ACEMİDEN ÜSTATLARA; UFAK BİR KAÇ RİCA
(05/02/2015, Saat: 20:38)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu gayet iyi niyetle acmıştınız hak verdiğim noktalar da vardı ama bu konu farklı yerlere gitmiş. Mesajda bir itham var dolayısıyla zan altinda bırakmayın kimseyi. Sıkıntınizi yönetimle paylaşabilirsiniz. Forum trollenmesin diye uğraş veriliyorken, bildiğiniz bir durum varsa yönetim önlemini alır.

+1, baska yerlere cekmissiniz konuyu. Eger bahsettiginiz gibi bir durum varsa bunu paylasin biz de bilelim veyahut dillendirmeden yonetime iletseydiniz keske. Imalar ile zan altinda birakmak hos olmamis.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(05/02/2015, Saat: 20:33)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Espri yapmak dahi karneye bağlansın o zaman komşum.
Ya da GTÜK izin verdigi ölçüde yapalım.
Eglenmek yasaklansın.
Ek : bu arada belirtmem gerekiyor, trol ve goblin yüzüklerin efendisindeki dev hayali yaratıklar. Kimseyi kırmak gibi bir amacim olmamasının dışında ortam biraz yumusasin istedim o kadar. Neyse surc-i lisan ettiysek affola.

Üstadım;

Aşk olsun ben despotluk yanlısı bir adam imajı veriyorum. Angel Gülmeyelim,sırıtmayalım,eğlenmeyelim!!! Eğlenmek istemesek suratımıza jel sürer, kartuşla tıraş olurduk Big Grin Oradan öyle mi görünüyorum?

En baştan söyleyeyim lafım size değil, hatta bu konuya yazan hiç kimseye değil. Kişi kendini bilir, buraya uğrar okursa dediklerimi anlar.
Sulandırmak terimini sizin espriniz için söylemedim. Tabiri caizse denk gelmiş. Haklısınız bende dikkat etmemişim. Forum sulanmış derken sizin trol ve goblinler lafınız üzerine devam ettirdim. Trollük falan çok önceden başlamış, iş çoktan sulanmış anlamında Wink
Yoksa haşa, ne kimsenin esprisine karışırım ne de eğlenmesine...Haddim değil
(05/02/2015, Saat: 23:09)agieda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım;

Aşk olsun ben despotluk yanlısı bir adam imajı veriyorum. Angel Gülmeyelim,sırıtmayalım,eğlenmeyelim!!! Eğlenmek istemesek suratımıza jel sürer, kartuşla tıraş olurduk Big Grin Oradan öyle mi görünüyorum?

En baştan söyleyeyim lafım size değil, hatta bu konuya yazan hiç kimseye değil. Kişi kendini bilir, buraya uğrar okursa dediklerimi anlar.
Sulandırmak terimini sizin espriniz için söylemedim. Tabiri caizse denk gelmiş. Haklısınız bende dikkat etmemişim. Forum sulanmış derken sizin trol ve goblinler lafınız üzerine devam ettirdim. Trollük falan çok önceden başlamış, iş çoktan sulanmış anlamında Wink
Yoksa haşa, ne kimsenin esprisine karışırım ne de eğlenmesine...Haddim değil

Teşekkür ederim üstadım. Zaman zaman yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Bu da aslinda cok normal. Alınganlık göstermeden iletisimi koparmadan devam edince dostluklarin güçleneceğini düşünüyorum.
Benim yanıtım da tekrar okuyunca biraz fazla olmuşSmile ama sizin cevabiniz ve yaklaşımınız cok takdir ettim.
Hep sihhatler olsun, hayırlı olsun , ohh oh maşallah olmaz. Ara ara da böyle fikirler catisacak ki işin keyfi katlansin.Smile
Söz ola kese savaşı
Söz ola kestire başı
Soz ola agula aşı
Yag ile bal ede bir söz

Deyip , böylesine guzel üsluplu saygın arkadaşların bulundugu tüm foruma saygılarımı sunarım.
(05/02/2015, Saat: 23:19)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim üstadım. Zaman zaman yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Bu da aslinda cok normal. Alınganlık göstermeden iletisimi koparmadan devam edince dostluklarin güçleneceğini düşünüyorum.
Benim yanıtım da tekrar okuyunca biraz fazla olmuşSmile ama sizin cevabiniz ve yaklaşımınız cok takdir ettim.
Hep sihhatler olsun, hayırlı olsun , ohh oh maşallah olmaz. Ara ara da böyle fikirler catisacak ki işin keyfi katlansin.Smile
Söz ola kese savaşı
Söz ola kestire başı
Soz ola agula aşı
Yag ile bal ede bir söz

Deyip , böylesine guzel üsluplu saygın arkadaşların bulundugu tüm foruma saygılarımı sunarım.

Ruhu güzel, cildi güzel, pür-i pak beyleriz
Yolu yanlışlıkla buraya düşmüş cins-i latifler varsa
Hepsini bekleriz Big Grin

(Şu yazdığımı eşim görse, o jiletlerin gazabında beni ne şap nede en iyi balsamlar dahi kurtaramaz. o şikayet ettiğim kimyasal deneylerin hepsi üzerimde uygulanır Big Grin Big Grin )

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: