Benden Selâm Olsun Tüm Bu Foruma
@Hakann
Tekrar hoşgeldiniz! Ekipmanlarinizi keyifle kullanmanıza sevindim. Açıkçası ben de geleneksel tıraşa başladığımda sizin gibi düşünüyordum Smile Ekonomik olacağını düşünmüştüm.
Umarım benden daha istikrarlı olabilirsiniz.
Elbette heveslerim olmuyor değil. Ancak inşallah ileride heveslerime sahip olabilirim.
Geleneksel tıraş mütevazı ürünlerle gerçekten çok ekonomik. Arko sabun, 20-25 TL. 'lik bir fırça, rimei tıraş aleti, ortalama kalite 100'lük jilet, bir bakım (krem, balsam veya as.) ürünü, hepsi bu. Toplam 60-70 TL. civarına alınır ve tıraş olma sıklığına göre 1-2 yıllık ihtiyacı karşılar. Bunu kartuşla ve köpükle yapmanız mümkün değil. Ama gelin görün ki uygulamada böyle olmuyor. Bu iş keyfe ve/veya hobiye dönüşmeye başlayınca bütçeniz oranında harcamanız katlanıyor. Zamanla da bazı ürünler sizi tatmin etmemeye başlıyor ve hep daha iyisini istiyorsunuz. Bundan şikayetçi miyim? Kesinlikle hayır. Param olursa istediğim ürünü alırım yoksa ucuzundan devam ederim.
Keyifli tıraşlar.
(24/11/2015, Saat: 11:28)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Hakann
Tekrar hoşgeldiniz! Ekipmanlarinizi keyifle kullanmanıza sevindim. Açıkçası ben de geleneksel tıraşa başladığımda sizin gibi düşünüyordum Smile Ekonomik olacağını düşünmüştüm.
Umarım benden daha istikrarlı olabilirsiniz.

Ben de böyle düşündüm..... diyebilirim. Ama her şeyin b..unu çıkarmaya meyilli olduğumdan akıbetin bu yönde olmayacağını tahmin etmedim de değil Smile

Aleyküm selam Hakann, hoşgeldin. Hepimizin hevesleri var. İşte mesele, bu hevesleri idare edebilmek ki...
Umarım başarılı oluruz.Keyfine varman dileklerimle...
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(24/11/2015, Saat: 14:26)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş mütevazı ürünlerle gerçekten çok ekonomik. Arko sabun, 20-25 TL. 'lik bir fırça, rimei tıraş aleti, ortalama kalite 100'lük jilet, bir bakım (krem, balsam veya as.) ürünü, hepsi bu. Toplam 60-70 TL. civarına alınır ve tıraş olma sıklığına göre 1-2 yıllık ihtiyacı karşılar. Bunu kartuşla ve köpükle yapmanız mümkün değil. Ama gelin görün ki uygulamada böyle olmuyor. Bu iş keyfe ve/veya hobiye dönüşmeye başlayınca bütçeniz oranında harcamanız katlanıyor. Zamanla da bazı ürünler sizi tatmin etmemeye başlıyor ve hep daha iyisini istiyorsunuz. Bundan şikayetçi miyim? Kesinlikle hayır. Param olursa istediğim ürünü alırım yoksa ucuzundan devam ederim.
Keyifli tıraşlar.

Kesinlikle katılıyorum. Param varsa alırım yoksa var olanlardan devam ederim. Günlük hayatımızda nerelere para harcamıyoruz ki. Açıkcası kadın kozmetiğinin milyarlarca lira piyasası var iken, ekonomik durumum elverdiğinde tıraşım için yapacağım harcamalar gözüme batmaz diye düşünüyorum.
Hosgeldiniz, zamanla onlarca urun olacak dolabinizda merak etmeyin Smile iyi tiraslar
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Hoşgeldiniz. Benim diğer hobilerimi düşününce ürünlere sahip olunabilirliği ve uygulaması bakımından keyifli bir hobi. 2 günde bir tıraş olduğumu da düşünürsek kendini sürekli güncel tutuyor.
Ekonomik olduğu konusuna ise hiiiç katılmıyorumSmile Ama keyfini düşününce değiyor.Kısacası hobinizi yaşıyorsunuz.
Saygılarımla
(24/11/2015, Saat: 16:46)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz, zamanla onlarca urun olacak dolabinizda merak etmeyin Smile iyi tiraslar

Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

(24/11/2015, Saat: 18:19)mertk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Benim diğer hobilerimi düşününce ürünlere sahip olunabilirliği ve uygulaması bakımından keyifli bir hobi. 2 günde bir tıraş olduğumu da düşünürsek kendini sürekli güncel tutuyor.
Ekonomik olduğu konusuna ise hiiiç katılmıyorumSmile Ama keyfini düşününce değiyor.Kısacası hobinizi yaşıyorsunuz.
Saygılarımla

Teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayırlı olsun :D Fallschirmjäger 5 6,542 24/12/2023, Saat: 05:07
Son Yorum: exselans
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,384 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
Big Grin Selam Keyifçiler Tayyare Pilotu 9 2,229 09/05/2022, Saat: 18:01
Son Yorum: dramahlas
  Selam! Aristo 13 3,820 07/04/2022, Saat: 02:54
Son Yorum: Aristo