Keep Calm and Vape On
(22/12/2014, Saat: 23:17)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kendimi ifşa etmeden reklamımı yapayım hatta bu resmi ekledikten sonra bir tane daha yakmaya balkona çıkıyorum kandırmayın kendinizi yakın bir tane
6l8z3l.jpg

5 kat merdiveni 5 er 5 er zıplayarak çıkabilme zevkini hiçbirşeye değişmem.

Kandırma konusuna gelince. Sigarayı, nikotin bağımlılığını unutalı cok oldu.

Biz Vaper'iz. E-sigaracı değiliz. Aroma tadımcısıyız. Farklı bir kültür. Geleneksel traş misali.

Size afiyet olsun. Wink
Halı sahada en çok koşan benim sıkıntı yokWink

Sıkıntı kısa sigaralarda . Eski toprakların bakın hep uzun sigara içerler ve hiç bir şeyleri yoktur..
(22/12/2014, Saat: 23:55)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halı sahada en çok koşan benim sıkıntı yokWink

Sıkıntı kısa sigaralarda . Eski toprakların bakın hep uzun sigara içerler ve hiç bir şeyleri yoktur..

Kurtuldum çok şükür. Günde 3 paket sigara. Nefes alamayacak duruma gelmiştim.

Hadi partiye Smile

http://youtu.be/PRYgMtsJKtI
(22/12/2014, Saat: 23:55)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halı sahada en çok koşan benim sıkıntı yokWink

Bu garip teoriye ben de dikkat ettim,

Mavi cigara içenlerin sigarayı bırakma oranlarının kırmızı paket içenlere göre çok daha yüksek olduğunu da gördüm, ilginç Dodgy
(23/12/2014, Saat: 00:09)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu garip teoriye ben de dikkat ettim,

Mavi cigara içenlerin sigarayı bırakma oranlarının kırmızı paket içenlere göre çok daha yüksek olduğunu da gördüm, ilginç Dodgy

Üstadım zehirin rengi mi olur. Aynı zehrin mavi rengi işte Smile

Herkez kurtulsun biran önce. Öyle yada böyle.

"İçen ile içmeyen arasında 5 dakika varmış" fıkrası geldi aklıma Big Grin
(23/12/2014, Saat: 00:15)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım zehirin rengi mi olur. Aynı zehrin mavi rengi işte Smile

Herkez kurtulsun biran önce. Öyle yada böyle.

"İçen ile içmeyen arasında 5 dakika varmış" fıkrası geldi aklıma Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongue
(23/12/2014, Saat: 00:09)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu garip teoriye ben de dikkat ettim,

Mavi renk ve kırmızı renk in bürokrasideki anlamlarından yola çıkalım

Kırmızı renk kendi güvenen başına buyruk ben burdayım diyen tiplerin tercihi dikkat edin hep kırmızı kravat vardır hep yüksek kesimlerde

Mavi ise,itaatkarların rengidir.
(23/12/2014, Saat: 00:20)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi renk ve kırmızı renk in bürokrasideki anlamlarından yola çıkalım

Kırmızı renk kendi güvenen başına buyruk ben burdayım diyen tiplerin tercihi dikkat edin hep kırmızı kravat vardır hep yüksek kesimlerde

Mavi ise,itaatkarların rengidir.

Big GrinBig Grin

ztxikj.jpg
(22/12/2014, Saat: 20:51)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam,bırak teknik özellikler reklamını,kafası nasıl dede Big Grin

Nikotini yüksek alınca hastasıyiz dedee,
Çok şükur 18 mg ile başlayıp 0- 6mg arasinda düşürdüm şuan. Tamamen nikosuz hayat aroma duman sonra elveda diyecegiz inşallah.
Eski kamyonculardan kim kaldık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,468 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: