MAX
Şok maerketlerde satılan Max marka 3 bıçaklı kartuşluların 4 tanesinin fiyatı 4,75 lira yani tanesi 1,18 lira. Ben 2 tıraş oldum Glt Blue 3 ten farkı yok ve kesin 30 tıraş yapar. Bu durumda bir tıraş 4 kuruşa geliyor. Ürün Fas malı ama bence kaliteli. Şoktan alacağınız mennen deo roll on ve Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı el losyonu ile bir bütün oluşturabilir. Ben çok memnun kaldım.
Bundan da ucuzu Wilkonson un 10 lu pakette satılan 3 bıçaklıları 9,10 lira. Bunların tanesi 91 kuruşa geliyor ki 30 tıraş olsanız her bir tıraş 3 kuruşa gelir.
Yine de rapiranın 2 kuruşluk fiyatına hiçbiri ulaşamıyor. Mesela Featherin tek tıraşlık maliyeti yaklaşık 25 kuruş.
Siz beğendiyseniz alıp denemek farz oldu @Martin üstatSmile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
ben feather pro jiletleri 4 te çöpe atıyorum cidden büyük başarı
4 kuruşa maliyeti çekmek bi arkadaş vardı hatırlayamadım gerçi
kartusluyu arka arkaya 4 ay kullanan sakal yapısı farklı demekki
(05/01/2015, Saat: 17:33)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben feather pro jiletleri 4 te çöpe atıyorum cidden büyük başarı
4 kuruşa maliyeti çekmek bi arkadaş vardı hatırlayamadım gerçi
kartusluyu arka arkaya 4 ay kullanan sakal yapısı farklı demekki

Biz yanlış yere girdik error üstadım,

Yabancı cisimlerden söz ediliyo, acil çıkalım burdan Big GrinTongue
Ben artık martin üstadın çay kaşığı dahil her tür metalle tıraş olabileceğini düşünüyorum. Ya çok farklı teknikler kullanıyor yada cilt yapısı çok farklı
(05/01/2015, Saat: 18:29)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben artık martin üstadın çay kaşığı dahil her tür metalle tıraş olabileceğini düşünüyorum. Ya çok farklı teknikler kullanıyor yada cilt yapısı çok farklı

Bence sebebi sabununun iyi olması sanki Wink Keçi sütlü falan..
Artık yeniden üretime başlasa da biz de çay kaşığı ile tıraş olabilsek Big Grin
(05/01/2015, Saat: 18:29)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben artık martin üstadın çay kaşığı dahil her tür metalle tıraş olabileceğini düşünüyorum. Ya çok farklı teknikler kullanıyor yada cilt yapısı çok farklı

Martin üstadın yeni sabunu o kadar iyi olacakmış ki plastik bıçakla tıraş olacakmışız Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
kullan at ürünlerde tek önerim
bic metal olabilir Smile
gerçekten güzel
bildiğiniz single edge alet Smile

sistem ürünlerede oldum olası hiç ısınamadım
(07/01/2015, Saat: 16:59)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kullan at ürünlerde tek önerim
bic metal olabilir Smile
gerçekten güzel
bildiğiniz single edge alet Smile

sistem ürünlerede oldum olası hiç ısınamadım

Bir ara aramış, hiçbir yerde bulamamıştım Bic Metal'i. Artik bulunabiliyor mu @McOrco üstat?
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(07/01/2015, Saat: 17:06)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara aramış, hiçbir yerde bulamamıştım Bic Metal'i. Artik bulunabiliyor mu @McOrco üstat?

Burada satılıyor @mancho üstat:

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-ki...-135322283

20 tanesi 25,90 TL
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: