Gratis Crabtree&Evelyn
(15/12/2014, Saat: 11:32)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Crabtree ürünlerine talep olmadığı için getirmiyordum. Firma az miktar vermiyor,az satılan ürün stoğu bir sene bekliyor ama canınız sağolsun.
Siz isteyin başım üstüne,birdahaki siparişime refill eklerim.

Mustafa bey,
ahşap kaseli indian lime 90 tl,
cam kase nomad 80 tl sürekli alınamaması normal,
refil sabunları 12 $ 25 - 30 tl lerde serii şekilde gidecektir ,
Şahsen bundan sonra edwin jagger refill ve crabtree refilleri kullanırım ve hediye ederim.
Ben pek düşünmüyorum bu markaya devam etmeyi ama yine de formu doldurdum arkadaşlar
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Nomad kase gelirse bende alırım. Tester vermişti @trache benimde hoşuma gitti.
(15/12/2014, Saat: 16:44)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nomad kase gelirse bende alırım. Tester vermişti @trache benimde hoşuma gitti.

Nomad üretimi bitti Atıf hocam, Morrocan Myrrh isminde güncellendi,

Refil sabununu alalım daha iyi, cam kaseleri gratis e getirtelim Smile
(15/12/2014, Saat: 17:13)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nomad üretimi bitti Atıf hocam, Morrocan Myrrh isminde güncellendi,

Refil sabununu alalım daha iyi, cam kaseleri gratis e getirtelim Smile

Adı her ne zıkkımsa işte Smile Aynısından olsun yeter.
(15/12/2014, Saat: 11:36)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Krem sevenler Nomad kremi deneyin, şimdiki adı ile Moroccan Myrrh yanılmıyorsam. @trache üstadım da benim gibi bayıldı Smile

theunnamed komşum ben de merak edenlerdenim o sabunu Smile İnşallah gelir bende doldurucam formu şimdi.
(15/12/2014, Saat: 02:43)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben doldurup gönderdim en kısa sürede sizi arayacağız dediler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok beklersiniz hocam aramıyorlar Smile
mail ile başlarından savıyorlar.

jpafes.jpg
Tabac filan da getirttin dedim =)

rossmana toplu mail atalım tabac ürünleri için
(15/12/2014, Saat: 18:02)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok beklersiniz hocam aramıyorlar Smile
mail ile başlarından savıyorlar.

jpafes.jpg

Evet az önce baktım banada böyle mail gelmiş, rahatlayın arkanıza yaslanın artık top bizde diyorSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(15/12/2014, Saat: 19:56)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac filan da getirttin dedim =)

rossmana toplu mail atalım tabac ürünleri için

emre-sti komşum o konuya Allah derim olursa Wink Big Grin . Sadece o değil CH Tobacco, Sir Irisch Moos ve Pitralon içinde atmalıyız. Ama özellikle Tabac konusunda hassasiyetim var, kesinlikle Rossmannlarda olması gerektiğini düşünüyorum. Bana dayımın getirdiği Tabac Aftershave Losyon 150 Ml'lik olan Rossmann'dan alındı. Neden burada olmasın değil mi ama ? Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: