Keep Calm and Vape On
Fox u fena degildi, bear de begenilenler arasında diye geciyodu zamanında ama, son halini bilmiyorum.
Kahveli hanım icin yaptıklarım arasındaydı, dur bakim hangisiydi hatırlayabilirsem, sana ayrı demlerim buyuk boy kardes ayıpsın.
Likiti boşaltıp hazneyi temizledim Abi.Mothers Milk'e geri döndüm.İyi de yapmışım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Yedi aylık vaping macerasında 18 mg ile başlayıp yavaş yavaş düşürdüm, son iki ay 0 mg likit içtim ve sonra tamamen bıraktım, günde 2.5 ila 3 paket sigara içen ve asla bırakamayacağını düşünen ben sorunsuzce sigarayı bırakmış oldum. En büyük aptallığım dediğim sigara artık hayatımda yer etmiyor. İşin ilginci bıraktım bırakalı sigarayı değil elektronik sigarayı özlüyorum Smile
@bleak

Seni tebrik ederim arkadasım. Yurt dısı vape forumlarında hergun denk geliyorum bu sekilde bir basarı oykusune, burada tamamı ile bırakana rastlamamıstım. Senin adına cok sevindim. Benimki biraz da hobi gibi oldu seviyorum. İnsallah ileride senin gibi tamamı ile bırakırız.

An itibari gunluk
272 gun olmus, 15000adet sigara dalından kurtarmısım. Paket alsaymısım, 2250usd param gitmis olacakmıs.
teşekkür ederim. Hobi olarak görmeniz çok güzel bir şey, ben de hevesim kaçmasın diye her nikotin düzeyi düşürmemde yeni bir oyuncak aldım kendime, heyecanım körelmeden sıfır mg seviyesine kadar gelmiş oldum Smile
@bleak Tebrik ederim Hocam.Darısı başımıza.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bende forumda şu vaper ları arıyordum buldum Smile Hem tıraşçı hemde vaperSmile hem etinden hem suyundan.
şu anda .dotmod75 ,aspire nautilus x , five pawns castle long double barrel 6mg.Anlayan anladı Smile
@bossyje
Hocam hardcore mtl ciymissin. Tebrik ederim. Aspire ı burada tanımazlar, dunyada efsane. Dotmod u nerden buldun. Hic kimsenin elinde denk gelmedim, satana da rastlamadım simdiye kadar.
Five pawns dedin, dun five pawns kayfun clone atomizer soylemistim o gecti elime, daha denemedim bakalım nası cıkıcak. Keyifli icimler dilerim.
(15/03/2017, Saat: 09:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bossyje
Hocam hardcore mtl ciymissin. Tebrik ederim. Aspire ı burada tanımazlar, dunyada efsane. Dotmod u nerden buldun. Hic kimsenin elinde denk gelmedim, satana da rastlamadım simdiye kadar.
Five pawns dedin, dun five pawns kayfun clone atomizer soylemistim o gecti elime, daha denemedim bakalım nası cıkıcak. Keyifli icimler dilerim.

Smile Selamlar Hocam,
Dotmod lar dan seri yaptım desem abartma olmaz,son derece basit ve küçük olduğu için dertsiz ama, tabi tek 18650 pil de handikap.VTC6 ile ancak öğleden sonra 15:00 falan anca gidiyor. Bende yanımda pil dolaştırmayı sevmem.Ama tabi sx q mini ile de destek veriyoruz,tabi yan tarafında da smok Smile Hocam sizde bilirsiniz buharlama işine başladıktan sonra bir anda pek çok mod falan sahibi oluveriyorsunuz,atolar diğer yandaSmile
Aspire nautilus x bence mtl nin taçsız kralı,ne kadar hazır coil olayı dezavantaj olsa bile , 1.8 ohm luk coil ile 13watt da, aroma da destan yazıyor derim.
Yunanistana giden birisini bulsam Gus Phenomenon lite v 2 yada SvoëMesto Kayfun 5 falan denemek istiyorum ama henüz nasip olmadı.Arayışa devam Smile
Hocam sizdeki five pawns kayfun clone atomizeri bir yorumlayın.Merak ettim.
Likit ne içiyorsunuz?haberleşelim,
Forumun bu vape bölümü cansız kalmış hortlatalım biraz Smile
Sağlıcakla Kalın,
Dostum Gus Phenomenın klonu aldım, yurt dısındanda momentous clone u soyledim ama gelmedi daha.
İkisininde orjinalini yan yana deneme imkanı buldum, momentus olanı daha cok sevdim gus markasında, olur imkanın olursa onu da goz onunde bulundurmanı tavsiye ederim. Fakat doldurma yontemleri cok gerizekalı bir sistem. Ust kapak ustten gecme gibi, onu kaydırıp aradan doldurmaya calısıyorsun, hafif fazla cekersen alttan komple likiti akıtıyor. Aroması cekimi cok zevkli ama, doldurma tasarımını ne yalan soyleyim sevmiyorum.
Orjinal urunlere o paraları vermek istemiyorum o yuzden o tarz avrupalı urunlerde klone kullanıyorum. Farklıda bir teorim var, clone piyasasının orjinal ureticilerinin bilgisi ve izni dahilinde yapıldıgını dusunuyorum. Bir gun oturur konusuruz ustune kısmet olursa.
Denemediyseniz hurricane yada phoenix firebird rta ları denemenizi oneririm cok basarılı aroma performansı var. Zira yine kayfun V5 i seviyorum. Ozellikle ustten kolay doldurması cok rahat. Five pawns kayfun dun geldi daha kullanmadım yazarım buraya.
Su anda bugun ilkkez actıgım Digiflavor Siren 25 i taktım moda. Rdta tarzı entresan bir tasarım. Yorumları acaip aroma falan diyordu ama pek oyle yogun bir aroma bulamadım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,475 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: