AVON Men Conditioning After Shave Balm
Bir kaç gün önce tesadüfen görüp aldığım bir ürün. Forumda Avon ile ilgili bir kaç başlık var ama bu ürünle ilgili bir inceleme yok. Aldığımdan beri aralıklı olarak kullandım ürünü ve bir kaç cümle yorum yapmak istedim.
30k39ug.jpg

İçerik bilgisinde Paraben ile ilgili bir şey bulamadım lakin Aloe Vera ve E vitamini içeriği ile birlikte cildi canlandırma konusunda başarılı.
Son dönemde tıraş öncesi olarak kullandığım Aloe Vera özlü jel çok fark yaratmıştı. Bu ürün de aynı şekilde Aloe ve E vitamini ihtiva ediyor. Kıvamı bilindik Nivea kıvamında belki biraz daha koyu bir kıvamı var, çok yağlı bir ürün değil yeterli miktar sürülürse nerdeyse farkına varmadan emiliyor.

Performans olarak ise benim kullandığım diğer ucuz balzam çeşitlerinden(Nivea/Gillette/Fonex/Arko vb.) daha üstün. Yerli ürünlere göre yatıştırıcılığı ve tahriş gidermesi çok başarılı. Bu güne kadar hangi balzamı kullandıysam(Calvin Klein dahil) önce yüzümü kıpkırmızı yapıp zaman içinde yatıştırıyordu. Tahrişsiz tıraş sonrası bile balzamın kendisi yakıyordu. Bu üründe öyle bir sorun yaşamadım. Bugün fazla miktar sürmeme karşın hemen emildi ve cildin tüm travmasını yok etti. Biraz sonrasında sıkılan parfüm dahi yakmadı cildi.

Nemlendirme konusunda ise biraz eksik kaldı bana göre normalde kullandığım ürünler bir sonraki tıraşa kadar kuruluğu önlerdi bu üründe çok hafif bir cilt kuruluğu oldu ama havaların etkisi de olabilir. Bu kısmı kullandıkça güncelleyeceğim.

Fiyatı normalde ne kadar bilmiyorum. Avon ürünlerini takip etmiyorum ama bu ürünü 7 TL gibi cüzzi bir miktara aldım. 22-28 arası değişen Nivea almaktansa bu ürün f/p olarak katladı.

Sonuç olarak forumda pek tutulmayan bu markanın bu ürününü, eğer başıma bir şey gelmeyecekse, beğendiğimi söylemek istiyorum. Şaka bir yana ilk defa bu markanın bir ürününü kullanıyorum peşin hükümlü olmadan yorumlamaya çalıştım.
Saygılar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Teşekkürler üstadım guzel incelemeniz için.
Bir ürünün cok pahali olması ya da cok ucuz olmasindan ziyade cildimizdeki etkisinin değerlendirilmesi ve buna gore secimler yapılması daha dogru bana göre de. Tabi paraben vb zararli iceriklerin olmamasi kaydiyla.
Ust duzey ürünler gibi bu tür urunlerin de boyle guzel ayrıntılı incelemeleri hakettigini düşünüyorum. Elinize sağlık.
Ben teşekkür ederim okuduğunuz için.
Elbette birinci kıstas para değil @bayercy hocam. Ben merakımdan aldım ürünü ve şaşırttı beni. Fiyatının uygun olmasını ise avantajı olarak belirttim zaten. Haklısınız öncelikli olarak herkes cilt sağlığına uygun ürünleri tercih etmeli.
Inceleme için teşekkürler komşum. Bir de nereden aldığınızı öğrenebilirmiyim? Avon ürünlerini bulmak genelde zor oluyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Rica ederim hocam. Yolda yürürken denk geldim is çıkışı. Bir dükkanın önünde stant açmışlardi. Dükkan sahibinin eşi Avon temsilcisiymis. Sürekli burdayız dediler.
Yer: Kozyatağı/Istanbul
Elinize sağlık.
Detaylı inceleme için teşekürler hocam fiyatı uygunmuş, denenebilir bir ürün
Tesekkurler inceleme için.
www.BarbarosRazors.com

Ayni urunun sari etiketlisi var bende de. Nemlendirme etkisi yeterli. Ferahlatma hissi gayet guzel bence alinabilecek bir urun
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Ekleme yapayim: kaliteli balsamlar kullandiktan sonra tahris konusunda zayif kaldigini soylemeliyim. Ancak tirastan hemen sonra suruldugunde ciltteki o kurumayi ve gerginligi aliyor ve rahatsiz etmeyen tatli bir ferahlik veriyor. Yagli olmadigi icin cabuk emiliyor tabi. Tahrisim varsa emildikten sonra lokal olarak baska balzam surme ihtiyaci hissediyorum. Yine de severek kullandigim bir ara urun.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,892 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,667 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,976 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,261 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 36,427 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 23,005 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,727 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,323 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,357 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,509 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: