Keep Calm and Vape On
Kickle kullanabilecek teloskopik mekanik mod tavsiyesi istiyorum beyler
(20/12/2014, Saat: 11:35)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kickle kullanabilecek teloskopik mekanik mod tavsiyesi istiyorum beyler

Teleskopik yerine parçalı al hocam. Teleskopik yaramaz. Gp Paps, Chi-You klonları olabilir.

İllede teleskop istersen, Empire Mods klonu olan K100 modu tavsiye ederim.
Dogru diyosun @Atto dun tozlu raflarda kalan mekanigi deneyim dedim ateslemedi kafa kismini parcaladim temizledim sorun cozuldu aslinda sarim yapacaksan kickin bir manasi yok en iyisi ben Nemesis Clon alayim kick de diger teloskopik ile kullanilir
10 saat kullanımdan sonra fiberfreaks rayon pamuk ve telin durumu kararma tatta bozulma sıfır.
Bu fotodan bir saat sonra lıkit bittiğini farketmedim ve pamuk yandı. Angel
ae6u1c.jpg
Hocam,bırak teknik özellikler reklamını,kafası nasıl dede Big Grin

(22/12/2014, Saat: 02:21)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 saat kullanımdan sonra fiberfreaks rayon pamuk ve telin durumu kararma tatta bozulma sıfır.
Bu fotodan bir saat sonra lıkit bittiğini farketmedim ve pamuk yandı. Angel
ae6u1c.jpg
Rayon pamuk yurtdisi nerden suparis verilir
(22/12/2014, Saat: 20:42)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mod filan nedir açar mısınız biraz. Okuyorum bi kaç sayfa geriye çok bişey anlamadım Big Grin

Mod = Atomizerin ateşleme yapması için gerekli olan elektrik enerjisini sağlayan parça.

1) Mekanik Mod : Pil+Tetik+Pil tüpünden oluşur. Pildeki gücü direkt olarak Atomizere gönderir. Aroma ve buhar yoğunluğunu, sardığınız direncin omajı ile ayarlarsınız.

Tüp boyutlarını değiştirerek yada teleskop özellikli bir ürün kullanıyorsanız boyunu ayarlayarak 18350, 14500, 18500, 18650 gibi pilleri kullanabilirsiniz.

2) V/V & V/W Mod : Volt yada Watt ayarlı mod. İçerisinde bu ayarı yapmasını sağlayan elektronik devre vardır. Atomizerinizde sarılı olan direncin omajı ile oynamadan güç ayarı yaparak, aroma ve buhar yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Genelde 18350, 18500 ve 18650 pil kullanabilirsiniz.

Yapısı mekanik moda benzer. Genelde bazı değerleri görebilmek yada ayar yapabilmek için lcd ekranı vardır.

3) Box Mod : Kutu şeklindedir. Genelde içerisinde Evolv firmasına ait DNA çip olur. Diğer V/V - V/W modlara göre daha yüksek güç verir ve aynı şekilde ayar imkanı sunar. 30-40 Watt gibi.

Atomizere 2li,3lü,4lü sarım yapanlar tercih eder. Son zamanlarda SX 35 çip de kullanılmaya başlandı.

1 Adet 18650pil den 4 Adet 18650 pile kadar besleme kullanan Box Mod lar vardır.

Genelde bazı değerleri görebilmek yada ayar yapabilmek için lcd ekranı vardır.
(22/12/2014, Saat: 22:28)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rayon pamuk yurtdisi nerden suparis verilir

Ebay üzerinden Graham Cellu Cotton Rayon Fiber diye arattırırsanız birçok satıcıya ulaşabilirsiniz.

Fakat size Fiber Freak ürününü tavsiye ederim. Feansız menşei. Şuanda esigara için yapılmış en iyi pamuk. Fransız sitelerinde satışı mevcut. Kendi sitelerinde yetkili satıcı listeleri var.
kendimi ifşa etmeden reklamımı yapayım hatta bu resmi ekledikten sonra bir tane daha yakmaya balkona çıkıyorum kandırmayın kendinizi yakın bir tane
6l8z3l.jpg
Marlboro man CoolCool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,422 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: