Türkiye'de Temin
Merhabalar herkese, klasik tıraşa yeni gönül vermiş ve aranıza yeni katılmış biri olarak bir sorum olacaktı. Forumlarda okuduğum kadarıyla Edwin Jagger DE89 ve finest badger veya silvertip badger fırça almayı düşünüyorum. Fırça konusunda marka kararı vermedim fakat bunları yurtdışından almayı istemiyorum. Türkiye'de temin edebileceğim bir yer veya internet sitesi var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.
Önceliklen aramıza hoşgeldiniz. Forumun ikinci el/ satılıklar bölümünde İmpa Ticaret - Mustafa bey var. Ürün listesine bakın veya emin olmak Mustafa beye mesaj atın.
Fırça için tipsoft dan şaşmayın.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Teşekkürler cevaplar için. Tipsoft'u gördüm forumdan bir arkadaşın yarattığı bir marka denemek isterim başlangıç olarak.
Hoş geldiniz. Fırça, sabun, tıraş aleti, jilet, tıraş sonrası ürünleri için @impaticaret te aradıklarınızı bulabilirsiniz.
Tipsoft Silvertip Finest fırça, İmpaticaret'ten Edwin Jagger DE89 diyorum bende.

Sabun,şap,after shave, balm, jilet keyfinize göre yine impaticaret'te seçenek bol.
[quote='egeaygun' pid='91729' dateline='1414782451']
Merhabalar herkese, klasik tıraşa yeni gönül vermiş ve aranıza yeni katılmış biri olarak bir sorum olacaktı. Forumlarda okuduğum kadarıyla Edwin Jagger DE89 ve finest badger veya silvertip badger fırça almayı düşünüyorum. Fırça konusunda marka kararı vermedim fakat bunları yurtdışından almayı istemiyorum. Türkiye'de temin edebileceğim bir yer veya internet sitesi var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.
[/quote

Merhaba komşum, bende birçok traş ürünümü İmpa Tic.Mustafa Bey'den aldım.İnrenetten de sipariş verebilirsiniz kendisi çok ilgili ve saygıdeğer esnaftır.
Benim fikrim, ej de89 yerine progress almanız, daha faydalı olur diye düşünüyorum,Mustafa Bey bu ürünü yeni getirdi.
Fırça olarak Tipsoft öneririm, bende yeni sipariş verdim Onur Bey sağolsun çok ilgilendi.

syg.
Merhaba komşum, bende birçok traş ürünümü İmpa Tic.Mustafa Bey'den aldım.İnrenetten de sipariş verebilirsiniz kendisi çok ilgili ve saygıdeğer esnaftır.
Benim fikrim, ej de89 yerine progress almanız, daha faydalı olur diye düşünüyorum,Mustafa Bey bu ürünü yeni getirdi.
Fırça olarak Tipsoft öneririm, bende yeni sipariş verdim Onur Bey sağolsun çok ilgilendi.

syg.
Foruma hoşgeldiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı) Mühle Türkiye 58 19,462 20/08/2019, Saat: 20:47
Son Yorum: ahbap
  Solingen Türkiye Mağazamız Açıldı Solingen_HSK 87 88,482 21/05/2018, Saat: 21:55
Son Yorum: krub

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: