Tabac Tıraş Sabunu
(23/11/2017, Saat: 01:12)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac yaklaşık iki aydır sürekli kullandığım sabunum, kokusunu ailecek çok seviyoruz Smile hatta ben biraz fazla seviyorum. Öyleki tıraştan sonra herşeyi temizleyip kaldırdıktan sonra dahi dayanamayıp köpürtüp elimi yüzümü iyice bir daha yıkadığım oluyor. Lakin asıl mevzu tadı. Evet dil, damak yordamıyla alınan tadı Big Grin Sapıtma arkadaşım, abartmadan tıraşını ol öyle bak keyfine diyebilirsiniz, hakkınız Wink ama o kokuya sahip bir şeyin tadını çok merak ettim..
   Yahu bu kaymak gibi,  bal dök ye kıvamında birşeymiş Big Grin Big Grin

Komşularım sabunlara karşı yoğun bir ilgim vardır, ilk sabunumu sipariş verirkende Cella ve Tabac arasında gidip geldim Cella da karar kıldım. En yakın zamanda bu sabundan almak istiyorum. Aslında birçok sabundan almak istiyorum her ay yeni bir sabun alıp denemeyi düşünüyorum.
@Ferman
Cella, Tabac, MWF yeni baslayan hepimizin aldıgı sabunlar olmustur. İleride saponificio yu da eklemenizi oneririm. Sabun konusunu cok abartmayın zira bizim gibi olursunuz, kalır bitmez o sabunlar. Sabunu almak kolay hakkını vererek bitirmek zor. Bu markaları alın bittikce baska markalara yonelin diye basit bir oneri yapabilirim.
@dikdik_s abi önerini dinlemekte geç kaldım zira 7-8 çeşit aldım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(25/11/2017, Saat: 12:08)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ferman
Cella, Tabac, MWF yeni baslayan hepimizin aldıgı sabunlar olmustur. İleride saponificio yu da eklemenizi oneririm. Sabun konusunu cok abartmayın zira bizim gibi olursunuz, kalır bitmez o sabunlar. Sabunu almak kolay hakkını vererek bitirmek zor. Bu markaları alın bittikce baska markalara yonelin diye basit bir oneri yapabilirim.

Yani hocam ne bileyim ne zaman yeni bir sabun gorsem nefsim gıdıklanıyor. Saponificio yuda uzun uzun inceledim cella tabac mwf gibi tek bir kokusu yok bir cok kokusu var oyle oluncada kokuları deneyip almak istiyorum.
(25/11/2017, Saat: 14:24)Ferman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani hocam ne bileyim ne zaman yeni bir sabun gorsem nefsim gıdıklanıyor. Saponificio yuda uzun uzun inceledim cella tabac mwf gibi tek bir kokusu yok bir cok kokusu var oyle oluncada kokuları deneyip almak istiyorum.

O istek hemen hemen hepimizde var komşum, sonuç ne oluyor tahmin edin
(25/11/2017, Saat: 23:14)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O istek hemen hemen hepimizde var komşum, sonuç ne oluyor tahmin edin

Sonuc tabiki dolap raflarının sabunla dolması hicbiri bitmiyor kullanılmayı bekliyor. Ama ben yinede aklımdaki 5-6 cesit sabunu alıp kullanmak istiyorum.
Hep cella ile kıyaslanmış bu sabun. Fakat arada ciddi bir fiyat farkı var. Sebebi nedir acaba?
(21/12/2017, Saat: 18:48)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hep cella ile kıyaslanmış bu sabun. Fakat arada ciddi bir fiyat farkı var. Sebebi nedir acaba?

biri made in Italy
biriside made in Germany Big Grin

Mesela ben Cella'nın badem kokusunu bir türlü sevemedim o yüzden kullanmıyorum.
Salı günleri "Tabac Tuesday" yapıyorum Tabac'la tıraş oluyorum.
Tabac koku olarak bence Cella'dan bir tık daha dayanılabilir Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Arada cok da ciddi bir fiyat farki yok aslinda. 150ml Cella 25 TL, 100 gr Tabac stick 25TL. Ml ile Gr ürünün ne kadar yoğun olduğuyla farklı oranlarda eşleşiyor sonuçta. Cella yumuşak bir sabun. Tabac ise daha sert. Bu demek oluyor ki Cella'nin her kullanımında daha fazla ürün gitme ihtimali var.

SeckinB
Tabac marka losyon ,parfüm piyasada bulunabiliyor ama sabunu impa hariç bulmak imkansız yerli alışveriş siteleri en azından stick olarak getirseler fiyat olarak uygun olur.Düzenli müşteri kitlesi yakalayabilirler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,265 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 634 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,814 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,970 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,715 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter
  hayli's PANNA Tıraş Sabunu sohayli 10 4,949 27/03/2023, Saat: 23:31
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: