Keep Calm and Vape On
engine sıcratmayı, pamuk kanala ince geldigi zaman yapıyor. Olursa 2.5mm yerine atıyorum 3mm sar coilini, daha kalın pamuk kullanmıs olursun.
esf ye bir suredir girmiyordum ok bakarım. Gerci conta iside cozdu valla tek coil hanım kullanıyor su anda, sıkıntı yok. Bakıcam, sagolasın.
Anlamam, kullanmam ama arkadaşımın kullandığı bu aleti görünce ilgimi çekti, paylaşmak istedim...

1f571182a6ff533fcdaaf2fe9443aea5.jpg

94e4ccf71298b769e2281a9f8ff01292.jpg

52019dbc964b95e96da5e78bae6b2260.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Bir kaç haftadır ego aio deniyorum, sigaranın eksikliğini hemen hemen hiç hissettirmedi. Hatta dün denemek için bir sigara yaktım ama içemedim. Big Grin
@crionics
Dostum bizim kullandıklarımızın aslında aynısı, pipo severler icin dusunulmus bir sekli sadece. Bunun farklı yeni modelleride cıktı. Bir pipo sever arkadasımıza almıstık bundan o da memnun kullanıyor. Guzel aletler. Fakat bazı eski modelleri cok fazla kullanılmayan kucuk boy pil kullanıyor. 18650 pil kullanan modelleri var, onlara oncelik vermenizi tavsiye ederim.

@Yeni Üye
Benim ve diger esigara kullanıcılarının daha onceden yasadıgını yasamıssınız. Ecigara sonrası yakılan ilk atesli sigara, cok kotu metalik bir tat olarak geliyor, ve icemiyorsunuz, ben bu yuzden esigarayı oneriyorum normal sigara kullanıcılarına sizi normal sigaradan sogutuyor. Bu diger bırakma yontemlerinden farklı olan en buyuk ozelligi.
Gonul isterki kendi kendinize bırakabilin ama yapamıyorsanız, esigara cidden buyuk yardımcı.
Komsum atesliden sogudugunuz icin aramıza hosgeldiniz diyorum. Simdi e sigarada kendi zevk aldıgınız tatları aromaları bulun. onunla devam edin. 3-5 aylık surelerde kademe kademe nikotin oranınızı yapabilirseniz azaltmaya calısın. Aio nun pili gun boyu goturmuyor olursa bir ustu pico lardır, pili degisebilir. aklınızda olsun. Saygılar
Ekim ayından beri e sigara kullanıyorum. Bu konuda en büyük yardımı çok kıymetli forum üyemiz @ btoprak'tan aldım. Şu an 0,6 mg likit kullanıyorum. Mod olarak smok vt75 nano ve provari mini, atomizer olarak troy 1x v2 ve expromizer v2 kullanıyorum. Evyap likit için yerim ve zamanım yok, zaten son zamanlarda özellikle gündüz baya az ictiğimi fark ettim e sigarayı. Ekim ayından beri hiç ateşli içmedim, günde 1 paket içiyordum.
@hknz
MTL icimi icin en kaliteli atoları almıssınız. Ozellikle expro cidden cok harika bir urundur. Provari ne yazıkki kapıları kapattı.
btoprak komsumuza buradan selam olsun, bir dostu daha atesliden kurtardıgı icin.
@hknz komşum tebrikler
(20/03/2017, Saat: 00:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @crionics
Dostum bizim kullandıklarımızın aslında aynısı, pipo severler icin dusunulmus bir sekli sadece. Bunun farklı yeni modelleride cıktı. Bir pipo sever arkadasımıza almıstık bundan o da memnun kullanıyor. Guzel aletler. Fakat bazı eski modelleri cok fazla kullanılmayan kucuk boy pil kullanıyor. 18650 pil kullanan modelleri var, onlara oncelik vermenizi tavsiye ederim.

@Yeni Üye
Benim ve diger esigara kullanıcılarının daha onceden yasadıgını yasamıssınız. Ecigara sonrası yakılan ilk atesli sigara, cok kotu metalik bir tat olarak geliyor, ve icemiyorsunuz, ben bu yuzden esigarayı oneriyorum normal sigara kullanıcılarına sizi normal sigaradan sogutuyor. Bu diger bırakma yontemlerinden farklı olan en buyuk ozelligi.
Gonul isterki kendi kendinize bırakabilin ama yapamıyorsanız, esigara cidden buyuk yardımcı.
Komsum atesliden sogudugunuz icin aramıza hosgeldiniz diyorum. Simdi e sigarada kendi zevk aldıgınız tatları aromaları bulun. onunla devam edin. 3-5 aylık surelerde kademe kademe nikotin oranınızı yapabilirseniz azaltmaya calısın. Aio nun pili gun boyu goturmuyor olursa bir ustu pico lardır, pili degisebilir. aklınızda olsun. Saygılar

Teşekkür ederim ilettim arkadaşıma...
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(20/03/2017, Saat: 14:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hknz
MTL icimi icin en kaliteli atoları almıssınız. Ozellikle expro cidden cok harika bir urundur. Provari ne yazıkki kapıları kapattı.
btoprak komsumuza buradan selam olsun, bir dostu daha atesliden kurtardıgı icin.
Aleyküm selam üstadım. Ama buradaki başarı istek ve dirayetiyle tamamen @hknz üstadımıza ait Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Aslında ben bu e sigara işinden ilk bu forumda haberdar oldum. Ancak 1 yıl kadar bekledim keşke hemen o an karar verseymişim. İlk olarak ego aio ile başladım sonra @btoprak üstadın yönlendirmeleri ile ilerledim. Bahsettiğim atomizerler haricinde subtank mini, klon taifun gt 3,klon gus phenemenon ve klon bf99 da elimde var ancak çok kullanmıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,223 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: