Hema?
Merhaba,
Amsterdamda'yım. Bugün Hollandanın bir zincir mağazası olan Hema'da kendi markası ile bir jilet gördüm. Az önce de tıraş oldum. İsrail'de yapıldığı yazıyor. Akla da personna geliyor ki bazı forumlarda personna tarafından üretildiği yazılmış.
Bu konuda bilgisi olan var mı?
Tıraş olarak personna blueya benzettim. Fiyatı 10'lu paketi 2€ dan biraz yüksek.
Selamlar
Her şeyi söylemişin işte Big Grin

İnceleme için teşekkürler Angel
Ha unutmadan, bisiklet vaamı ooda bisiklet Big GrinAngel
Komşum pakedi 2 euro cidden yüksek. Vergulde hand bakabilirsiniz, oraların arkosu.

@mornetto

Hocam sizin cennetiniz Danimarka. Bu yıl Kopenhag'da sadece bir caddede Türkiye'de ömrümde gördüğümden çok bisiklet gördümSmile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Smile
Teşekkürler.
Vergule hand almıştım daha önce. Güzel sabun bence.
Bisiklet almayanı dövüyorlar hocam Smile
Vallam orda aman bisiklete binersem ne derler Huh aşşaaaalık komplexi yokmuş Big Grin Fakir ülkelerde varmış o komplex Dodgy

Helal Copenhagen, helal amsterdam vs... CANIMSIN......

2yltyex.jpg

2lkdwzt.jpg

21f077b.jpg

BU DA BİSİKLET PARKI,

91igir.jpg
Buradan bakınca bisikletler çok hoş geliyor da, orada can sıkıcı. Her taraftan bir bisiklet çıkıyor, biz alışkın olmadığımız için bisiklet yoluna girince(yaya olarak), adamlar haklı olarak kızıyorlar, bir de o kadar rağbet görmesinin nedeni otomobili şehir içine sokmanın pahalılığı (park yeri vs). Mecburiyetten biniyorlar yani. Adamlara acıdım resmen. Yaz kış, yağmur çamur, çekilecek dert değil bisiklet.
Spor için, keyif için binmek çok güzel onu ben de çok severim. Aman yanlış anlamayın sevgili @mornetto üstadım Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

www.BarbarosRazors.com

(03/01/2015, Saat: 14:01)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradan bakınca bisikletler çok hoş geliyor da, orada can sıkıcı. Her taraftan bir bisiklet çıkıyor, biz alışkın olmadığımız için bisiklet yoluna girince(yaya olarak), adamlar haklı olarak kızıyorlar, bir de o kadar rağbet görmesinin nedeni otomobili şehir içine sokmanın pahalılığı (park yeri vs). Mecburiyetten biniyorlar yani. Adamlara acıdım resmen. Yaz kış, yağmur çamur, çekilecek dert değil bisiklet.
Spor için, keyif için binmek çok güzel onu ben de çok severim. Aman yanlış anlamayın sevgili @mornetto üstadım Smile

Hah işte çamur filan, orda tutku devreye giriyo üstadım Big Grin

Zorlukları daha bi sevdiriyo bu aletin kendini Smile

Ayrıca adamlar, kadınlar ne kadar sağlıklı, kalp krizi riski bize oranla çok çok düşük,

Obezite sorunları yok, çocuklardan başlayarak sağlıklı nesiller.. Ne güzel amaSmile

Arabaları soktuk noldu be üstadım, her sokak park yeri, sen geçtin, ben geçtim kavgaları, sinir harbi üffff. Valla tertemiz hava sahası Smile
Valla öyle demeyin komşum. İsveç'te yaşadım 4 sene zorla her gün bisiklete bindim. -20 derecede o delici rüzgar yüzünüze gelirken bisiklet hiç de keyifli olmuyor. Yağmurlu havası da var bu işin. Alışverişten sonra erzağı bisikletin orasına burasına asıp taşımak da var. Keyif olmaktan çıkıp bir süre sonra mecburiyete dönüyor. Ben Türkiye'ye döndüğümden beri arkadaşlarım al sen de bisiklet gel turlara diye çok dürttü beni ama o kadar nefret ettim ki bisiklete binmekten hiç ilginç gelmiyor artık.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: