Bence...
... antikacılardan eskicilerden ekipman alip
temizleme parlatma vs işlere girişecek olan tıraş severlerin
asgari tetanoz aşısının olması zorunludur Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Fırçayı kaptan ziyade direk yüzde köpürtmek kaba göre çok az fark ettirmekte.. Yakınen daha kullanışlı ve pratik yüzde köpürtmek.
(15/03/2012, Saat: 04:44)_Olgun_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçayı kaptan ziyade direk yüzde köpürtmek kaba göre çok az fark ettirmekte.. Yakınen daha kullanışlı ve pratik yüzde köpürtmek.

+1
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Yurtdisindan ilk kez sabun veya krem alinacaksa hic dusunmeden TABAC alinmali.
İkide bir farkli kombinasyonlar denerseniz istediniz guzel tirasi yakalamak daha uzun surecektir.

Bu bakimdan ortalama ise yaradiğıni bıldginız makine,jilet,krem kombinasyonunu sabit tutup tekniginizi gelistirmeye baslamalisiniz
konuyu hortlatayım.Smile
+1 çok doğru tespit.
bu arada eski konular çok keyfli
(13/03/2012, Saat: 01:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: .....bir jiletin toplu alımı yapılmadan evvel en az bir-iki paket o jiletten kullanılarak bitirilmelidir....
(12/03/2012, Saat: 13:05)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ... Geleneksel ıslak tıraşa gönül veren herkes en az bir defa TABAC ile tıraş olmalıdır. Zaten gerisi gelir.

Big GrinBig GrinBig Grin

bir defa tıraş oldum tütün kolonyası kokusu bana ağır geldi sabunluğuna kaygan ve nemli tutmasına lafım yok Smile
(25/10/2019, Saat: 15:41)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: konuyu hortlatayım.Smile
+1 çok doğru tespit.
bu arada eski konular çok keyfli

ilk zamanlar ben de çokça yapardım o dönem hemen hemen her şey yabancı temin etmek çok zor kullanan az olduğu için daha derin sorular ve kuvvetli betimlemeler oluyor genelde
(25/10/2019, Saat: 16:14)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk zamanlar ben de çokça yapardım o dönem hemen hemen her şey yabancı temin etmek çok zor kullanan az olduğu için daha derin sorular ve kuvvetli betimlemeler oluyor genelde

kişisel görüşüm, yokluktan herhalde formun eski hali daha samimi
(25/10/2019, Saat: 16:24)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kişisel görüşüm, yokluktan herhalde formun eski hali daha samimi

daha bi ikili muhabbet dönebiliyormuş eskiden, şimdi de forum dışı arkadaşlık kurulabilen çok değerli üyeler mevcut, forumda zaman geçirdikçe tanıma fırsatı bulursunuz belki.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: