Keep Calm and Vape On
(24/09/2017, Saat: 12:23)Dr.Fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakin zamanda demlemeyi dusundum siz yazinca @Selman komsum, lime ve yesil elma hos olur. Oranlari paylasmanizda bir mahsur var mi komsum?

Lime ve yeşil elma karışımı demlemişim gibi yazmışım ama ikisini de ayrı hazırladım. Capella'ydı sanırım aromalar. %5 ile tam ayarında oldu.
(24/09/2017, Saat: 12:29)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lime ve yeşil elma karışımı demlemişim gibi yazmışım ama ikisini de ayrı hazırladım. Capella'ydı sanırım aromalar. %5 ile tam ayarında oldu.

Ayri demleme sonrasi da karistirilabilir belki aslinda, cok tesekkurler komsum. Deneyecegim.
(24/09/2017, Saat: 00:40)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rbkvw2.jpg

Abi fotoğraftaki mod ve atomizer nedir acaba? Konu dışı oldu biraz kusura bakma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz Kardesim tasırız ilgili konuya sıkıntı yok.
Mod Smok R200 pek burda bilinmiyor, 2 pilli basit bir mod ama hafif kullanımı rahat. Yazı bunla gecirdim, hala calısıyor hic sorunsuz.
Atomizer klasiklesmis Serpent mini, kolay sarımlı mini boyu ile tasıması kolay aroması kuvvetli bir ato.
O fotoda gozukmuyor ama silikon kılıf-driptip uyumumda vardır huyum kurusun. Smile
10zqy51.jpg
Dostlar son atomizer denemem, Hussar Rta oldu. Ben cok begendim, tek coil cift coil versiyonları varmıs. Ben tek coil versiyonunu kullanıyorum. Aroması guzel, kolay sarımlı guzel bir ato yapmıslar adamlar. Tavsiye ederim. MTL veya giris DL cekimine gelir.
Gecen haftada Skyline RTA kullandım. Sut gibi yumusak bir icimi var, o da guzel bir ato, MTL ye yonelik, hangisini bulabilirseniz tavsiye ederim.
2u4m3yb.jpg
Hussar
(12/11/2017, Saat: 00:54)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar son atomizer denemem, Hussar Rta oldu. Ben cok begendim, tek coil cift coil versiyonları varmıs. Ben tek coil versiyonunu kullanıyorum. Aroması guzel, kolay sarımlı guzel bir ato yapmıslar adamlar. Tavsiye ederim. MTL veya giris DL cekimine gelir.
Gecen haftada Skyline RTA kullandım. Sut gibi yumusak bir icimi var, o da guzel bir ato, MTL ye yonelik, hangisini bulabilirseniz tavsiye ederim.
2u4m3yb.jpg
Hussar

Güzel duruyor ama fiyatı epey varmış. MTL bakıyordum, düzgün clone falan düşerse deneyebilirim.
@Selman
Clone bendeki de, tavsiye ederim.
(12/11/2017, Saat: 02:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Selman
Clone bendeki de, tavsiye ederim.

esf'ye baktım hiç göremedim. Çin'den siparişle falan uğraşasım yok. Madem clone iyi yayılsın alayım o zaman.
İcimizde doktorluk sevdasımı var nedir bilemedim. Atomizer bakım cantam, cerrahi mudahale cantasına benzeme yolunda emin adımlar gidiyor. En son bisturi kocher pensi falan bakarken buldum kendimi, dedim sacmalıyosunSmile
2jcvimg.jpg
[/quote]

Bu kadar alet edevat var fakat ilan hiç üzerine alınılmamış Smile

Resim+(9).jpgFenni+S%C3%BCnnet%C3%A7i+-+Cevat+%C3%87etinsoy.jpg
Yalnız eskinin sıhhat memurları hakikaten başkaydı, o düzeyde manüplasyon ( el becerisi anlamında kullanıyoruz tababette) sonraki kuşak biz hekimlerde bile yok; farmakoloji (bugün için macecik ve lensor etkisi), görüntüleme yöntemleri derken ancak reçeteleme kabiliyeti kaldı bizlere ☹️

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,401 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: