Tabac Tıraş Sabunu
beğenmezseniz refillere talibim ilk sıradan Smile

(21/05/2012, Saat: 23:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/05/2012, Saat: 23:19)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda Psycho dan da imrenerek Tabac siparisimi verdim.

ben de 2 refill bowl 2 refill de stick siparişi verdim,beğenmezsem forum potansiyel müşteri dolu
(21/05/2012, Saat: 23:38)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beğenmezseniz refillere talibim ilk sıradan Smile

(21/05/2012, Saat: 23:19)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda Psycho dan da imrenerek Tabac siparisimi verdim.

ben de 2 refill bowl 2 refill de stick siparişi verdim,beğenmezsem forum potansiyel müşteri dolu

selam,beğenmezsem ilk sıra sizinSmile
teşekkür ederim Smile beğenmemeniz gibi bir seçenek olduğunu düşünmüyorum gerçi. hakikaten bana göre ücretini hakeden bir ürün. amma dediğim gibi olur da beğenmezseniz kase refillerin ikisini de alabilirim Smile

(21/05/2012, Saat: 23:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/05/2012, Saat: 23:38)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beğenmezseniz refillere talibim ilk sıradan Smile

selam,beğenmezsem ilk sıra sizinSmile
Belki kokusu uymayabilir bazılarına bilemem. Ama performansından dolayı memnun kalacağınızdan eminim arkadaşlar.

Bu arada asıl tabac ı bu kadar sevmeme sebep olan şeyi keşfettim sanırım.

Ben küçükken 80 lerde babam her tıraşından sonra yüzüne tütün kolonyası sürerdi. Tıraş bitince de onu izlediğimi farkeder beni kucağına alırdı. Ben de boynuna sarılır defalarca öperdim babamı. O yumuşacık yanaktaki tütün kolonyası kokusunu da derin derin koklardım.

Şimdi tabac ta da bu tütün esansı bilinç altımdaki o duyguları tetikliyor olacak ki ne zaman tabac ile tıraş olsam daha bir keyifli daha bir huzurlu oluyorum. Bu nedenle iki tıraş tabac kullanmasam kendimi suçlu hissediyor, ya aftershave balmını kullanıyor ya da gidip kokluyorum defalarca.

Sizde muhtemelen bendeki kadar etkili olmayacak olsa da ben eminim iyi bir tıraş performansı sergileyeceğine.

Bu arada babamın o zamanlar kullandığı markadan tütün kolonyası buldum ve aldım. Esmen marka, muhteşem. Balıkesire yolunuz düşerse ya da bir yerlerde denk gelirseniz bir defalık deneyin. Tabac kokusunu sevdiyseniz bu kolonya da hoşunuza gidecektir. Fiyat da gayet uygun, küçük şişe 3-5 liraya alınabilir. Bu markaya kefilim ama diğerlerini bilmiyorum.
Tabac tütün kolonyası gibi mi kokuyor?
www.tekyumruk.com
(22/05/2012, Saat: 00:05)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki kokusu uymayabilir bazılarına bilemem. Ama performansından dolayı memnun kalacağınızdan eminim arkadaşlar.

Ben küçükken 80 lerde babam her tıraşından sonra yüzüne tütün kolonyası sürerdi. Tıraş bitince de onu izlediğimi farkeder beni kucağına alırdı. Ben de boynuna sarılır defalarca öperdim babamı. O yumuşacık yanaktaki tütün kolonyası kokusunu da derin derin koklardım.

Şimdi tabac ta da bu tütün esansı bilinç altımdaki o duyguları tetikliyor olacak ki ne zaman tabac ile tıraş olsam daha bir keyifli daha bir huzurlu oluyorum. Bu nedenle iki tıraş tabac kullanmasam kendimi suçlu hissediyor, ya aftershave balmını kullanıyor ya da gidip kokluyorum defalarca.

Sizde muhtemelen bendeki kadar etkili olmayacak olsa da ben eminim iyi bir tıraş performansı sergileyeceğine.

Bu arada babamın o zamanlar kullandığı markadan tütün kolonyası buldum ve aldım. Esmen marka, muhteşem. Balıkesire yolunuz düşerse ya da bir yerlerde denk gelirseniz bir defalık deneyin. Tabac kokusunu sevdiyseniz bu kolonya da hoşunuza gidecektir. Fiyat da gayet uygun, küçük şişe 3-5 liraya alınabilir. Bu markaya kefilim ama diğerlerini bilmiyorum.

Bu kolonya Kamil Koc'un tesislerinde satılıyor. 3.5 TL ufak olanı 5 TL buyuk olanı lavantası da oldukca basarılı.

Vamık Volkan'ın geçiş nesnesi veya bağlanma nesnesi terimlerine bir bakın hosunuza gidecektir mutlaka.

Bu arada benim icinde Arko, limon kolonyası ve ucu kırık permatik babamı hatırlatır. 80lerin sonunda bunlar vardı nedense safety razor unu hayal meyal hatırlıyorum. bunun icinde yerleri ayrıdır. ucunu kırarak yılda iki uc kez mutlaka tıraş olurum. performansı berbat ancak tatmini sonsuz tıraşımı olurum.
(22/05/2012, Saat: 00:14)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac tütün kolonyası gibi mi kokuyor?

tütün kolonyası bayılırım,sonra zambak gelsin tabacBig Grin
(22/05/2012, Saat: 00:14)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac tütün kolonyası gibi mi kokuyor?

Tam değil, pek değil, sadece tütün esansı da var gibi diyelim. Bu arada tabac fransızca tütün anlamındadır. Almanlar Tabak dese de ürüne tabac ismini vermelerinin sebebini bilmemekle beraber fransızları çok sevdiklerinden olmadığını düşünüyorum. Big Grin
(22/05/2012, Saat: 00:16)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/05/2012, Saat: 00:05)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki kokusu uymayabilir bazılarına bilemem. Ama performansından dolayı memnun kalacağınızdan eminim arkadaşlar.

Bu kolonya Kamil Koc'un tesislerinde satılıyor. 3.5 TL ufak olanı 5 TL buyuk olanı lavantası da oldukca basarılı.

Vamık Volkan'ın geçiş nesnesi veya bağlanma nesnesi terimlerine bir bakın hosunuza gidecektir mutlaka.

Bu arada benim icinde Arko, limon kolonyası ve ucu kırık P******* babamı hatırlatır. 80lerin sonunda bunlar vardı nedense safety razor unu hayal meyal hatırlıyorum. bunun icinde yerleri ayrıdır. ucunu kırarak yılda iki uc kez mutlaka tıraş olurum. performansı berbat ancak tatmini sonsuz tıraşımı olurum.

selam,permatiğin ucunu kırıp tıraş olma nostaljisi bende de var,bu tadı daha konforlu bir şekle taşımak için open comb almayı bile düşünüyorum,niyetim sadece koruma barı kırık permatiğin tadını yakalamakWink
Stick refillere de ben talip olabilirim Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 159 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,255 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,225 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 802 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 987 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,448 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,460 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,415 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,636 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 46,257 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: