Keep Calm and Vape On
Aslında eğer denemediysenizve mtl yapmak istemezseniz bu rta ların içinde wismec theorem de olay ama ,hakkı yenmiş bir ato.Pamuklaması bu kadar basit olanını görmedim.Kendi içinden notchcoil ile çıkıyor ama 24-26 Kanthal A1 ilede 7-8 turdada çok güzel sonuç veriyor.Aroma efsane ama likit tüketimi çok.30ml lik fivepawns castle long 6mg öğlene kadar yarıya indirtiyor.Ama hakkınıda veriyor.Likit akıtma olayı normalde tasarımdan dolayı yok.Ama yan veya ters getirmemek lazım kesin.Yan veya tewrde gelirse akma garantili Smile

Five pawns kayfun deneyin bakalım bilelim neymiş.
Sağlıcakla Kalın
An itibari donusumlu kullandıgım atolar:

Aromamizer Rdta V2
Wismec Serpent Rta (uretimi bitti)
Kayfun V5 Clone
Augvape Merlin
Gus Phenemenon Clone
Sym Rda (pek kullandıgım soylenemez.)
Phoenix Hurricane
Phoenix Firebird
UD Bellus

Kullandıgım Modlar
Asmodus Minikin2
Wismec 200s
Smok Alien daha acmadım.
Ipv8 (510 pin degistiricem diye aleti bozdum, simdi tamirde insallah kurtarabiliriz)
Smok R200 yedek olarak dursun ihtiyac olur diye aldımdı. Kapalı duruyor.
Smok Magneto II mech.

Yedek Tuttugum yada alıp daha denemedigim atolar
Augvape Merlin yedek
Steamcrave Aromamizer Rdta yedek
Phoenix Firebird yedek
Kayfun V5 yedek
UD Bellus yedek
Augvape Boreas
Kayfun Five Pawns Edition Clone
Wotofo Serpent Mini 22
Wotofo Serpent Mini 25
Wismec Therem Rdta
OSB Cheetah Rda

Likit en sevdigim, sevgili Straht komsum sayesinde tanıstıgım amerikan Nicoticket markasıydı ozellikle custard last stand ı. Firma kapandı ne yazık ki. Likit isine cok para gidecegini anladıgımdan artık evyap takılıyorum, gerci farketmiyor evyap ta da aromaya para gidiyor, bizde ithal aroma pahalı bulunması zor, ileride turkiyede bu isler legal bir ortamda olunca cok daha uyguna alınabilir olacagını umuyorum.

İste son durumlar boyle, konuyu canlandırmak, paylasmak istedim. Saygılar
25k6bdg.jpg
2na5jsm.jpg
2n8d5yh.jpg
Smile
Hocam daha ne olsun,zaten piyasada en güzellerinden almışsınız yada denemişsiniz,süper.
Smok Alien a bir soru işareti koyayım.Bendeki b versiyonuydu,1 hafta çalıştı sonra yattı kaldı.Açılmıyor çalışmıyor vb.....ama içinden çıkan Baby ato efsane.Hele kendi coilleri ile tadından yenmez yani.Fotoda görülen atomizer lik diyeyim artık çok güzel olmuş.Sizmi yaptınız? hazır bir yerlerde varmı?Tam ihtiyaç duyduğum bir şey.
wismec theorem den iyi sonuç elde edersiniz.
Alien da guncelleme yapmaya calıstıktan sonra olduysa, duzelir o.
Link olarak atayım ama acılır mi bilmiyorum. Wish.com dan aldım dostum.
https://www.wish.com/search/10%20holes%2...5e807ffbeb
Yok Hocam güncelleme falan filan hiç bir şey yoktu,birden oldu.Hiç açılmıyor.
86e685f5e44db5612accdfe9cacf600b.jpg Serdar Abi sağolsun.Bende bir tek pico ve melo3 var,seviyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz
Ahraz gecen pico bittiydi elimde, parasını gonderip 10 tane soyledim. Clone taklit urun geldi iyimi, satan toptancı bile anlamamıs yada beni yiyor bilemiyorum. Neyse geri yolladık.
Ama melo kartuslular icinde en basarılı ato lardan gercektende. Bizim ulkede de iyi tuttu kartusu falanda oyle yada boyle bulunuyor. Zevkle ic kardesim.

Kavunlu gonderdimiydim sana, begendinmi? O yerli aromadan olandı.
Obs nano geldi bugün. Single coil az yakar çok kaçar dedim ama obs mini'den pek aşşağı kalır bi tarafı yok gibi şimdilik.

edit: foto niye yan durdu anlamadım mobilde düzgün çıkıyor pcye geçince böyle gözüküyor.

aowbbc.jpg
@Selman
Kardes su nano yu nerden buldun yaw, burdan aldıysan varmı satıcının elinde bir sorarmısın. Hanıma normal engine taktım da 2 coil cok oluyor, tek coilli olsun diyorum. Gerci bizdekine bir tarafa tıpa taktım yine tek coil sarıyorum da Smile
Olsun orjinali olsun.
(16/03/2017, Saat: 01:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Selman
Kardes su nano yu nerden buldun yaw, burdan aldıysan varmı satıcının elinde bir sorarmısın. Hanıma normal engine taktım da 2 coil cok oluyor, tek coilli olsun diyorum. Gerci bizdekine bir tarafa tıpa taktım yine tek coil sarıyorum da Smile
Olsun orjinali olsun.

Abi Esf tiesto'da bi tane kalmış aldım. Yalnız geçen hafta alize05 satış için bekliyordu hafta içi gelir demişti konularına arada göz gezdir olmazsa düşebilir.
Yalnız şuan için pek farkı yok gibi miniden. Buhar performansı falan iyi hatta aynı gibi tek coil olmasına rağmen ama yakıt tasarrufu pek varmış gibi gelmedi bana. Bide pamuklaması deli etti 3 kere değiştirdim anca oldu inş gün içinde sıçratma falan yapmaz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,515 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: