Razorock Cacao
4ui1yd.jpg
RazoRock Cacao Shave Soap Ingredients: Water(l’eau), cocos nucifera (coconut)oil, stearic acid, palmitic acid, potassium hydroxide, propylene glycol, myristic acid, peg-150 distearate, parfum(fragrance), simmondsia chinensis (jojoba) oil, tetrasodium edta , theobroma cacao(cocoa) seed butter, menthol.

Merhaba arkadaşlar bir başka incelemede daha sizlerleyim. Ürünümüz Razorock Cacao, razorock İtalya da artisan olarak sabun imal eden bir firma. Diyorlarki bizim fiyat skalamızda daha iyi sabun yok hatta hiçbir fiyat skalasında bizden iyi sabun yapan yok. Bu elbette firmanın iddası ama hali hazırda buna inanmış, test etmiş ve karar vermiş çok büyük bir tüketici kitlesi var.
Gelelim ürünümüze ürünümüzün ismi cacao olmasına rağmen ben kokusu ile ilgili en ufak bir ipucu dahi almadım. Peki nasıl kokuyor, tatlı badem kokusu var ama çok yoğun değil Cella nın kokusunu düşünün daha az keskini ve tatlısı demeliyim. Sabunun kıvamı çok yumuşak nerdeyse krem gibi diyebilirim hatta bazı sitelerde krem sabun olarak satılıyor. O kadar yumuşakki isterseniz parmağınızı daldırıp krem gibi bir parça alarak fırçanın üstüne bırakabilirsiniz ama ben kabına daldırmayı tercih ediyorum. backbone u güçlü fırçalarda krem alır gibi davranmak gerekiyor yoksa çok fazla yükleniyor alırken tutkal gibi fırçaya yapışıyor.
Yüzde ve tasta harika sonuçlar veriyor, kıvamı muhteşem süzme yoğurt ama tutkalımsı bir süzme yoğurt düşünün sanırım en koyu ve hacimli köpüğü bu sabundan alıyorum. Sabunun kayganlığı oldukça iyi, yastıklama çok iyi nemlendirmesi ise muhteşem derim. Koku benim için çok çalışıyor diyemem zaten tıraş biter bitmez uçuyor desem yeridir. Fiyat olarak oldukça ucuz 6-7 dolarlık bir sabun bana Onur98 kardeşimin onlarca hediyesinden biriSmile Razorock ürünlerini elime geçtikçe incelemelerime devam edeceğim, kendilerininde dediği gibi bu fiyatlara böyle performanslar gerçekten kayda değer diyorum.

Koku:6.5
Kayganlık:8
Koruyuculuk:8
Nemlendirme:8.5
Köpük kalitesi:9
e mail adresim tipsol@me.com
İnceleme için teşekkürler komşum

syg
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
İnceleme için teşekkürler. Ocak ayında milanoya gidecek bir arkadaş var. Ona uzunca bir liste vermeyi planlıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İnceleme gayet güzel olmuş elinize sağlık
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Elinize sağlık üstad. RazoRock sabunları merak ediyordum çok iyi oldu. Türkiye'de de olsa keşke..
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@tipsol eline sağlık kardeşim.
Ben de bir iki kelime yazmak isterim sabun hakkında.

Bu sabun cella/3p/vitos gibi yumuşak sabun kategorisinde.

Yari saydam mat sedefe benzer bir rengi var. Kakao yağının sabun üstünde olumlu bir gelişme sağladığını düşünüyorum.

Razorock gerçekten begenileri toplayan bir sabun. Razorock Yelpazesi de son 2 yilda çok genişledi. Tıraş öncesi ve sonrası grubu da var.
En eski ve büyük üretim hacmine sahip artisan sabun üreticisi olduğunu düşünüyorum.

Cacao, Cella sevenleri çok memnun edecek bir sabun.
Ortalama üstü performansi ve uygun fiyati ile mutlaka denenmesi gereken bir sabun diyorum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
İtalyanların sabun işine hayranım, bunun bi değişiğini kullanmıştım f/p müthiş, inceleme düşüncelerime çok yakın. Kesinlikle alınır, her zaman bi italyan bi sabun elimizin altında olmalı.

Teşekkürler üstadım Sleepy
Arkadaşlar rica ederim faydası oldu ise ne mutlu bana

Sent from my iPhone using Tapatalk
(14/12/2014, Saat: 22:50)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol eline sağlık kardeşim.
Ben de bir iki kelime yazmak isterim sabun hakkında.

Bu sabun cella/3p/vitos gibi yumuşak sabun kategorisinde.

Yari saydam mat sedefe benzer bir rengi var. Kakao yağının sabun üstünde olumlu bir gelişme sağladığını düşünüyorum.

Razorock gerçekten begenileri toplayan bir sabun. Razorock Yelpazesi de son 2 yilda çok genişledi. Tıraş öncesi ve sonrası grubu da var.
En eski ve büyük üretim hacmine sahip artisan sabun üreticisi olduğunu düşünüyorum.

Cacao, Cella sevenleri çok memnun edecek bir sabun.
Ortalama üstü performansi ve uygun fiyati ile mutlaka denenmesi gereken bir sabun diyorum.

Evet kardeşim güzel sabun, cella ya göre yüklemesi ve köpürtmesi daha kolay ayrıca 3p yi bu 2 sabuna göre daha başarılı bulduğumu belirtmeliyim. Sonuçta 3 üde italyan sabunu seninde dediğin gibi italyanlar bu işi çözmüş.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ustadim koruyuculuk ve kayganlik olarak tabacla kiyaslarsaniz ne dersiniz?
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up RazoRock Saturnia tıraş sabunu Dragon 13 10,457 18/03/2020, Saat: 11:19
Son Yorum: DenizKSK
  RazoRock XXX Sabun İncelemesi dikdik_s 24 24,881 13/03/2020, Saat: 21:27
Son Yorum: MetsGo
  RazoRock Artisan Third Eye onur98 0 3,639 17/07/2012, Saat: 14:26
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: