ACEMİDEN ÜSTATLARA; UFAK BİR KAÇ RİCA
Forumun doğası gereği sacma ve zararlı paylaşım ve oneriler elenir, itibar görmez.
Bunu sansüre degil, doğal sürecine birakirsak daha sağlıklı ve doğru olmaz mı?
Aklıma foruma girip sacma öneriler getiren çılgın kimyager geldi. Onun yüzünden estetik ameliyat geciren olmadı bildiğim kadarıyla. Smile
@ooppss

Forumun genel amacı yararlı olan bir ürünü paylaşmaktır.Kimse kimseden herhangi bir şekilde kanıt beklemez ancak kişi öneri yapıyorsa , karşı taraf onun tecrübe ettiğini veyahut kesinlikle emin olduğunu düşünür ( Özellikle acemi kullanıcılar ).Bazı şeyleri yapmak göze parmak sokmaktan farksız oluyor faydalı oluyorum foruma destek oluyorum derken bilmeden kişilere zarar veriliyor.Bunlar tabi ki kötü niyetle yapılan şeyler değil ama paylaşımları max. stabil bir hale getirebilmemiz açısından hiçte kötü değinilmiş öneriler değil bana kalırsa.

DipNot:Forumda tatlı, sakin bir tartışma ortamı yaratmak bile herkesin seviyeli olduğunu gösteriyor buda benim açımdan çok mutlu edici bir şey.Cool
Bugün günün tıraşı bölümünde yüzümü buharlı ütü ile yumuşatıp, yangın tüpünden yüzüme köpük sıkıp, balta ile tıraş olduktan sonra balsam olarak da gress yağı kullandığımı yazsam yarın forumun yarısının bunları deneyeceni düşünmek içimi ürpertirdi açıkçası.
(05/02/2015, Saat: 17:18)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün günün tıraşı bölümünde yüzümü buharlı ütü ile yumuşatıp, yangın tüpünden yüzüme köpük sıkıp, balta ile tıraş olduktan sonra balsam olarak da gress yağı kullandığımı yazsam yarın forumun yarısının bunları deneyeceni düşünmek içimi ürpertirdi açıkçası.

İşim olmaz üstad. Sonuçta tavsiye öncelikle aklıma yatmalı,

Forumda da en çok eleştirilen ve bu başlığa neden olan tavsiye martin üstadın saç kremi tavsiyesi... yüze kullansa hiçbir zararı olmaz bence. Zaten öneren de evinde sabun yapan herkese dağıtan yani kimya olayında yeterince tecrübeye ulaşmış biri... Bırakın da bilsin bir zahmet der geçerim...
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
@ooppss güzel kombinasyon olmuş denemeli
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(05/02/2015, Saat: 17:18)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün günün tıraşı bölümünde yüzümü buharlı ütü ile yumuşatıp, yangın tüpünden yüzüme köpük sıkıp, balta ile tıraş olduktan sonra balsam olarak da gress yağı kullandığımı yazsam yarın forumun yarısının bunları deneyeceni düşünmek içimi ürpertirdi açıkçası.
Troller ve goblinler için harika bir kombinasyon sevgili @ooppssSmile
Aslında düşündüm de kimsenin yorumuna ihtiyacım yok gibi hissediyorum. Kimse alınmasın, görüşleri değersiz anlamında değil. Herkes kendine uyan şekilde yorumluyor. Bu zaten hep konuşulan şey, jilet iyi geldi,cilt senin, benimle aynı oranda yağlı/kuru değil, fırçalarımız aynı olabilir ama kıllar kesinlikle aynı değil (olsa olsa ultra benzerdir, ama aynı değildir), kullandığımız su, o suyun sıcaklığı aynı değildir. Sen yüzünde 104 dairesel hareket yaptın ben 73. Sen tıraş aletinin sapına yakın tarafından tutarken ben tam olarak aynı yerinden tutmuyorumdur. Sen 33 derecelik açıyla tıraş olurken benimki 32dir.

Sonuç olarak şartlar kesinlikle aynı değil bence. Ortak kanıya varılıyor tabiki, varılabilir de. Ama ortak, aynı değil. Dolayısıyla kimse kimsenin fikrine aldanmasın, ilgilendiğini denesin beğenmezse bir şekilde başka birinin eline geçer o, belki o beğenir.

Bu şu demek değil, kimse aldığını kullandığını yorumlamasın. Sadece şu olur ben şunu aldım, kokusu rengi tadı hissi vs. bana uydu uymadı diyip bıraksın. En güzel yol bu olsa gerek. Zira her yeni gelen arkadaşa Polsilverin güzel bir jilet olduğunu söylemek yormadı değil Smile

Derby begenen de var bir sürü. Ama bize kalsa kesinlikle hayır!

Kimseyi eleştirmiyorum, herkes davranabilir istediği gibi, sadece aklıma geldi, paylaşmak istedim.
www.BarbarosRazors.com

(05/02/2015, Saat: 17:25)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşim olmaz üstad. Sonuçta tavsiye öncelikle aklıma yatmalı,

Forumda da en çok eleştirilen ve bu başlığa neden olan tavsiye martin üstadın saç kremi tavsiyesi... yüze kullansa hiçbir zararı olmaz bence. Zaten öneren de evinde sabun yapan herkese dağıtan yani kimya olayında yeterince tecrübeye ulaşmış biri... Bırakın da bilsin bir zahmet der geçerim...

Önceki yorumlardan ne anlatılmak istenmiş neler çıkarılmış.Kimse olaya objektif bakmıyor kendi penceresinden yorumluyor işi.Uzun uzun kimya bilgisi vericek değilim.Ama ironiye bak ki saç kreminin zararları bugün dünyada bas bas bağılırken " yüze kullansa hiçbir zararı olmaz bence " gibi komik bir ifade abesle iştigal kaçıyor. " Evet zararlı ama ben kullanıyorum , zararınıda pek önemsemiyorum " demek başka bir şey.

Onca yorumdan farklı anlamlar çıkaran arkadaşlarda birisinin seni anlamak istediği kadar anlaşılırsın diye boşuna dememişler Smile Trollemek yerine daha mantıklı cevap verilseydi iyiydi neyse bu konu uzar gider herkesin kendi fikri zikri bu yazıları okuyanda daha sağlıklı bir fikir edinecektir

Sevgiler Cool

Dipnot:Sabunu kimya 1.sınıf öğrenciside yapıyor bu bir kıstas veya bilgi birikimi değil onun zararlı olmayacağının göstergeside değil bilginize (:
silindi
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(05/02/2015, Saat: 17:47)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle ilk kez yazışıyoruz sanırım, sen yerine sizi tercih ederdim,
Cevabımı mantıksız bulmak, trollemek demek yerine daha şık bir yaklaşım beklerdim
Komik ifade yerine forum edebi adabına uyan bir cevap beklerdim.
Sevgiler yakın olduğunuz ve kendinizden yaşça veya pozisyon olarak ufak insanlara yollanır, saygılar beklerdim...

beklerdim de anlaşılan siz bekleneni pek vermeyeceksiniz... tavır öyle gösteriyor

yine de teşekkür ederim.

Yorumumda adabı adabı muaşeret'e aykırı üslup kullanmadığımı düşünüyorum.Ayrıca sevgiler sadece nezaketen söylenmiş bir söz öbeğidir bunuda söylerken iyi niyetle söylediğimi anlarsınız diye ummuştum.Sen diye bir uslub kullanmadım verdiğim örnek mecaz anlamlı bir deyimdi sadece.Evet mantıksız ve sığ bir cevabınız var kusura bakmayın.Doğru ne ise onu konuşurum ve bundan zerre sakınmam.Uslubumda da hiç bir nezaketsizlik olmadığını düşünüyorum.Trollemek hususu size söylenmiş bir şey değildi üstüne alınması gereken alınır siz değil.Burada yeni tanıştığım insanlarda dahil biliyorlar ne kadar insanları kırmamaya nazik davranmaya dikkat ettiğimi.Problem değil açıkcası

Saygılar Cool

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: