Herkese merhaba
Ben de yeniyim. Siz de hoşgeldiniz kethuda 57 komşum. Ben de komşum kelimesinin esprisini merak ediyorim. Watchuseek Rus saatleri bölümünde ve bizim TSF Rus saatleri bölümünde yoldaş tabiri kullanılıyotr.
@bayercy onlarda da artık yavaş yavaş kültürümü forum sayesinde ilerletirim Smile
@asymptote teşekkürler hoşbulduk Smile sen saatlerde tek eşlilikten yanayken bakıyorum da kesiciler konusunda oldukça çapkınsın Smile usturaya geçmek gerçekten cesaret dikkat ve en önemlisi yetenekli eller ister... Şimdilik ben de makinem de tek eşlilikten yanayım ve onu hiç aldatmayacağım Smile mach3 mü de boşadım bu böyle biline Smile
@chinaski çok teşekkürler...
@btoprak çok teşekkürler... Arkoya alışkınım ama forumdan öğrenceğim çok şey var buraya üye olarak zehirlenmeyi baştan kabul etmiş oluyorum...

Bu arada sizlere bişey danışmak istiyorum. Traşımız bittikten sonra jileti makineden çıkartıyoruz değil mi ? Sonrasında peçeteye sarıp muhafaza ediyorum bunda bir yanlışlık yok değil mi ?
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Teşekkürler hknz...

Rus bölümünde rus saatleri olanlara yoldaş denilmesini anlayabiliyorum ama burdaki komşu kelimesini pek çıkaramadım. Tecrübelilerimizden bir açıklama gelir inşallah. Ama çok sıcak bir tabir bu komşu kelimesi ,çok hoşuma gitti Smile
@kethuda57 komşum Smile Smile.
Ben iki veya daha fazla kullanacağım jiletleri makineden çıkarıp peçetenin arasına koyarak kuruluyorum. Sonrasında orijinal kağıdına sarıp bir kenara koyuyorum. Ama kurutup tekrar makineye takan ve öyle muhafaza eden, hiç makineden çıkarmadan sallayıp suyunu alarak makinede tutan arkadaşlar da var.
Sanırım tercih meselesi.
Sadece çok çok uzun süreler -paslanacak kadar uzun- makinenin içinde tutmayın bence. Bu da normal çelik bir jilet için 10 günden daha uzun süredir sanırım.
Kimse açıklanmamış, üstad Lord'un herkese hitap şeklidir komşum lafı. Bizde de alışkanlık oldu.
www.tekyumruk.com
(30/11/2014, Saat: 22:18)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse açıklanmamış, üstad Lord'un herkese hitap şeklidir komşum lafı. Bizde de alışkanlık oldu.
Welcome back in town anarche Smile
Teşekkürler anarche açıklamanız için Smile
Hoşgeldiniz.

Progress herkesin memmun olduğu bir alet. Bende yok ama daha forumda alıpta beğenmeyeni görmedim. Güzel günlerde kullanın.

Arko şuan yeterli gelebilir fakat forumda takıldıkça yeni sabun/krem arayışı başlıyor. Aslında kendimiz kaşınıyoruz, foruma girmesek bir ömür boyu TOBS falan nedir bilmeden Arko ile mutlu mesut tıraş oluruz=)

Keyifli ve bol köpüklü tıraşlar =)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

teşekkürler Straht
bu sabah 2. kez traşımı oldum. biraz tecrübesiz olduğum için burun ve dudak çevresinde biraz zorlanıyorum. zamanla ona da alışırım inşallah. tipsoft fırçamın siparişini verdim umarım yarın elime ulaşır. traşın keyfini daha da arttırırım inşallah...
" Komşu " kelimesine bir açıklık getiren olmamış acaba nedir nedir ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar Frhtkk 3 143 Bugün, Saat: 01:13
Son Yorum: Frhtkk
  Merhaba mert34 0 911 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 837 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,684 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 682 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk