DE Alet Seçimi Genel
Çok değerli komşular. Premium sayılabilecek bir alet almak istiyorum ve agresif olmasından ziyade görselliğide önceliğim. Siz bir çok ayarı bulunan Variantımı seçerdiniz, yoksa zate nagresif arıyorsun diyip r41 mi alırdınız komşular. Günlük tıraşını Parker 89r ile oluyorum. Kendisi agresif bir makinadır. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
89 ile R41 apayrı karakterde aletler.

Hem variant hem de R41 kullanan biri olarak, eğer R89 ile günlük tıraş oluyor iseniz Variant öneririm. R41 R89 a göre oldukça agresif bir alet.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/06/2020, Saat: 17:52)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 89 ile R41 apayrı karakterde aletler.

Hem variant hem de R41 kullanan biri olarak, eğer R89 ile günlük tıraş oluyor iseniz Variant öneririm. R41 R89 a göre oldukça agresif bir alet.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum R89 değil, parker 89r olacak alet.
Malesef ben mild aletler sevdiğim için çok yorumda bulunamayacağım ama progress neden şıklarda yok merak ettim. Wink

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/06/2020, Saat: 19:00)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum R89 değil, parker 89r olacak alet.
Malesef ben mild aletler sevdiğim için çok yorumda bulunamayacağım ama progress neden şıklarda yok merak ettim. Wink

Komsum yaklasik bin tl lik tiras aleti alinca hanimdan zor izin kopardik 390 tl variant ve 265 tl r41 e bu son olacak diyede zor kandirdim. Progres ile variant videolarinda progres varoanttan daha mild mis ayar kiyaslamalarinda o yuzden ?
(13/06/2020, Saat: 21:07)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum yaklasik bin tl lik tiras aleti alinca hanimdan zor izin kopardik 390 tl variant ve 265 tl r41 e bu son olacak diyede zor kandirdim. Progres ile variant videolarinda progres varoanttan daha mild mis ayar kiyaslamalarinda o yuzden ?
Komşum ikisini kıyas yapamam ama progressin size uyacak bir ayarı mutlaka çıkar diye düşünüyorum.
Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; "Son olmazz" Wink

(13/06/2020, Saat: 21:13)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ikisini kıyas yapamam ama progressin size uyacak bir ayarı mutlaka çıkar diye düşünüyorum.
Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; "Son olmazz" Wink

Dayimida donusturdum komsum. 41c hediye ettim semogue 1460 firca ve arko sabun. Simdiden soruyor tiras kabi nerden alirim diye. Son olmayacak olmasinda. Bir bu hobimiz var komsum ?
(13/06/2020, Saat: 23:10)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dayimida donusturdum komsum. 41c hediye ettim semogue 1460 firca ve arko sabun. Simdiden soruyor tiras kabi nerden alirim diye. Son olmayacak olmasinda. Bir bu hobimiz var komsum ?
Şimdiden vereceğiniz karar hayırlı olsun komşum.
Bu arada köpürtme tası için uygun bir çözüm olarak, bayanların saç boyarken kullandıkları boya karıştırma kapları var, çok da uygun fiyatlı deneyebilirsiniz.

(13/06/2020, Saat: 23:55)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiden vereceğiniz karar hayırlı olsun komşum.
Bu arada köpürtme tası için uygun bir çözüm olarak, bayanların saç boyarken kullandıkları boya karıştırma kapları var, çok da uygun fiyatlı deneyebilirsiniz.

Tesekkurler komsum ilk hevesle aldigim yesil prorasi kap var onu verecegim ? o dediginiz kap konusunda ilk kasrm olur kendileri ve gayet performansliydi hem vok ucuz ve vok guzelde performansli. Suan A.... isimli markette 3 tlye mavi bir seramik kase aldim gayet basarili tavsiye ederim komsum.
Iyi gunler Gunluk kullanim icin aklimda 3one6 yada gamechanger 84 var ikisi arasinda kararsiz kaldim ikisini kullanmis komsularim bilgi verirse sevinirim
(02/09/2020, Saat: 01:34)Ramo26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi gunler Gunluk kullanim icin aklimda 3one6 yada gamechanger 84 var ikisi arasinda kararsiz kaldim ikisini kullanmis komsularim bilgi verirse sevinirim

Ikisinide gunlukte kullaniyorum komsum ancak biri alinacaksa gc 0.84 ile bir tik daha konforlu tiras olursunuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 64,710 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 55,102 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,064 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: