Speick Balm
(03/12/2014, Saat: 11:52)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisininde içeriğinde olan "Panthenol" diğer adıyla Provitamin B5 maddesine karşı alerjiniz olabilir.

"D-Panthenol kozmetik preparatlarının hemen hemen her çeşidinde uygulanır."
işiniz zor...

Tabac after shave balm içeriğinde bu kimyasal yok mesela.

Şimdi yazıyordum mesajınızı gördüm. Teşekkür ederim.

Evet bepantol ile speick arasındaki ortak madde Panthenol

Araştırmalarıma göre en önemli yan etkisi ise ciltte rahriş. Aynen bende olduğu gibi.

Geçmiş olsun bana Smile

@trache komşumun verdiği rus işi aloe vera kreme devam.
@Atto Geçmiş olsun, yine de bir doktora gidip emin olun tabi.
Tet e tet balm ise bana da örnek olarak göndermişti kokusu, ferahlatması ve emilimi çok iyi.
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(03/12/2014, Saat: 12:10)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Atto Geçmiş olsun, yine de bir doktora gidip emin olun tabi.
Tet e tet balm ise bana da örnek olarak göndermişti kokusu, ferahlatması ve emilimi çok iyi.

Teşekkür ederim. Tet e Tet bende kullanıyorum. @trache vermişti. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Yinede doktora görünmek en iyisi.
(03/12/2014, Saat: 11:59)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi yazıyordum mesajınızı gördüm. Teşekkür ederim.

Evet bepantol ile speick arasındaki ortak madde Pantenol

Araştırmalarıma göre en önemli yan etkisi ise ciltte rahriş. Aynen bende olduğu gibi.

Geçmiş olsun bana Smile

@trache komşumun verdiği rus işi aloe vera kreme devam.

Edwin jagger AS balm losyon hiç yakmıyor tahriş yok yeni konu açmam lazım onun için.
% 100 notr saf vegatable gliserol aldım Merck marka içiyorum bunu,
eczane gliserininede benzemiyor pamuğun tadı var onun yok Smile
Bundan iyisi varmı ? vg gliserin sür daha iyi kozmetik ürün çok kullanma,
koruyucu yok 6 ayda bir alıp tüketiyoruz zaten bozulmazda isteğin yağıda katabilirsin içine Evyap en temizi sağlıklısı.
Uzak dur hocam alaman ürünlerinden ne kullanıyorlarsa sana iyi gelmiyor.
(03/12/2014, Saat: 12:16)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edwin jagger AS balm losyon hiç yakmıyor tahriş yok yeni konu açmam lazım onun için.
% 100 notr saf vegatable gliserol aldım Merck marka içiyorum bunu,
eczane gliserininede benzemiyor pamuğun tadı var onun yok Smile
Bundan iyisi varmı ? vg gliserin sür daha iyi kozmetik ürün çok kullanma,
koruyucu yok 6 ayda bir alıp tüketiyoruz zaten bozulmazda isteğin yağıda katabilirsin içine Evyap en temizi sağlıklısı.
Uzak dur hocam alaman ürünlerinden ne kullanıyorlarsa sana iyi gelmiyor.

Rus işi Aloe Vera isterim. İsterim de isterim Smile

Bu arada King Of Shave balm da kullandım sıkıntı yok.

Yaktınız beni almanlar Smile
(03/12/2014, Saat: 12:12)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. Tet e Tet bende kullanıyorum. @trache vermişti. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Yinede doktora görünmek en iyisi.

Geçmiş olsun Atto kardeş çok mu kötü durum ? 2 gündür merak etmiştim haber alamıyınca.

Dediğim gibi bir süre kozmetik kullanma merck gliserol'e,
benim evde aloevera bitkisi var dalından koparıp jelini karışım yaparım,(buda küçük fidan halde rusyadan geldi )
Hem içeriz hem tıraş öncesi hem sonrası süreriz,
(03/12/2014, Saat: 12:22)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun Atto kardeş çok mu kötü durum ? 2 gündür merak etmiştim haber alamıyınca.

Dediğim gibi bir süre kozmetik kullanma merck gliserol'e,
benim evde aloevera bitkisi var dalından koparıp jelini karışım yaparım,(buda küçük fidan halde rusyadan geldi )
Hem içeriz hem tıraş öncesi hem sonrası süreriz,

Durum çok çok kötü değil. Bariz bir tahriş ve yanma var. Daha öncede yaşadığım için tecrübeliyim. Max 3-4 gün içerisinde geçecektir.

Aloe vera candır. Sabırsızlıkla bekliyorum.

King Of Shaves Super Balm içeriğine baktım. Benim belalı madde yok. Zaten kullandığımda sorun yaşamamıştım. Fiyatıda cabası.
Dostlar bende de speick şöyle bir duruma yol açıyor,tıraşımı bitirip şap faslından sonra kanama olmuyor. Tıraş esnasında da kanama olmuyor ama speick sürünce bazı yerlerde kanama oluyor, böyle bir durum ile karşılaşan var mı? Yanma ve tahriş hissi de var ama tıraş sonunda böyle bir durum yoktu.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Balm degil ama aftershave kolonya gibi olani kullaniyorum ve gayette memnunum.
Almanya da ünlü bir markadir.
Alerji yaptigini ilk defa duydum.dediginiz gibi etken maddeye alerjiniz var anlasilan.
yaklaşık 2 sene sonra başlığı diriltelim,

şimdiye kadar tıraş ürünlerinden ikinci kez aldığım ilk ürün oldu. ilki bitene kadar 7 8 adet farklı balsam denedim fakat nemlendirmesi ve yatıştırıcılığı daha iyi bir ürüne rastlamadım, sadece weleda aynı klasmanda değerlendirilebilir oldu. Bunun dışında speickın ürün gamında bir mal varss başka marka kullanmıyorum - tamam tamam tıraş sabunu hariç diyelim Smile - , yaklaşık 6 senedir deo stick ve sabununu stok olarak almanyadan alıyorum. Sabunu 1.20€, deodorantı 4,30€ gibi komik rakamlar üstelik. Balsam olarak gerçekten muazzam, mustafa beyin ilk sayfada dediği gibi Türkiye'de maalesef hakettiği yerde değil bu marka.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,657 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,703 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,261 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,888 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,729 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,577 20/10/2019, Saat: 17:18
Son Yorum: Vincent_Lord
  Nuxe Multi Purpose After-Shave Balm trustalt 4 2,793 03/06/2019, Saat: 00:27
Son Yorum: kadir.tbk
  Blueness Balm eskiuyemnt 43 45,325 21/04/2019, Saat: 02:15
Son Yorum: FearOfATG
  BioDox Men After Shave Balm manuple 0 1,842 12/03/2019, Saat: 16:31
Son Yorum: manuple
  Ray Ban After Shave Balm AltKapalı 7 4,713 15/01/2019, Saat: 14:58
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü: