Tıraş Sabunu Nasıl Köpürtülür ?
Forumda nedense, kurudan kopuk yapma fikri oturmus.
Suludan yapın dostlar kopugu, unutmayın kopugun cogul maddesi su. Sulu kıvamı karıstırarak kopurtmeniz cok daha kolay.
Deneyin, sıkılmıs fırcanı yukle sabunla en az 30sn.ye, kabına neredeyse yarım cm. su doldur. Basla kopuk yapmaya, once igrenc sulu bisey olacak, cevir devam et, kopuk patlaması yasayacaksın bi dene bak.
@dikdik_s

Big Grin Big Grin doğru sölüyorsun dedin ya o iğrenç sulu bişey olucak işte o tarz köpük düzelmiyecek diye ön yargı oluştu bende açıkçası Big Grin Big Grin
(27/11/2017, Saat: 15:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda nedense, kurudan kopuk yapma fikri oturmus.
Suludan yapın dostlar kopugu, unutmayın kopugun cogul maddesi su. Sulu kıvamı karıstırarak kopurtmeniz cok daha kolay.
Deneyin, sıkılmıs fırcanı yukle sabunla en az 30sn.ye, kabına neredeyse yarım cm. su doldur. Basla kopuk yapmaya, once igrenc sulu bisey olacak, cevir devam et, kopuk patlaması yasayacaksın bi dene bak.

Sonra gelsin jet köpükçüler, köpük yaparken elden fırçayı fırlatıp sokaktan geçen adamın başını yaranlar... Big Grin
Fırçayı Sudan bekletip ,1 dk. Ilık suda sabun/krem bekletip köpürmeyecek sabun/krem yok.Suya sabun dokun Projesi buradan çıktı a dostlar.Fazla köpükten zarar gelmez,en kötü tıraş sonrası.Vurun köpüğün gözüne

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ben bu konuyu daha önce okumamıştım sabunu köpürtmekte zorlanıyordum şimdi tıraş olurken @dikdik_s üstadın yazıları ve Ertan komşumun vidyosu ile çok güzel köpük elde ettim... fırça VG silvertip sabun cella tamamen soğuk su ile...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi zaten bir el alıstımı her fırcayla her sabunu kopurtuyosun zaten inan. Hatta boyle su dolu fırca ile baslayıp cevirmeye basladınmı bakmasan bile, dinle degisiyor fırcanın sabun ustunde donme sesi, daha bir toklasıyor; o zaman bil ki kopuk olmaya baslıyor, bi 15sn daha cevirince 2 perde sorunsuz tıraslık kopugun hazır.
3uncu perde icin youtuber "The Stallion" money shot perdesi derdi, 3uncu perde icin sabunu tekrar yuklerdi. Son donemde genelde 2 perde oluyorum bende daha kolay ve yumusak bir tıras oluyor ama arada 3uncu yu olursam son bi kez sabun yukleyip bu sefer de ıslak yuzde direk kopurtuyorum. Tabi zevk renk siz nasıl rahat ederseniz oyle devam edin dostlar.
2dioln6.jpg
v4t3kh.jpg
t6qxsl.jpg
5z38ra.jpg
2ujnoxw.jpg
2vluog5.jpg
2pr62vo.jpg
34ep4ht.jpg
dq6m2q.jpg
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Olay budur. Fotolu harika bir anlatim olmus. Paylasim icin tesekkurler kardesim.

Ama cheating olayi var biraz. O sekil yogun desenli kase bizlerde yok Smile Hayirli olsun tekrar.
Harika anlatım Bir şey aklıma takıldı @ahraz komşum. Fırça sulu şekilde mi çıkarıldı yoksa silkelendi mi sabuna sürülmeden önce?
(14/01/2018, Saat: 00:27)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olay budur. Fotolu harika bir anlatim olmus. Paylasim icin tesekkurler kardesim.

Ama cheating olayi var biraz. O sekil yogun desenli kase bizlerde yok Smile Hayirli olsun tekrar.

Abi teşekkür ederim.Kaseyi buluşmaya getireyim abi.

(14/01/2018, Saat: 11:20)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika anlatım Bir şey aklıma takıldı @ahraz komşum. Fırça sulu şekilde mi çıkarıldı yoksa silkelendi mi sabuna sürülmeden önce?

Fırçayı silkeledim,hatta suyunu sıktım.Birkaç tane yöntemden birincisi olsun diye böyle yaptım.Merak eden komşular için resimli anlatım.Yakında suyu silkelemeden de resimler atarım.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günlük tıraş için Merkür 42C vs 34C Andreichu 2 940 09/09/2023, Saat: 20:05
Son Yorum: kaankkaraman
  İlk geleneksel tıraş ve aşırı tahriş iozbay 3 1,794 15/12/2022, Saat: 13:59
Son Yorum: iozbay
  Ters yönlü tıraş ve zorluğu.. _Olgun_ 14 17,508 25/02/2022, Saat: 14:19
Son Yorum: Hexciter
  Tıraş Aleti Tavsiye winterdrops 127 68,440 28/01/2022, Saat: 23:33
Son Yorum: marv
  Hassas Bir Cilt İçin Tıraş Olmak tarkaner 21 9,445 21/11/2020, Saat: 22:24
Son Yorum: Tıraşçı
  Aceminin İlk Geleneksel Tıraş Tecrübesi Ve Tekniği esatakgul 6 5,133 21/09/2020, Saat: 17:39
Son Yorum: korgunv
  Tıras Terimleri - Kısaltmalar dikdik_s 27 23,284 21/05/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: GecayS
  Tıraş Sabunu Performans Kriterleri (Koruma, Kayganlık, Nemlendirme vs.) habaz 8 6,859 09/05/2019, Saat: 01:09
Son Yorum: korgunv
  Aceminin Tıraş Makinesi Kararsızlığı esatakgul 10 6,802 03/02/2019, Saat: 10:05
Son Yorum: jegal
  ustura tıraşı ve görerek tıraş yunusso 13 8,288 17/12/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: