DE Alet Seçimi Genel
Hamdib ;
Gillette SlimTwist Sarı Saplı - Gilette Slim Black Beauty - Merkur  Progress kısa sap kullanıyorum.
Üçünün ihtiyacını görecek tek makinayı Bayercy önermiş.
Slimlere göre 2 mm daha yüksek kafa haricinde handikapı yok.
İmpa getirirse benim eller tarla gibi olduğundan birde uzun saplısını alıp deneyeceğim.

(09/01/2016, Saat: 20:28)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bir Merkur alacaksanız Progress ' i kesinlikle düşünün derim.
Akadir komşum, çok güzel özetlemişin sağol, şu uzun sap kısa sap mevzunda kimisi el büyüklüğüne göre derken kimisi manevra yapmak ve agresiflik açısından ayırıyor. Siz ne dersiniz ?

(09/01/2016, Saat: 21:20)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hamdib ;
Gillette SlimTwist Sarı Saplı - Gilette Slim Black Beauty - Merkur  Progress kısa sap kullanıyorum.
Üçünün ihtiyacını görecek tek makinayı Bayercy önermiş.
Slimlere göre 2 mm daha yüksek kafa haricinde handikapı yok.
İmpa getirirse benim eller tarla gibi olduğundan birde uzun saplısını alıp deneyeceğim.
(09/01/2016, Saat: 22:06)hamdib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akadir komşum, çok güzel özetlemişin sağol, şu uzun sap kısa sap mevzunda kimisi el büyüklüğüne göre derken kimisi manevra yapmak ve agresiflik açısından ayırıyor. Siz ne dersiniz ?

Progress in kısa sapı benim elde kibrit çöpü gibi kaldı.
Benim için el büyüklüğü . Başkası için manevra olabilir.
Ama agresiflikle sap uzunluğunun irtibatını kuramıyorum. Bilgi eksikliğimden olabilir.
Üstadlar bizi aydınlatırsa memnun olurum.
(09/01/2016, Saat: 22:42)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress in kısa sapı benim elde kibrit çöpü gibi kaldı.
Benim için el büyüklüğü . Başkası için manevra olabilir.
Ama agresiflikle sap uzunluğunun irtibatını kuramıyorum. Bilgi eksikliğimden olabilir.
Üstadlar bizi aydınlatırsa memnun olurum.

Ağırlık arttıkça aletin dolayısıyla jiletin baskısı artıyor. Bu da tıraşın agresifliğini arttırıyor.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Çok mantıklı, çünkü uzunluk arttıkça ağırlık artıyor ve baskıda artıyor. Açıklama için teşekkürler Üstad

(09/01/2016, Saat: 23:01)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ağırlık arttıkça aletin dolayısıyla jiletin baskısı artıyor. Bu da tıraşın agresifliğini arttırıyor.
(09/01/2016, Saat: 23:01)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ağırlık arttıkça aletin dolayısıyla jiletin baskısı artıyor. Bu da tıraşın agresifliğini arttırıyor.

Üstadım teşekkürler.
@hamdip komşum, bende gillette slim var, satıyorum...linkten inceleyebilirsiniz..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Ts9funk komşum teşekkürler, incelemek için linke nasıl ulaşırım.

(10/01/2016, Saat: 00:12)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hamdip komşum, bende gillette slim var, satıyorum...linkten inceleyebilirsiniz..
(10/01/2016, Saat: 00:12)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hamdip komşum, bende gillette slim var, satıyorum...linkten inceleyebilirsiniz..
Üstad linke ulaşılamıyor.
Derdi dünya olanın,dünya kadar derdi olur
Link silinmiş,tekradan ilan koyacağım... Teşekkürler uyarı için,haberim yoktu
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 63,714 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 54,769 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,053 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü: