Arko Tıraş Sabunu
arko candır. ben de onun saf sabun gibi kokusunu hiç bir tıraş sabununa değişemiyorum
Kokusunda hayat var. Hiç bir sabun da olmayan bir koku. Banyomun bir köşesinde duruyor kullanmıyorum sadece arada açıp kokluyorum Smile
Pek çok yorumum var burada bu sabuna dair. Hatta resmim bile Arko. Ofiste evde heryerde Arko var.
Alsancak sabun denedim, Arkodan kat be kat üstün. Her anlamda hemde: bu baslik altinda Arko'yu seven tum komsularima Alsancak sabunu oneririm.
Buna karsin, tatil yerine Proraso Yesil mi Arko mu getirsem dedim, Proraso getirdim, Arko'nun kokusunu ozledim yahu...
2 aydir hic Arko kullanmadim, 4 tane baska sabum bitirdim, ortalama olarak hepsi iyiydi ve dunya markasiydi. Ama Arko'yu ozledigimi fark ettim. Nostaljik ambalaj, koku ve kivam harika. Ama eksilerini bariz bir sekilde fark ettim 4 tane sabunu full bitirdikten sonra.
Ama hala ayni seyi diyorum, elimdeki sabunlar bitsin (25 sabun var), gözüm yine Arko'da olur. Varsın kurutsun, basarim kremi, mutlukuk daim olur.

Not: Arko seven tum komsularima Arko'dan kat be kat iyi olan Alsancak sabunu öneririm.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Özellikle öğrenci bütçesini düşünürsek arkodan daha iyi bir seçenek olduğunu düşünmüyorum.Evet çabuk kuruyor,kayganlığını beğenmiyorum ama hem fiyatı olsun,hem kolay bulunabilirliği olsun güzel bir ürün.Ne kadar eleştirsem de ömrümün sonuna kadar yanımda olacak gibi Big Grin
Yazın kullanmaktan çok keyif aldığım bir sabun. Ferah, temiz, arınmış bir cilt bırakıyor

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geleneksel tıraşa başladığım günden bugüne çok sayıda sabun ve krem kullandım. Buna rağmen arkonun yeri bende çok ayrıdır.Eğer tek sabun kullanacak olsaydım sadece arkoyu kullanırdım. Anlam veremediğim bi güzellik var arkoda
Milli sabun denince akla bu gelir. O derece genlerimize işlemiş vaziyette. Kokusu vs tam anlamıyla retro.
Geleneksel ıslak tıraşta çok fazla tecrübe sahibi değil ama yolun başında da sayılmam.Ben de arko ile başladım.Daha sonra Nivea krem kullandım.2 hafta önce de Proraso Mentol denedim ama ne yalan söyleyeyim bu arko'nun öyle bir cazibesi var ki elim proraso'ya çekinerek gidiyor.Gönlüm arko'yu istiyor ama aklım beni proraso'ya götürüyor Big Grin
Dün akşam dolapta bekleyen ve arada kullandığım arko sabun ile güzelce köpük yaptım ve timor jileti progresse takarak ilk perdeyi 2., ikinci perdeyi 1., düzeltmeleri de 3. kademe şeklinde tıraş oldum. Üç günlük sakalım vardı. Bugüne kadar olduğum en tahrişsiz tıraşlardan birisini gerçekleştirdim. Tabiki kaliteli sabunlara göre özellikle kayganlık ve nemlendirme gibi konularda fark var ama bence iş görüyor ve fiyat performans açısından bakacak olursak da zirveye oynar.
TemeT NoscE
@"sudüşleri" o nemlendirme etkisini de cildinize uygun bir tıraş sonrası krem , balsam, cilt kremiyle vs çözersiniz. Çok dert edilecek bir durum değil Big Grin sıhhatler olsun hocam

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,272 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 635 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 846 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,396 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,972 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,717 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: