİR KAÇ RİCA
silindi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(05/02/2015, Saat: 16:45)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda "çılgın denemeler" ya da "ekstrem tıraş yöntemleri" gibi bir bölüm olsaydı ve bu tarz denemeler orada paylaşılsaydı sanırım hiçkimsenin itirazı olmazdı Smile

Bu fikri gerçekten çok beğendim... Wink
GTÜK oluşturalım. (Geleneksel tıraş üst kurulu)
Yonetim kurulunun benimsemedigi ekipman kullanan ve yöntemleri uygulayanlara operasyon yapılsın. Smile
Zaten 5 seneden önce çıkamaz kimse.Wink
(05/02/2015, Saat: 18:53)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten 5 seneden önce çıkamaz kimse.Wink

İlk darbe paralel kartuşçulara gelir Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(05/02/2015, Saat: 17:31)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Troller ve goblinler için harika bir kombinasyon sevgili @ooppssSmile

Üstadım;
Maalesef her forumda olduğu gibi hiç gereği yokken bahsettikleriniz burada olabiliyor.Hiç tasvip etmediğim şeyler.
Ancak burası zaten çok önceden trollenmiş. Hatta trollenmeyi,goblinleşmeyi geçmiş, bir kaç kullanıcı adı kullanıp,kendi çalan kendi oynayan, çift kişilikli sözde üstatlar da çıkmış.) Hafiften bir sulanma başlamış zaten....

Sözüm size veya bu konuda diğer arkadaşlara değil((Mancho-Alfred ikilisinden bahsetmiyorum, zaten komiklik için kullanılıyor),okursa anlar zaten. Kimsenin daha fazla kırılmaması adına konudan çekilir, ve saygılarımı sunarım...
(05/02/2015, Saat: 19:57)agieda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım;
Maalesef her forumda olduğu gibi hiç gereği yokken bahsettikleriniz burada olabiliyor.Hiç tasvip etmediğim şeyler.
Ancak burası zaten çok önceden trollenmiş. Hatta trollenmeyi,goblinleşmeyi geçmiş, bir kaç kullanıcı adı kullanıp,kendi çalan kendi oynayan, çift kişilikli sözde üstatlar da çıkmış. Hafiften bir sulanma başlamış zaten....

Sözüm size veya bu konuda diğer arkadaşlara değil,okursa anlar zaten. Kimsenin daha fazla kırılmaması adına konudan çekilir, ve saygılarımı sunarım...

Üstadım kibarlığınız ve efendiliğiniz için teşekkür ederim,
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(05/02/2015, Saat: 19:59)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım kibarlığınız ve efendiliğiniz için teşekkür ederim,

Estağfurullah, o sizin kibarlığınız ve efendiliğiniz...
Ancak burası zaten çok önceden trollenmiş. Hatta trollenmeyi,goblinleşmeyi geçmiş, bir kaç kullanıcı adı kullanıp,kendi çalan kendi oynayan, çift kişilikli sözde üstatlar da çıkmış.) Hafiften bir sulanma başlamış zaten....

Sözüm size veya bu konuda diğer arkadaşlara değil((Mancho-Alfred ikilisinden bahsetmiyorum, zaten komiklik için kullanılıyor),okursa anlar zaten. Kimsenin daha fazla kırılmaması adına konudan çekilir, ve saygılarımı sunarım...
Espri yapmak dahi karneye bağlansın o zaman komşum.
Ya da GTÜK izin verdigi ölçüde yapalım.
Eglenmek yasaklansın.
Ek : bu arada belirtmem gerekiyor, trol ve goblin yüzüklerin efendisindeki dev hayali yaratıklar. Kimseyi kırmak gibi bir amacim olmamasının dışında ortam biraz yumusasin istedim o kadar. Neyse surc-i lisan ettiysek affola.

Konuyu gayet iyi niyetle acmıştınız hak verdiğim noktalar da vardı ama bu konu farklı yerlere gitmiş. Mesajda bir itham var dolayısıyla zan altinda bırakmayın kimseyi. Sıkıntınizi yönetimle paylaşabilirsiniz. Forum trollenmesin diye uğraş veriliyorken, bildiğiniz bir durum varsa yönetim önlemini alır.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: