Vitrinlik gümüş DE
Eğer sap üzerine ince işçilikte yapılabilecekse desenli saplı modeller olabilir. Sırf vitrinde hoş gözüksün diye ise açık ve uzun taraklı aletler çok hoş gözüküyor. Fatip kafalı merkur 1904 olabilir mesela=)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Şimdi kullanılmasına kullanılır fakat kararma süresi artacak aslında hava almaması en önemli etken hava almazsa 1 sene kararmadan durabiliyor şekli vermekte sıkıntı yok her sekli çıkartırız
Komşum saf gümüş değilde alaşım gümüş kullanırsanız kararma derdi çok olmaz. Kapalıçarşıda falan satılan bazı gümüş bilezik,küpe vs kromlu yada nikelli gümüş kullanıyor (tam emin değilim) saf gümüşe göre çok daha uzun sürede ve az kararıyorlar.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Gümüş değil de altın hatta belki kırmızı altın yaptırabilirsiniz?

attachment.php?attachmentid=258045&d=1342374870
Döküm altın 80-90 gr dan bir hesapla komşum işçilik ve kalıbı katmıyorum o benden olsun çok tutar
Pardon ben kaplama düşünmüşüm, doğru söylüyorsunuz. Smile
Altın kapla var bir tane elimde ama kaplama sonuçta yapacaksan döküm yapacaksın oda en yakın gümüş olur güzelde olur gibi geldi bana
zaten gumus kaplama olan tuckaway gilette in
bir replikası olabilir aslında Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(25/01/2015, Saat: 15:57)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: in geltir we trust Big Grin
Piramiti eskik ağam bunun Tongue
2ymef48.jpg

Ne demişler, Yeni dünya düzeni Big Grin Deccal şeytanının düzeni, Çok eğlendiriyo beni başkanım kusura bakmayın bu gavurun bu garip tezleri..
Düşündüm de bi açık tarak vitrinde çok daha yakışıklı durur Angel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: