Keep Calm and Vape On
(09/12/2014, Saat: 03:22)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simdi elimde likit mekanik modum kick var eksik sadece atomizer ama coil sarmayi hic bilmiyorum rba rda sistemlerde bunlar sart mi

Evet coil sarmak şart.

Mekanik modunuzun markası modeli nedir. Çapı kaç mm. 22mm 23mm ?

Ona göre atomizer önereyim.
Teşekkür ederim.Günde 2 paket üzerinde sigara içen birine lazım.DIY bizim için mümkün değil.2 milyar bile verilir buradan,yeter ki işe yarasın biraz.Smile

Atomizer likit her neyse artık hocam sıfırdan başlayacağız,bunun da tiryakisi olmak niyetinde değiliz tek amaç sigarayı bırakmak,o yüzden bu seviyede bir tiryakiyi ne paklar ise o lazım,siz bilirsiniz bu aşamaları geçtiğiniz için.

Hiç bilmiyoruz yani öğreneceğiz.Çok önceden forumda bu konuda açılan bir başlık vardı sonra silindi mi nooldu bilmiyorum,orada adminin de tavsiyeleri vardı unuttuk gitti.Bir toparlasak veya işi bilenler tarafından tercihler konusunda bir anket olabilir bilmeyenlerin faydalanbilmesi için.

Alıcıyız yani ciddiyiz.Smile
(09/12/2014, Saat: 03:06)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunların kalitelilerini nereden nasıl sorunsuz tedarik edebiliriz,maliyet önemli değil yeter ki kaliteli olacak,sigaranın yerini en iyi doldurabilecek ürün olsun.Özelden de olsa yazar mısınız bana arkadaşlar,yardımınız çok lazım bize gerçekten.

Atto yazacaktır,
Kısaca alınacak mod ( içimi sağlayan ekipman )
Kullanışli olacak, içeriği kolay değiştirelebilir pamugun altından hava alan sorun çıkarmayan sistemlere yönelinmeli, kullanişlı ürün seçiminden sonra ateşlinin( sigara) yerini doldurması için alınan likitlerin nikotin seviyeleri ve PG oranları denenir.50 vg 50 pg. 18 mg nikontinli bir likit gayet aşırı doyurucudur.kuvvetli gelir ise miktarları düşük likit gerekir. Tester ürünler aradığınizi bulmaniza yardımcı olacaktır.tatlarını begenirseniz alien vision, hhv gibi markalar vegatable likitler ile bu doyumu verebilir.
(09/12/2014, Saat: 03:25)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet coil sarmak şart.

Mekanik modunuzun markası modeli nedir. Çapı kaç mm. 22mm 23mm ?

Ona göre atomizer önereyim.
Sigelei telescope olmasi lazim unuttum
09b508ec3a1a0c4ac1362cae10f7ee03.jpg
(09/12/2014, Saat: 03:27)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim.Günde 2 paket üzerinde sigara içen birine lazım.DIY bizim için mümkün değil.2 milyar bile verilir buradan,yeter ki işe yarasın biraz.Smile

Atomizer likit her neyse artık hocam sıfırdan başlayacağız,bunun da tiryakisi olmak niyetinde değiliz tek amaç sigarayı bırakmak,o yüzden bu seviyede bir tiryakiyi ne paklar ise o lazım,siz bilirsiniz bu aşamaları geçtiğiniz için.

Hiç bilmiyoruz yani öğreneceğiz.Çok önceden forumda bu konuda açılan bir başlık vardı sonra silindi mi nooldu bilmiyorum,orada adminin de tavsiyeleri vardı unuttuk gitti.Bir toparlasak veya işi bilenler tarafından tercihler konusunda bir anket olabilir bilmeyenlerin faydalanbilmesi için.

Alıcıyız yani ciddiyiz.Smile

Coil sarmayı öğrenmeniz lazım. DIY olmadan olmaz. Kartuşlu sistemlerin verdiği içim, sizin aradığınız içimi karşılayacağını sanmıyorum.
Teşekkürler,mecbur öğrenecek o zaman.
Mümkünse bu başlığın silinmemesini rica ediyorum yönetimden.
(09/12/2014, Saat: 03:31)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sigelei telescope olmasi lazim unuttum
09b508ec3a1a0c4ac1362cae10f7ee03.jpg

Taklı sistem mi yoksa damlatmalı sistem mi istersiniz.

Tanklının avantajı, damlatma derdi olmadan 1-2 gün içim verir. Daha sonrasında temizliği, coil yenilemesi uğraştırıcıdır.

Damlatmalının avantajı, kolay coil yenileme ve temizlik. Basitçe coil yenilendiğinden gün içinde farklı likit içebilirsiniz. Fakat 20-30 pufta bir likit damlatmanız gerekecek. Bir noktadan sonra sizi sıkabilir.
(09/12/2014, Saat: 03:53)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler,mecbur öğrenecek o zaman.

Bu başlığı açtım fakat yönetimin fikrini almadım. Başlık altında konusu geçen elektronik sigara ve likitleri, ülkemizde yasak.

Yasak bir konu üzerinde paylaşımda bulunmak foruma zarar verebilir, yönetimi zor durumda bırakabilir.

Konu silinirse kimse kusura bakmasın Smile
D
(09/12/2014, Saat: 03:53)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler,mecbur öğrenecek o zaman.

Hocam pardon siz mi bir yakınıniz mi ögrenecek,
Bir kez izledim 2. Gün sarıma başladım,
Likitlerimi kendim yapmaya başladim, yada seyreltip
İçiyorum.
[quote='trache' pid='95627' dateline='1418083155']

Smile Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,525 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: