Hammer LR Handle by Atto
(16/03/2015, Saat: 22:51)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: harika görünüyorlar...

(16/03/2015, Saat: 22:43)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Atto, hocam cok basarili olmus Smile

Teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim.
(16/03/2015, Saat: 22:52)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi 1. Ve 2. Fotoğraftaki saptan iki adet, 3. ve 4. Fotoğraftaki saptan bir adet var.

1. sap için @trache ve honemaister a sözüm vardı.

honemaister artık bu forumda olmadığı için hakkını kaybetti.

Verdiğim emek Geltir'e özeldir.

Geriğe kalan, 1. Ve 2. Saplar için, @McOrco başkan uygun görür vede uğraşırım derse, çekiliş düzenleyelim. Şanşlı  arkadaşlara hediye edelim.

Yanlız kargosunu da şanslısı ödesin, ben karışmam Big Grin

Ağzınızdan bal damlıyor kaptan Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Benim bir tane iKoN setim var. Yeterde artar. Sap ihtiyacım yok.

Şanslı arkadaşımız, üzerine iKoN gibi paslanmaz bir başlık alır. En azından sapa para ödemeden, pazlanmaz bir sete sahip olmuş olur.
(16/03/2015, Saat: 22:52)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi 1. Ve 2. Fotoğraftaki saptan iki adet, 3. ve 4. Fotoğraftaki saptan bir adet var.
1. sap için @trache ve honemaister a sözüm vardı.
honemaister artık bu forumda olmadığı için hakkını kaybetti.
Verdiğim emek Geltir'e özeldir.
Geriğe kalan, 1 er adet 1. Ve 2. Sap için, @McOrco başkan uygun görür vede uğraşırım derse, çekiliş düzenleyelim. Şanşlı  arkadaşlara hediye edelim.
Yanlız kargosunu da şanslısı ödesin, ben karışmam Big Grin
bir engel yokmuş hocam çekilişle ilgili
tamamdır benimde katıldığım bir çekiliş düzenleyelim Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(16/03/2015, Saat: 23:02)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim bir tane iKoN setim var. Yeterde artar. Sap ihtiyacım yok.

Şanslı arkadaşımız, üzerine iKoN gibi paslanmaz bir başlık alır. En azından sapa para ödemeden, pazlanmaz bir sete sahip olmuş olur.

Çekilişi heyecanla bekliyorum kaptan ne zamandır var zaten paslanmaz kaşıntısı. Kargo da uğraştırmam, Sabancı yakın Tuzla'ya bir kahve ısmarlarım okulda veya Viaport'ta. Big Grin
(16/03/2015, Saat: 23:04)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam çekiliş düzenlenmesi milli piyango idaresinin iznine bağlı
yapan yapıyor ama bence yapılmamalı webtekno vs.
oluşumlar random.org üzerinden yapıyolar gerçi arada
bir bilenlere danışılmalı.

Usta esigara forumunda sıklıkla çekiliş düzenliyoruz. Random.org üzerinden. Yasal mevzuat nedir bilmiyorum ama şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadık.

Tabi son karar yönetimin Wink
(16/03/2015, Saat: 23:05)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çekilişi heyecanla bekliyorum kaptan ne zamandır var zaten paslanmaz kaşıntısı. Kargo da uğraştırmam, Sabancı yakın Tuzla'ya bir kahve ısmarlarım okulda veya Viaport'ta. Big Grin

Eksik olma hocam ne demek. Ben Tuzla sahilde oturuyorum. Benzin Cafe yaparız Wink
(16/03/2015, Saat: 23:04)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir engel yokmuş hocam çekilişle ilgili
tamamdır benimde katıldığım bir çekiliş düzenleyelim Smile

Harika haber. Hadi başlayalım Big Grin
ÇEKİLİŞE KATILIN
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Harika bir girisim, ben katilamiyorum, ama sansli arkadasa simdiden hayirli olsun Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paslamaz Çelik Handle - Özel Üretim BigHillMe 85 98,066 09/08/2014, Saat: 16:48
Son Yorum: aslan180
  İşte beklenen Handle HorizoN 2 4,970 12/07/2014, Saat: 03:11
Son Yorum: HorizoN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: