Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden
(29/12/2014, Saat: 20:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MWF sabunun havada yayılmış kokusuna benzer bir kokusu var.
Epey EDT baktım MWF kokusu için Slazengerı buldum.
Hafif sentetik ve kapalı ama uçuşan koku güzel.
Sahte olma derdi yok.Tabi biri Çinden getirtmezse !

slazenger_action_edt2bdeo__2512.jpg

Üstad bu mwf kokusunu seviyorsan komple el sabunu banyo sabunu lanolin yağı aftershave kolonya bir dünya ürünü olması lazım. Geçen yurtdışında bir sitede gözüme çarpmıştı tüm seri.
Genç @Aleksey ,
Gümrüklerde Mordor canavarları,Troller var.
Hele ki yılın bu zamanı Saruman büyüsü bile kolonyayı getiremez buraya.

(30/12/2014, Saat: 00:06)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bu mwf kokusunu seviyorsan komple el sabunu banyo sabunu lanolin yağı aftershave kolonya bir dünya ürünü olması lazım. Geçen yurtdışında bir sitede gözüme çarpmıştı tüm seri.
(30/12/2014, Saat: 00:02)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geleneksel tıraş forumunda olduğumuz için -üstü kapalı- designer parfümleri kastederek ''yurt dışından getirtmek çok da gerekli değil'' demek istemiştim. forum üyelerinin bi çoğu henüz designer parfümlere bile ilgi göstermezken, niş parfümlerin tartışmaya taşınmasını gereksiz buluyorum.

canbaz hocam,
Siz birçok konuda haklısıniz bunda şüphe yok,
Parfûm konusundada birçoğumuzdan deneyimlisiniz. Biraz zorladık üzerinize geldik affedin,ama sorun sıkınti yaşayan arkadaşlarida dikkate alın lütfen, parfümmeraki forumada üyeyim oradaki sahte kokmama tartışmalarını hepsini okudum zamanında konu oradada çelişkide kalmış, orada bile bursa özetçi nickli sevdiğim tester aldığım bir arkadaş ve birkaç kişi bu tarz sıkıntılar yaşamış ve bahsetmış kimse dikkate almamış, sorun yok denip geçilmiş.
Selamlar
(30/12/2014, Saat: 00:38)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: canbaz hocam,
Siz birçok konuda haklısıniz bunda şüphe yok,
Parfûm konusundada birçoğumuzdan deneyimlisiniz. Biraz zorladık üzerinize geldik affedin,ama sorun sıkınti yaşayan arkadaşlarida dikkate alın lütfen, parfümmeraki forumada üyeyim oradaki sahte kokmama tartışmalarını hepsini okudum zamanında konu oradada çelişkide kalmış, orada bile bursa özetçi nickli sevdiğim tester aldığım bir arkadaş ve birkaç kişi bu tarz sıkıntılar yaşamış ve bahsetmış kimse dikkate almamış, sorun yok denip geçilmiş.
Selamlar

estağfurullah.
forumların varlık sebebi bu tür paylaşımlar.
bilgi ve tecrüblerimizi dilimiz döndüğünce anlattık takdir değerli üyelerimizindir.
iyi akşamlar diliyorum.
(30/12/2014, Saat: 00:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genç @Aleksey ,
Gümrüklerde Mordor canavarları,Troller var.
Hele ki yılın bu zamanı Saruman büyüsü bile kolonyayı getiremez buraya.

Kartallarla belki Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
http://www.modalimo.com/urundetay.aspx?id=16941
İlk kaynaktan görüp öğrendiklerimle konuya bağlayayım
Şişeler tahtakale de satılıyor hangi marka isterseniz o şişe var,şişeler dubai den geliyormuş
Etiket,ambalaj,naylon ve jelatin işi de kolay,marka model söyleyin,matbu şekilde satılıyor
İçindeki parfümde alkol yokmuş kocaman bidon suya bir kilo dan az esans atılıyormuş,hazır !
Paketi ele alınca ilk farkedilen naylon jelatinin özensiz yapıştırılması,karton kutuların biraz ince ve soluk olması
Çok daha iyi çalışmaları dıştan anlamak zor

edit:paket altında bulunan doğrulama kodlarını siteye yazınca kod doğru çıkıyor bu da işin gizli tarafı kalsın
Başlıkta bahsi geçen Dubai parfümlerinden kasıt , 2. kalite orjinal parfümler olsa da Dubai parfümleri denilince aklıma Rasasi markası geliyor.

Rasasi yeşil veya mavi şişe Türkiye de bulabileceğim bir yer var mı acaba ?
(09/05/2015, Saat: 22:35)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk kaynaktan görüp öğrendiklerimle konuya bağlayayım
Şişeler tahtakale de satılıyor hangi marka isterseniz o şişe var,şişeler dubai den geliyormuş
Etiket,ambalaj,naylon ve jelatin işi de kolay,marka model söyleyin,matbu şekilde satılıyor
İçindeki parfümde alkol yokmuş kocaman bidon suya bir kilo dan az esans atılıyormuş,hazır !
Paketi ele alınca ilk farkedilen naylon jelatinin özensiz yapıştırılması,karton kutuların biraz ince ve soluk olması
Çok daha iyi çalışmaları dıştan anlamak zor

edit:paket altında bulunan doğrulama kodlarını siteye yazınca kod doğru çıkıyor bu da işin gizli tarafı kalsın

Bazı depoları patlatmışlar Smile. Rakamlar yüksekliğini görünce insanın hiçbir yere güveni kalmıyor.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 38,454 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 63,725 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,368 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,121 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: