Ergenlik dönemi sakalı
200 liraya cikabilirseniz benim tavsiyem direk EJ89 hatta gorunusu sikinti olmazsa Progress ile baslayin. Plastik veya rimei ile zaman kaybetmeyin. Guzel aletler ama 200e cikabilirim, iyisi olsun diyorsaniz pas gecin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ben 19 yaşindayim kullandigim malzemeler
arko tiras sabunu
sedef ustura

lider firca bu 3 u 10 tl şap falan boş iş bana göre
arko zeytinyagli krem tiras sonrasi icin pek butce harcayamam tiraşa isimi halletsin yeter hevesim yok pek kaliteli seylere dedemden gelen aliskanlik herhalde şaşali seyleri sevmem sade oz temiz Big Grin
ama bu aralar sakallarimi uzatiyorum 2.3 ay kesmeyecem.hint badem yagi karisimi yapiyorum parlak gorunmesi yumusak olmasi icin

jileti unutmusum jilet yeşil astra
yav kiz arkadasm var sakali seviyo bu genc nesil abiler bizdr kizlar icin uzatiyoz onlar kirli seviyor ben hacı olacam Big Grin
Kardeşim bu aldıklarını nerden alabilirim istanbulda özellikle yeşil astra.
(14/01/2015, Saat: 23:57)scoorpi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim bu aldıklarını nerden alabilirim istanbulda özellikle yeşil astra.

Hepsi İmpa ticaret'te mevcut ama bunlar basit ürünler. Hemen hemen bütün malzeme satan yerlerde varlar. Yine de bir İmpa'ya uğrayın bence.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(14/01/2015, Saat: 23:27)volvol3444 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben 19 yaşindayim kullandigim malzemeler
arko tiras sabunu
sedef ustura

lider firca bu 3 u 10 tl şap falan boş iş bana göre
arko zeytinyagli krem tiras sonrasi icin pek butce harcayamam tiraşa isimi halletsin yeter hevesim yok pek kaliteli seylere dedemden gelen aliskanlik herhalde şaşali seyleri sevmem sade oz temiz Big Grin
ama bu aralar sakallarimi uzatiyorum 2.3 ay kesmeyecem.hint badem yagi karisimi yapiyorum parlak gorunmesi yumusak olmasi icin

jileti unutmusum jilet yeşil astra
yav kiz arkadasm var sakali seviyo bu genc nesil abiler bizdr kizlar icin uzatiyoz onlar kirli seviyor ben hacı olacam Big Grin

Ya sorma. Bu yaşa geldim. Hanım zorla bana top sakal bıraktırıyor. 12 senedir top sakalla dolaşıyorum sıkıldım artık. Askerde valla full tıraş olunca kendimi daha yakışıklı görüyordum o koşullarda bile. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ben de 18 yaşındayım. Barley, Tipsoft ve çeşitli sabunlar kremler kullanıyorum. Aynı sakal derdi bende de var. İzmir'deki berberimde tıraş olmak için bir ay tıraş olmuyordum. Herkes alıştı tabi, iltifatlar falan ben de niyetlendim sakalı uzatıyım diye. Cildimde olan hafif bir problemden kesmek zorunda kaldım ve o temiz sinek kaydı yanak hissini özlediğimi farkettim. Bundan sonrası da benim için geltir macerasının başlangıcı oldu. Hala bütün arkadaşlarım oğlum niye oluyosun modunda. Ben rahatım, sevgilim de her halinle seviyorum diyip bozmuyor. Valla cilde zararlı olmasa modası umrumda değil, baby butt shave dolaşırdım.
Cihan abi teşekkür ederim Smile
Hoşgeldiniz.
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: