İyi akşamlar ....
merhabalar
hosgeldınız formumuza Big Grin
(14/03/2012, Saat: 01:59)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz Smile
meraktan soruyorum, WS makineyi temin etmenizin geltir ile bir alakası oldu mu?

hoşbulduk, evet .. sanırım 2005 - 2006 gibi migroslarda karfurda filan satılıyordu bu makina ama, hala piyasada olduğunu bilmiyordum, taşınırken kaybolmuştu, burası sayesinde netten buldum, ertesi gün de geldi. İyi de oldu.
ws ankarada yuksel caddesınde yenı acılan bır kozmetık magazasında yanında ws 1kutu 5 lık jılet ıle bırlıkte 9,90 tl ye satılıyor bılgılerınıze
ciddi pazarlama hatasi yapiliyor.
dagit bir milyonculara japon pazarlarina bak nasil satiliyor.
hoş geldiniz dostum iyi tıraşlar.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Bu arada adınız gerçekten Erol Böğrek mi yoksa Erol Börek(zın,zın,zın) ile bi bağlantı var mı?
(14/03/2012, Saat: 21:33)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Bu arada adınız gerçekten Erol Böğrek mi yoksa Erol Börek(zın,zın,zın) ile bi bağlantı var mı?

Bağlantı derken Big Grin

herkeze tekrar iyi akşamlar ...
yahoo adresimi, email, öyle almıştım, buraya da öyle kayıt olayım dedim ama pek dikkat çekeceğini düşünmedim .. Smile yani yıllardır yayınlamayan bir karakter Smile ama hala popülermiş eskisi kadar onu da anladım Big Grin
hocam gerçi ben de bilmiyorum ama (Erol Börek'i) bu forum üyelerinin yaş ortalaması biraz yüksek olduğundan hem iletişim daha olgunca hem de birçok eski şey rahatlıkla hatırlanıyor. Smile
Hatta aramızda ikinci dünya savaşını görenlerin bile olduğu söyleniyor Big Grin
bu şaka maksatlıydı ama belki gerçekten de vardır Smile
Saygılarımla
(14/03/2012, Saat: 22:39)ErolBöğrek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkeze tekrar iyi akşamlar ...
yahoo adresimi, email, öyle almıştım, buraya da öyle kayıt olayım dedim ama pek dikkat çekeceğini düşünmedim .. Smile yani yıllardır yayınlamayan bir karakter Smile ama hala popülermiş eskisi kadar onu da anladım Big Grin
Papazeriği hocama katılıyorum, yaş ortalaması yüksek (en azından benim öyle Big Grin ) benim ilk aklıma gelen şey kunteper oldu ve kahkaha attım ismi görünce Smile Tekrar holgeldiniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi akşamlar herkese muhendisbey 1 1,218 01/04/2021, Saat: 00:12
Son Yorum: muhendisbey
  İyi akşamlar... daveso 29 12,512 31/03/2019, Saat: 22:49
Son Yorum: daveso
  Iyi Akşamlar gçmşhsrt 14 5,690 05/12/2016, Saat: 10:15
Son Yorum: FurkanY
  Merhabalar, İyi akşamlar Atafin 17 8,048 29/11/2016, Saat: 15:14
Son Yorum: marek
  İyi akşamlar 72034852930V 12 11,940 31/05/2014, Saat: 11:56
Son Yorum: janus