Polsilver Super Iridium
@pilotic komşum bende şimdi bu jilet ile tıraşa başlayacaktım Smile ben biraz keyif alayım temiz tıraş olsun diye sıcak havluya kadar kullanıyorum diğer jiletlerde biraz tahriş oluyordu şimdi polsilver ile deneyeceğim sıcak havlum sıcak su ile köpürtme hepsi bir arada iyi bir hazırlıkla başlayacam Smile bakalım

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@bekvural sonucu bekliyoruz Smile
@pilotic acemiyim benim yaptığım yorumlar ne derece kaynak olabilir ki? :'-(

" diğer jiletlerde biraz tahriş oluyordu"
Komsum inan bana diger jiletler yuzunden olmuyor. Cok yakın tıras olma isteginden oluyor.
Oncelik amacın sıfır tahrisle tıras olmak olsun. Bu donemde cok ekipman degistirmeni onermem. Hosuna giden makine ve jileti degistirme, onlar sabit olsun. tahrissiz tıras olana kadar teknigini, el ayarını, bastırmama kuralını oturtmaya calıs derim nacizane.
Saygılar
@dikdik_s komşum evet haklısın temşz tıraş olmaya çalışıyorum ama tahriş son 2 3 haftadır çok azaldı bastırmamaya çalışıyorum ama illa ki çene altında bastırıyorum Smile teşekkür ederim öneriniz için daha dikkatli olmaya çalışacağım...

(14/11/2017, Saat: 15:46)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @protti komşum ellerinize sağlık gidip fiyat öğrenmişsin emek vermişssin saolasın seni hem bedenen hem ruhen yordum kusuru bakma Sad

Ticaret deyince alışveriş  manasında yoksa al kullancıyım ben Smile

@İmpaticaret sitenin tamamlanması yakın mıdır? Yoksa forumda ki listeden seçip mail mi atayım?

İyi günler...

Sıkıntı yok Wink
2d7a5b2743a053063e2c5eb3ab5b7525.jpg

Bir türlü barışamadığım bu jilet yeni kutuyla birlikte favori jiletlerimden biri oldu. Soldaki bendeki eski, sağdaki serdar komşumun yeni gönderdiği. İkisinin arasında inanılmaz bir kesim farkı var.

Sağdaki Feather’a yakın kesiyor ve tıraş sonrası yüz mermer gibi oluyor. Üstelik hiç tahriş yapmıyor. 2. Perde sinek kaydı oluyor.

Soldaki ise orta düzey kesiyor. Çekme ve boyun altında ciddi tahriş yapıyor. 3. Perdeyi bile istiyor

İkisi aynı marka. Kutulara baktım sahte vs değil. Yalnız marka ismi birinde daha bold. Ama bence orjinal. Sadece muhtemelen bir partinin ağzı kötü geldi. O da bana denk geldi. O yüzden bu kadar övülen jileti bir türlü beğenemedim. Ama bu son gelen paket gerçekten muazzam. Hemen yarın bir kartela sipariş geçiyorum Smile)

Demek ki tek paket ile jilet yargılamamalı.
Tedarikci impa olunca, sahtemi degilmi ikilemi yasanmıyor. Sizinki sahtelikten cok sansta olabilir dediginiz gibi. Sonucta barısmıssınız ya onemli olan o. Zevkli tıraslarınız olsun.
Hımmmm bende deneyim aramızdaki soguk rüzgarlar belki meltem esintisine döner sevemedim polsilverı.
Tespitinize aynen katılıyorum @Dragon komşum. Yaklaşık 1 ay önce bir komşumun tavsiyesi ile satın aldığım Polsilver'den çok memnun kalmıştım (Yazısı ince baskılı olan). Paketi bitirmeden önce farklı jilet çeşitleriyle birlikte siparişime Polsilver'den 3 paket daha ekledim. Yeni gelen jilet paketlerini açtığımda bariz bir şekilde Polsilver yazısının bir önceki jiletlere göre daha kalın basılmış olduğunu fark ettim. Bir terslik var mı diye bir önceki paketten kalan jiletlerle karşılaştırdığımda aradaki farkın resmini paylaştığınız gibi olduğunu gördüm. Yeni gelen jiletleri kullanmaya başladığımda çok şaşırdım çünkü yağ gibi akan makine sakala takıla takıla devam ediyordu. Suçu jilette değil kendimde arayarak tıraşlarımı bu şekilde tamamlıyorum.

Stok yapmak için birkaç kartela satın almayı planlarken jiletler arası farkı görünce toplu alım yapmaktan yazgeçtim.

Saygılarımla,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,826 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,023,981 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,714 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,047 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,240 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 271,014 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,524 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,601 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,544 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,280 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: