Sir Irisch Moos
(20/02/2015, Saat: 10:43)zanshin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Massdroptan en son ikon slant almıştım. Barkod yoktu. Ürün postalandıktan 12 gün sonra elime ulaşmıştı. Sir irisch moss da sipariş ettim. Takip edilmiyor. Şubatın 12 sinde postalanmış. Ayın 24 ünden sonra telaş yapmaya başlayabilirim. Balsamını da theunnamed komşumdan edindim sağolsunSmile

Demek balsamı siz aldınız Sleepy. Güle güle kullanın Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(20/02/2015, Saat: 10:48)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Demek balsamı siz aldınız Sleepy. Güle güle kullanın Big Grin.

Sevgili onlytnt bunuda not düşermisin kaptanın tıraş defterineSmile gerçi losyonuda ben aldım

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(20/02/2015, Saat: 16:32)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili onlytnt bunuda not düşermisin kaptanın tıraş defterineSmile gerçi losyonuda ben aldım

Düşecektim de espirinin suyunu çıkarmayayım dedim Smile. Losyonu almıştım sabunun yanına, balsama da sulandım seti tam yapmak için son anda "Kes tıraşı Scotty" diyerek vazgeçtim Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Biri balsam mı arıyorum dedi ? Smile
www.BarbarosRazors.com

(20/02/2015, Saat: 17:01)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşecektim de espirinin suyunu çıkarmayayım dedim Smile. Losyonu almıştım sabunun yanına, balsama da sulandım seti tam yapmak için son anda "Kes tıraşı Scotty" diyerek vazgeçtim Big Grin.

Smile Sir ün kokusu bana uymadı bu arada. Floid takasından btopraktan tobs sandal almıştım losyon hastası oldum. Sabah akşam sürüyorum çaya çorbaya herşeye katıyorumSmile

(20/02/2015, Saat: 17:26)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Sir ün kokusu bana uymadı bu arada. Floid takasından btopraktan tobs sandal almıştım losyon hastası oldum. Sabah akşam sürüyorum çaya çorbaya herşeye katıyorumSmile

Üstadım beğenmeniz çok sevindirdi cidden. Ben de Floid'i sevdim iyi bir takas olmuş anlaşılan Smile. Barbon kremi ve Polsilver jileti de güzel günlere saklıyorum Smile.
(20/02/2015, Saat: 17:29)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım beğenmeniz çok sevindirdi cidden. Ben de Floid'i sevdim iyi bir takas olmuş anlaşılan Smile. Barbon kremi ve Polsilver jileti de güzel günlere saklıyorum Smile.

İyi günlerde kullanın btoprak, bu sandal o kadar güzelki sabah sürüyorum gece eve dönene kadar burnumda buram buram o temiz sabun kokusu oluyor. Bi 10-12 şişe stoklamam lazımSmile

(20/02/2015, Saat: 04:06)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yap bi alışveriş at denize,

Dönerse senindir,

Biz etli pide yicezHuhTongue

Ne yazık ki memleketimizde yurt dışı alışverişin yapmanın değişmez kaderi.
Ben de bir tane tıraş sabunundan aldım ama kokusu hoşuma gitmedi ve hiç kullanmadim. Dolapda yeşeriyor şimdi.
Bu sabunun üretimi durduruldu ama kokusunu merak edenler varsa Migros'ta satılan Olivos keçi sütlü sabunun kokusu Sir Irish Moos'a çok yakın.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: