Erasmic 75 ml tüp
(11/12/2014, Saat: 21:24)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık, eller köpüklü veya ıslakken bir de fotoğraf çekmeye çalışmak zordur bilirim.Smile
Katkıda bulunmanız hazırdan yiyici diğer arkadaşlara da örnek olur umarım.Smile

Teşekkürler üstadım aslında bu alana hiçbir ilgim yokken, hatta tıraş olmaya üşenirdim (sakallı kalmayı da hiç sevmezdim nasıl bir çelişkiyse) Lord'un bloguna denk geldim.Blogu sırf zevkli yazım dilinden dolayı uzun süre okumama rağmen sadece b&b yi gördüm konu dışı ne olduğunu çözemedim tabi.Blogu terketmek üzereyken geltir kelimesine rastlamakla foruma düştüm.Lord'a blogun görünür yerlerine tabela koymasını öneriyorum Smile Bir müddet dışarıdan takip ettikten sonra samimi ortamı görüp üye olmaya karar verdim zira forum işlerine hem aşina değilim hem de zor gelirdi her gün girip takip etmek vs.Bu forumu tanımakla kazancımın sadece keyifli bir hobi değil aynı zamanda dost edinmek olduğunu düşünüyorum.Arkadaşlarla tanışıyoruz alışverişimiz sohbetimiz oluyor daha da olacak en önemlisi de bunlar.Tek kaybımız giden paracıklarımız Smile
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
(11/12/2014, Saat: 21:43)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani şunu demek istedim eğer elinizdeki köpük hali hazırda zayıfsa biraz krem ekleriz su ilavesi yapmadan. Ama en iy yol suyu iyice silkelenmiş fırça ile başlamak bu durumda köpük az ve kuru olur ve otomatik olarak su eklemenizi ister sizde suyu damla damla ekleyerek tasta çevirmeye devam edin. Köpük istediğiniz dolgunluğa ve kıvama gelince su eklemeyi kesin. Baştan fazla sulu başlamak daha sıkıntılı olur her zaman o yüzden köpük yapmaya başlayacağınız fırçanın uygun ıslaklıkta olup olmadığına doğru karar vermeniz gerekir, tecrübeniz arttıkça bir bakışta karar verebileceksiniz.

çok haklısınız baştan fırça sulu bırakılırsa tekrar krem ilavesi gerekiyor fakat bu kremin miktarı kestirilemiyor tekrar su derken iş kısırdöngüye gidiyor Smile
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Emeğinize sağlık. Sadece ucuz olduğu için denemeyi düşünüyordum. Sanırım denenebilecek daha başka ürünler de var. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Inceleme için teşekkürler sayın merg, elinize sağlık.

Sent from my iPad using Tapatalk
Güzel inceleme olmuş, teşekkürler.
Teşekkürler @merg komşum. Elinize sağlık.
Ben bu konunun başlığına bakıp satış ilanı diye düşünüp girmemiştim=D Şimdi gireyim dedim de inceleme çıktı, @merg komşum elinize sağlık=)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

ustadim @ihtilaf abi o kadar oryantasyon verdi baslarda 2-3 mesajimi tasidi Smile tesekkur ederim ilginize arkadaslar
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
mancho ustatin gonderdigi erastic in kapagini acip kokladigimda bayildim.mest edici bir kokusu oldu benim icin.cok yogun degil ama sabuncu temiz hissi uyandiran bir kokusu var.kopuk kalotesi de fena degil aslinda.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: