Coticule
121bxbm.jpg

2rf3qsi.jpg

s3hbnr.jpg

34i4kmv.jpg
Komşum yeni mi aldınız? Hayırlı olsun.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Yok komşum KB tic. getirmiş resmini koydum tavsiye olunursa sizlerden almayı düşünürüm blue coti galiba bu
Maviler blue coti galiba komşum diğerleri sarı. Boyutları büyükmüş fiyatlar ne alemde.
Her boyuttan kesim var ince orta büyük epeyi bir taş var 50-70-100 Euro civarı gidiyor ebadına göre
Fiyatları uygun komşum denenebilir. Üstatlar bir yorumlasin. Mavi düşünüyorum, sarı yeni aldım.
Bence de uygun iş görüyor çünkü bu blue cotiler
Selamlar Komşular
Aynı yerden (KB TİC) selected bir taş gözüme kestirdim 100x30 270tl fiyatı ,boyutu benim için uygun ama sizlerin fikrini sormak istedim. Diğer bir alternatifim de biraz daha para biriktirim ( ya da pazarlık edip Smile ) @samet komşumun sattığı taş.
Karabulut'un taşları güzel alabilirsiniz, selected almaya gerek yok, normal ile selected arasındaki fark kozmetik, işlevsel olarak pek fark olmayacaktır her taşın kendine has ufak bir karakteristik farkı olması dışında. Antika bir coticule olmadıktan sonra modern taşların hepsi aynı.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Ardennes.coticule.be adresinden 150*50 coticule, 175*50 bbw sipariş geçsem gümrüğe takılır mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pierre La Lune ve Coticule Bileme Taşları Hakkında marv 18 6,324 23/06/2022, Saat: 22:07
Son Yorum: marv
  Çeşitli Coticule Taşları Hakkında Bilgilendirme Ve Bileme Videosu Hakkında marv 10 4,290 30/03/2022, Saat: 23:19
  Coticule ile ustura bileme ( Videolu anlatım) habaz 32 12,100 24/05/2021, Saat: 08:11
  Coticule Bileme Loop Görüntüsü Stiladam 5 4,045 20/03/2020, Saat: 22:56
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: