Thiers Issard 7 day set
abi karnima agri girdi gulmekten aklima da geldi aslinda boyle bisey gelebilecegi senden makineler farkli olur diyordum en azindan sensor excel fusion Smile
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
(14/12/2014, Saat: 18:21)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama hangisini hangi gün kullanacaksınız, yazmıyosa karışır mancho üstadım Tongue

Yavrularım benimle konuşup, sıra kimde hatırlatıyorlar Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
@mancho, süper görünüyorlar, 35 bıçak bir arada , üstadım bunlarında strop yapıldığını gördüm youtube de seninkiler bir ömür yeter gibi o hesaplaBig Grin
(14/12/2014, Saat: 18:31)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi karnima agri girdi gulmekten aklima da geldi aslinda boyle bisey gelebilecegi senden makineler farkli olur diyordum en azindan sensor excel fusion Smile

Baktım rakiplerim aynı tip ustura koymuş, altta kalmak olmaz dedim , açtım hazine sandığını Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(14/12/2014, Saat: 18:32)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mancho, süper görünüyorlar, 35 bıçak bir arada , üstadım bunlarında strop yapıldığını gördüm youtube de seninkiler bir ömür yeter gibi o hesaplaBig Grin

Benim hesapla torunlar bile dua edecek bana Big Grin
Goethe
Hepsi aynı bunların.
Harem gibi ama hepsi birbirinin klonu.
Pilli milli titreşimli çeşit ve renk olaydı Big Grin

(14/12/2014, Saat: 18:13)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de kendime 7 günlük set yaptım Big Grin664ae4d9fe71221e0a00b4c40b898842.jpg

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(14/12/2014, Saat: 20:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi aynı bunların.
Harem gibi ama hepsi birbirinin klonu.
Pilli milli titreşimli çeşit ve renk olaydı Big Grin

Konunun ana fikrinden uzaklaşmayayım diye böyle şey ettiydim. Kıpraşanı neyim de var yoksa Big Grin
Goethe
Usturacı'nın hayali

183566d1415008452-my-mastro-livi-razor-l...gro-04.jpg

Kartuşçu'nun hayali

giant-razorblades-gillette-razors-smooth...ockey.jpeg

(14/12/2014, Saat: 20:21)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konunun ana fikrinden uzaklaşmayayım diye böyle şey ettiydim. Kıpraşanı neyim de var yoksa Big Grin
Bir ilk resimdeki tehdite, bir de ikinci resimdeki toplumsal faydaya bak sevgili @ihtilaf üstadım Cool
Goethe
Yaşlı amca nasıl tehdit olur Big Grin

Kartuşsavatör resmen kazımış buzu artisttik puanları düşecek patencilerin Angel

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Exellence Thiers dovme çelik ustura Kubilay 5 6,501 04/02/2019, Saat: 18:49
Son Yorum: helliox
Star Thiers issard 7 gun set (executive shaving) Aedan 2 4,637 04/08/2015, Saat: 23:38
Son Yorum: ohtararan
  Thiers Issard vs. Dovo Stainless asymptote 24 35,106 25/10/2014, Saat: 15:20
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: