Arko Tıraş Sabunu
(06/04/2020, Saat: 17:17)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: proraso cella vb diger sabunlara bakın.

Bencede,arko övüldüğü gibi değil aksine çok basit geldi bana.
Bizim Artistry sabunlarını da değerlendirebilir siniz.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/04/2020, Saat: 16:49)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman o zahmete hic gerek yok,kokusuda hacı sakir gibi,nivea kremle devam hocam Wink

Elbette hangisi size uyarsa komşum, ben Arko'yu herseyine ragmen cok severim.
Ama @edward komsumun dedigi gibi, baska sabunlari deneyebilirsiniz. Uygun fiyata cok uzunca sure sizi idare edebilecek Derby Limon, Cella, Proraso, kampanyadan bodyshop kremi cok guzel urunlerdir gercekten.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Ben de Arko'yu her şeyine rağmen sevenlerdenim. Cella, prorasolar, tabac, speick, tobs, cyril, wilkinson sword, la toja, lea... Bir o kadar da aklıma gelmeyen sabun vardır. Kimini sample, kimini direkt aldım, kullandım. Dönüp dolaştım yine arkoya devam ettim. Şuan arko ve proraso yeşilden başka sabunum kalmadı. ( O da sıcak yaz günleri için) Kısacası herkesin zevki kendine. Smile
Tıraş oluyorum, o halde varım.
arko benim için her daim çok özel. kokusuyla, ilk kullandığım tıraş sabunum olması sebebiyle. ayrıca şahsen cilt yapımdan ötürü de oldukça memnunum... çok uyumluyuz kendisiyle. üstelik çok ucuz, her yerde bulunabiliyor. kremli yapısı benim için yeterli geliyor. kolay köpürüyor, yeterli bir kayganlığa sahip. bu fiyata daha iyisi, alternatifi olmayan bir ürün... arada böyle yazasım geliyor çok mu seviyorum nedir Smile
(06/04/2020, Saat: 19:08)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Arko'yu her şeyine rağmen sevenlerdenim. Cella, prorasolar, tabac, speick, tobs, cyril, wilkinson sword, la toja, lea... Bir o kadar da aklıma gelmeyen sabun vardır. Kimini sample, kimini direkt aldım, kullandım. Dönüp dolaştım yine arkoya devam ettim. Şuan arko ve proraso yeşilden başka sabunum kalmadı. ( O da sıcak yaz günleri için) Kısacası herkesin zevki kendine. Smile

(06/04/2020, Saat: 21:19)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arko benim için her daim çok özel. kokusuyla, ilk kullandığım tıraş sabunum olması sebebiyle. ayrıca şahsen cilt yapımdan ötürü de oldukça memnunum... çok uyumluyuz kendisiyle. üstelik çok ucuz, her yerde bulunabiliyor. kremli yapısı benim için yeterli geliyor. kolay köpürüyor, yeterli bir kayganlığa sahip. bu fiyata daha iyisi, alternatifi olmayan bir ürün... arada böyle yazasım geliyor çok mu seviyorum nedir Smile

Aklımdan, gönlümden, gülümsemelerimde geçen cümleler, hastasıyım Arko'nun. Dolabımda bir sürü sabun var, dada bugün 4 tane daha Derby Limon aldım, ama elim sürekli Arko'ya gidiyor, bir başka sabun bir Arko kokluyorum..Tipi, kokusu, ambalajı, kıvamı, kısacası onu var eden her şeyi benim için güzel.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Az önce tıraşımı yine arko ile oldum,bu kez daha iyi oldu.15 saniye falan köpürttüm kendi kabında,kıvam daha iyi oldu kurumadı hemen yüzümde.O kadar da kötü değilmiş dedim,harikada değil.Henüz sadece arko sabun ve nivea krem tecrübem var.Nivea daha iyi olmakla beraber ikiside gayet iyi iş görür.Diğerlerinide merak ediyor haliyle insan ama hem stok hem maliyet açısından da fazla oluyor almak.
noneed bende sizin gibi yeni başladım. Aynı hataları bende yaptım. Yüklemeyi az yapmaktan oluyor dediğiniz gibi. Zamanla öğreneceğiz bir şeyler işte.
(06/04/2020, Saat: 23:45)gori06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: noneed  bende sizin gibi yeni başladım. Aynı hataları bende yaptım. Yüklemeyi az yapmaktan oluyor dediğiniz gibi. Zamanla öğreneceğiz bir şeyler işte.
Evet tecrübe ediyoruz
Dönüp dolaşıp geldiğim (ki zaten 10 tıraşın 8'i) sabundur. Hastasıyım. Diğer markalardan tıraş sabunu da var ama kan çekiyor herhalde elim ilk Arko'ya gider. Tıraş olurken koku aradığımı söyleyemem. Yüzümü yıkadığımda gidecek diye düşünürüm ondan dolayı after shave'i tercih ederim. Koruyuculuğu ve köpüğü de iyidir. Onun için Arko bana her daim yeterli ve güzel gelir. Ama bu demek değildir ki diğer markalar denenmemeli. Tercih meselesi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 263 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,809 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,907 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 865 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 1,043 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,005 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,553 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,474 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,590 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,489 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: