Yatik sakal
(28/07/2019, Saat: 19:46)Denetcii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte hocam yorumlar iyi güzel ama denemeden olmuyor. Herkesin sakal yapısı farklı. Denemek içinde o kadar para yazık günah.

R41 Twist ile istediğiniz pürüzsüz tıraşı elde edebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ilk önce aleti tanımak ve öğrenmek gerekiyor. R41 Twist'in tutuş açısı diğer aletlere göre farklı. DE89'larda açıyı 30 derecede tutuyorken E41'de açıyı 45 derece tutmaya çalışın.
(28/07/2019, Saat: 19:53)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41 Twist ile istediğiniz pürüzsüz tıraşı elde edebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ilk önce aleti tanımak ve öğrenmek gerekiyor. R41 Twist'in tutuş açısı diğer aletlere göre farklı. DE89'larda açıyı 30 derecede tutuyorken E41'de açıyı 45 derece tutmaya çalışın.

Boyunda istediğim gibi olmuyor yoksa diğer yerlerde beni çok mutlu eden bi alet komşum. Olabildiğince sakala dik tutmaya çalışıyorum.
Bırakınız kessinler, bırakınız biçsinler.
(28/07/2019, Saat: 19:53)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41 Twist ile istediğiniz pürüzsüz tıraşı elde edebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ilk önce aleti tanımak ve öğrenmek gerekiyor. R41 Twist'in tutuş açısı diğer aletlere göre farklı. DE89'larda açıyı 30 derecede tutuyorken E41'de açıyı 45 derece tutmaya çalışın.

R41 twist açık taraklı sanırım, bende açık taraklılara bakıyordum komşum sakalları kaldırarak kesim yapıyor üretim amacı bu sanırım, benim gibi 3-4 güne bi tıraş olanlar için ideal gibi.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
Boyun bölgesinde gırtlak etrafındaki sakallar zaman zaman tıraş olurken veya uzamışken düzensiz çarpık şekilde çıkmış olmalarından benimde canımı sıkıyor... sırf bu sebepten geçen hafta bir klinikten lazer epilasyon için salı gününe randevu aldım... bu sakallardan kurtulmayı planlıyorum gelişmeleri ve tecrübemide ilgilenen arkadaşlar için buradan aktarırım.
(28/07/2019, Saat: 19:58)Serkan Layık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41 twist açık taraklı sanırım, bende açık taraklılara bakıyordum komşum sakalları kaldırarak kesim yapıyor üretim amacı bu sanırım, benim gibi 3-4 güne bi tıraş olanlar için ideal gibi.

R41'ler için yarı açık taraklı desek daha doğru olur galiba Smile
3-4 günde bir tıraş oluyorsanız R41 Twist'i düşünebilirsiniz komşum.
Ustura tadında güvenli tıraş elde edebilirsiniz.

ATD Smile
(Alım tavsiyesi değildir)
Bu kısaltmayı bir borsa forumundan öğrendim ve bize modifiye ettim.
Orada YTD olarak geçiyor (Yatırım tavsiyesi değildir) Smile
R41 alın iş çözülür herkese uyan bir şey olmasa gerek çünkü ben Fatip ile wtg + xtg yapıp boyun altını temizleyemiyorum. Tersten alınca tertemiz oluyor. Günlük tıraş oluyorsanız kesinlikle uygun olduğunu düşünmüyorum, çok yorabilir.
(28/07/2019, Saat: 22:42)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41'ler için yarı açık taraklı desek daha doğru olur galiba Smile
3-4 günde bir tıraş oluyorsanız R41 Twist'i düşünebilirsiniz komşum.
Ustura tadında güvenli tıraş elde edebilirsiniz.

ATD Smile
(Alım tavsiyesi değildir)
Bu kısaltmayı bir borsa forumundan öğrendim ve bize modifiye ettim.
Orada YTD olarak geçiyor (Yatırım tavsiyesi değildir) Smile

ATD mantıklıymış kullanılabilir Smile aynen 3-4 günde bir oluyorum, peki neden özellikle r41twist öneriyorsunuz r41 varken çokmu fark var aralarında ?
(28/07/2019, Saat: 22:55)Serkan Layık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ATD mantıklıymış kullanılabilir Smile aynen 3-4 günde bir oluyorum, peki neden özellikle r41twist öneriyorsunuz r41 varken çokmu fark var aralarında ?

Ben direkt twist almıştım komşum. Çok profesyonel değilim ama büyük ihtimal daha ağır olmasından dolayı bastırmadan kendi ağırlığında tıraş olmak daha kolay oluyor diye düşünüyorum.
Bırakınız kessinler, bırakınız biçsinler.
(28/07/2019, Saat: 23:09)Denetcii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben direkt twist almıştım komşum. Çok profesyonel değilim ama büyük ihtimal daha ağır olmasından dolayı bastırmadan kendi ağırlığında tıraş olmak daha kolay oluyor diye düşünüyorum.

Bayramdan sonra düz r41 alıcam bende, denemeden bilemicez çünkü.
Komşular grande ve twist seriler daha ağır olmalarından dolayı daha agresif olucaktır. Aslında en doğrusu tecrübe etmek tabi birde twistin bir avantajı 2 parçalı olmasıdır ancak r89 ile sadece başlıkdeğişip aynı sap kullanılamaz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Boyundaki Yatık Sakallar AsakiR 20 9,767 13/08/2020, Saat: 02:13
Son Yorum: aliyuksel
  WTG, XTG, ATG ve Sakal Yönüne Göre Tıraş Teknikleri pars 56 95,610 24/06/2019, Saat: 13:59
Son Yorum: Silentsv
  Sakal kökleri mi suçlu ben mi? Men-Sup 31 27,614 20/09/2016, Saat: 15:52
Son Yorum: Tahir
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,902 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed
  Sakal kesim türleri totan35 4 21,892 30/03/2013, Saat: 23:51
Son Yorum: asymptote

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: