Keep Calm and Vape On
@DeaKeN Castle long ve milkman tavsiye ederim.İkisi de içimi güzel likitler,Eğer emin olamıyorsanız tester likitler var,daha çok ürün deneyip karar verme şansınız oluyor.Ben genellikle kolaya kaçıyorum,direk uzmanına soruyorum: bknz. @dikdik_s

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ahraz, bu milkman lerin malezya yapımı falan olanları var, ayrıca clone sahteleri var dikkatli olun.
Hatta komik bir anım var. Kacakcısı ile bir arkadas vasıtası ile telefonda tanıstık. Arkadasın elindeki orjinal amerikan olanından denemelik adama gonderdik denesin, farkı anlasın diye, adam telle geri donus yaptı bize. Dogulu sivesiyle, gardas bu seninki bi degisik orjinal degil dediydi. Gozumuzden yas geldi yeminle gulmekten.
Cıx,cıx Ayıp abi,neden adama orjinal ürün göndermiyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bir suru likit yapıp ictim ama, cok oyle paylasım yapacagım kadar rahatlıkla tavsiye edecegim olmadıydı.

%2 Coconut (tpa) saltuk kardesim verdiydi.
%6 Strawberry Ripe (tpa)
%2 Watermelon (tpa)
5damla sweetner

True Blood Clone diye gecen likit karısım orneginden oldukca memnun kaldım. Aynı marka olacak diye birsey yok, benzer aromalar varsa deneyebilirsiniz. Paylasmak istedim.
Baska konuya yazdım, baska kaplar hakkında ama bunları buraya yazmak istedim, sise ihtiyacınız varsa guvenilir bir medikal sitesi oldugu icin buradan temin edebilirsiniz.
http://www.tipkimsan.com/seffaf-pet-sise...c-damlalik
http://www.tipkimsan.com/-7275

Makas da pamuk kesimlerinde yardımcınız olabilecek omurluk cerrahi makas.
http://www.tipkimsan.com/makas---sivri-kut-125-mm-duz

İcimizde doktorluk sevdasımı var nedir bilemedim. Atomizer bakım cantam, cerrahi mudahale cantasına benzeme yolunda emin adımlar gidiyor. En son bisturi kocher pensi falan bakarken buldum kendimi, dedim sacmalıyosunSmile
2jcvimg.jpg
@dikdik_s komşuma katılıyorum, ben de şişelerimi buradan alıyorum.

Bu arada 5-6 aydır kendi likitimi içiyorum. Kendi damak zevkime uygun bir tat yakaladım, içerik olarak sizlerle de paylaşayım, çevremdeki bir iki arkadaşım da beğendi ama tabi damak meselesi.

%12 TFA Double RY4 ile %2 Acetyl Pyrezine'i 1 ay demliyorum. Ortaya hafif karamelli ve fındık fıstıklı bir likit çıkıyor. Çok şekerli değil, beni rahatsız eden pasta, krema tatları yok.
Keyf nbase kullanıyorum. Tekrar siparis verirken keyf mix adı altında kendi aroma karışımlarını gördüm. 6mg nikotin li nbase ile Pink Moo, Unicorn ve Pipe Mix aromalarini denedim. Bence hiç fena değil.
Şimdi demlenmede Captain tabac, fresh mix, blue tabac ve tekrar sipariş verdiğim pipe mix var.
En azından farklı aromalari karıştırıp kötü süpriz ile karşılaşmamak iyi birsey Smile
Los Pollos nbase kullanıyorum epeydir. Bundan önce bişeyler denemiştim de adını hatırlayamadım acayip leşti. Karışımları da bıraktım unicorn, boss vs fazla tatlı ve bayık gelmeye başladı. Son 2 partidir lime ve yeşil elmaya sardım. İçimi güzel oldu baymıyor. Demlemeye bırakmak da gerekmiyor en güzel tarafı o.
Vapers tongue dedikleri tat alamama veya dil yorgunlugu olusursa limon aromalari cok guzel ustunden geliyor. Arada 1 tank limonlu icerseniz tekrar normal likitinize dondugunuzde tadini alabiliyorsunuz.
(24/09/2017, Saat: 11:53)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Los Pollos nbase kullanıyorum epeydir. Bundan önce bişeyler denemiştim de adını hatırlayamadım acayip leşti. Karışımları da bıraktım unicorn, boss vs fazla tatlı ve bayık gelmeye başladı. Son 2 partidir lime ve yeşil elmaya sardım. İçimi güzel oldu baymıyor. Demlemeye bırakmak da gerekmiyor en güzel tarafı o.

Yakin zamanda demlemeyi dusundum siz yazinca @Selman komsum, lime ve yesil elma hos olur. Oranlari paylasmanizda bir mahsur var mi komsum?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,474 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: