DE Alet Seçimi Genel
(28/01/2021, Saat: 22:29)mtcn77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum,
Nasıl bir makine düşünüyorsunuz? Kelebek tipi makineler ayarlanabilir tipte oldukları için kapatırken ayarı tutturmak çok önemli diye düşünüyorum. Aralık kalırsa başlıkta birdenbire çok agresif olabilirler.

Gillette süper speed. Slim twist. Arsitocrat . Parker 87r gibi bir çok makine var kelebek tip ayarsız makine vardır. Ayarlilari da kullanmak öyle zor değil. Tornavida sokmak lazım öyle ayar bozmak için.

Nasıl bir makine arayışında olduğunuzu tam belirtiseniz öneriler çıkacaktır.

Edit. Gillette süper speed gri, kırmızı veya standart, gillette slim twist önerebilirim ben
Ne tür makinaya cildiniz yanıt veriyor bunu öğrenmek önemli. Mild mi? Orta Agresif mi? Agresif mi? Ona göre bir makina almanız daha yararlı olacaktır. Başkasına agresif gelen bir makina size yumuşak gelebilir böyle bir durumda var lakin sizin cilt yapınıza benzer cilt yapısı olan forum sakinleriyle iletişime geçerseniz. Size uygun en iyi makineyi bulmuş olursunuz.
Hassas ciltliyim mach 3 turboyla oluyorum herhangi bir kızarıklı tahriş yok şu anda parker 92r almak istiyorum aslında agresifmidir ??
Komşum mach 3 kullanıyorsanız ve uygunsa size bence baili 179 ws premium tto gibi kelebek aletler onerebilirim size. Kullanimlari gerçekten kolay ve kesimleri mild olmasına rağmen iyi. Wilkinson premium tto salı daha uzun ve ağırdır baili 179 dan bir tık daha agresif ama tek kusuru jileti yanlardan az biraz dışarda bırakıyor. Baili jileti tamamen kapatıyor.
Kartallar yüksekten uçar
(28/01/2021, Saat: 23:02)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum mach 3 kullanıyorsanız ve uygunsa size bence baili 179 ws premium tto gibi kelebek aletler onerebilirim size. Kullanimlari gerçekten kolay ve kesimleri mild olmasına rağmen iyi. Wilkinson premium tto salı daha uzun ve ağırdır baili 179 dan bir tık daha agresif ama tek kusuru jileti yanlardan az biraz dışarda bırakıyor. Baili jileti tamamen kapatıyor.

Baili 179 parker 92r feather 800 3 makineye bakıyorum yoğun olarak bütçem o aralıklarda
Parker 92R ortanın biraz altında agresiflik gösteriyor diye biliyorum.

Bu durumda alıp kullanmanız bir sorun teşkil etmeyecektir herhalde ama Baili’ye de bir bakın yinede siz.
(28/01/2021, Saat: 23:14)Tıraşolog Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parker 92R ortanın biraz altında agresiflik gösteriyor diye biliyorum.

Orta agresiflikte bir makine işimi görecektir diye düşünüyorum berberde usturayla tıraş olduğum zaman berberim sakallarımın çok sert olduğunu söylüyor bende hissediyorum onu zaten kendim tıraş olurken
Gillette marka ayarsız tto aletlerin neredeyse hepsi mild aletlerdir. 2 günde 1 tıraş olacaksanız biraz daha agresif bir alet almanız daha doğru olacaktır.

Ayrıca neden TTO almak istiyorsunuz? Jilet yükleme kolaylığı için ise 3 ya da 2 parçalı aletlerde sorun yaşamazsınız. Hem de seçenek daha çok.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/01/2021, Saat: 23:23)Bakkal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette marka ayarsız tto aletlerin neredeyse hepsi mild aletlerdir. 2 günde 1 tıraş olacaksanız biraz daha agresif bir alet almanız daha doğru olacaktır.

Ayrıca neden TTO almak istiyorsunuz? Jilet yükleme kolaylığı için ise 3 ya da 2 parçalı aletlerde sorun yaşamazsınız. Hem de seçenek daha çok.

Evet kolaylık açısından onlara yöneldim, 2 ya da 3 parçalı makinelerde tavsiye edebileceğiniz ürün varmıdır ?
Rimei ya da Baili 171 ile ekonomik bir giriş yapabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 65,293 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 55,373 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,074 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: