Tabancalarla ilgilenenler kimler?
Herkeze selamlar.Evet silahlarda usturalar v jiletler gibi soğuk,ama ilgili ellerde de bir o kadar sıcak aletler.Kimler ilgilenir favori modelleriniz nedir?

7.65-walther ppk
9.00-Browning(nam ı değer 14'lü)
45-Colt 1911
357-colt python
Her ne kadar elime almışlığım olmasa da Walter PPK sevdiğim bir tabanca, James Bond sağolsun iş başında gördük =) Bende bunun CO2 ile çalışanı var ama kesinlikle alabilsem gerçeğini de isterim.

Ankara'da yaşarken ayda 1-2 defa MKE poligonunda 2-3 şarjör boşaltmak iyi geliyordu fakat İzmir'de daha poligon bakamadım.

Edit: Benimki Walter P99muş hatta aynen bu http://www.amazon.com/dp/B002H9RZM8/ref=...uub1E0VJ7D
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Desert Eagle.... Counter strike ve deli yürek sayesinde hastasi olduk.
CZ75 ile atış yapmış olsam da sadece, P226 mühimmat kullanımındaki çeşitliliği sayesinde tek tercihim olur. Sıra dışı olsun dersek ise FN 5.7 (Gizli tetik olmasa bide).
tabanca yerıne ateslı sılahlar dıyeceksek
safir t14

illede tabanca ise
browning krom sedef kabze 6.35 guzel bır secım olur gıbı

kopya cektım googlea bakıp adını hatırlayamadıgım ıcın
buda en ufak 9mm idi
browning kevin 9mm
Bende birtane tam otomatik,her an tetikte 4 yaşında Amerikan Pitbull Terrier var,silaha ne hacet Smile

şaka biryana silahlarla aram hiç olmadığından yorum yapamıyorum

syg
1944 Simson marka el yapımı 12 kalibre çifteli ve Filinta marka otomatik tüfeğim, hatrı sayılır miktarda da mühimmat mevcut.

Silahlardan çok yivli yivsiz av tüfeği merakım var. Fişeklerimi ise kendim dolduruyorum.

Fırsatını buldukça sezon da açıksa ava kaçarım.
2gspcev.jpg 2a83jn9.jpg

Birer tane bundanlardan olsun isterim sahsen
(01/11/2014, Saat: 00:18)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende birtane tam otomatik,her an tetikte 4 yaşında Amerikan Pitbull Terrier var,silaha ne hacet Smile

şaka biryana silahlarla aram hiç olmadığından yorum yapamıyorum

syg

yavrunuzu korumak ıcın lazım en cok
daha bugun bır kurum 6 yavrumuzu elıne tufek verdıgı ıscısıne
vurdurdu sonra ınkar ettı
sonra polıse kamera kayıtlarını vermemek ıcın dırendı
mekan aramasında tufek ortayacıkınca ve vurulan 6 yavrumuzun ölüsü
katı atık ısleme tesısınde bulununca cozulduler
pıt rod vs.
acız namussuz ınsan karısısında Sad
Ateşli silahlarla ilgilenenlerin olduğunu bilmek güzel.
Daha önce bssah hakkında bahsetmiş miydim hatırlamıyorum.
bssah(bireysel silahlanma ve savunma hakkı) inisiyatifine göre savunma ve güvenlik insanın en temel haklarından biridir.

Ülkede Ateşli silahlar hakkında eğitim-bilinç yok. Tek bildikleri havaya saydırmak, fişekten çıkan kurşunun düşerken tekrar hız kazanacağından bihaber..
Tabanca fiyatları çok pahalı. Ruhsat işlemleri ve yenileme bürokrasisi çok zorlu gerçekten lanet ettiren bir süreç. İşlenen suçların sadece %5' i ruhsatlı silahlarla yapılmış Türkiyede. Evet %95i de ruhsatsız silahlarla. Neden acaba? Devlet bunu kendi bu hale getiriyor. Devletler karaborsayi kendi yaratir unutmamak lazim. Çok yazık. Vesile oldu içimi dökeyim dedim Smile

Tabanca konusuna gelince ben CZ ciyim. 1911 modellerini de ayrı seviyorum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kocaeli'de kimler var? akaysakarya 18 7,048 08/02/2020, Saat: 06:01
Son Yorum: Palace
  SAMSUNDA KİMLER VAR? zbilgen 8 4,656 14/01/2019, Saat: 16:43
Son Yorum: zbilgen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: