tanışma ve set tavsiyesi isteği
İşte bende almak istiyorumda impaticaret arkadaştan güncel fiyat listesi istiyorum dedim bir daha bana geri dönüş yapmadı. Bende doğal olarakta birazcık canım sıkıldı acaba yanlışmı anladı çünkü ürünlerin fiyatlarını pek bilmiyorum plastik alacağıma krom kaplı alırım diye düşündüm.
İmpa Ticaret'in güncel fiyat listesi şöyle: http://geltir.com/thread-874-post-83661.html#pid83661 Yurt dışıyla uğraşmadan, geleneksel tıraşla ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde.
Adanalı varsa burda reelde buluşmak isterim yüzyüze konuşmak ve tecrubelerinden yararlanmak isterim özelden facede veririm Smile
(30/09/2014, Saat: 23:13)Agressive Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adanalı varsa burda reelde buluşmak isterim yüzyüze konuşmak ve tecrubelerinden yararlanmak isterim özelden facede veririm Smile

Hocam Adana'lıyım ama Ankara'da ikamet ediyorum. Ara sıra Adana'ya aile yanına uğruyorum.
Porsuk kılı fırça konusunda bir tane edinmek isterseniz Optimum Outlet Rossman mağazasına bir uğrayın. Rossman'larda satılan ve fiyatı 20 TL olan Pure Badger porsuk kılı fırçası var onların. Ankara mağazalarında bulunuyor belki orada da bulabilirsiniz. Fırçalar kısmında incelemelerini bulabilirsiniz sanırım. Benim ilk porsuk kılı fırçam oydu uzun süre kullandım. Mükemmel değildir ama hassasiyetinizi karşılar sanırım Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
Rosman -1 de idi bildiğim kadarıyla optimumda adanalılar bana ulaşırsa bir keskin ticarete uğramak isterdim bu arada hemşerilerim hepinize teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Henüz ürünleri alabilmiş değilim alırsam resimde koyacam bana gereken hala ısrarcı olduğum 1 makine var. Edwin jagger ve muhle r41 bu ürünler biraz pahalı ama almaya değer. Yabancı sitelerden alışveriş yapan arkadaşlar kendileri alıp paralarını i-ban numaralarına yatırmak isterim ama tabiiki ileride şimdi değil sağlıcaklı kalın.
Öncelikle hoşgeldiniz ve keyifli tıraşlar. Hassasiyetinizi anlıyor ve saygı duyuyorum; ancak domuz etinin haram olduğu kadar porsuk eti de haram. Bu açıdan domuz fırça ne kadar haramsa, porsuk fırça da o kadar haram. O yüzden sentetik fırçalara yönelmeniz doğru olacaktır. Yok benim hassasiyetim sadece domuz, porsukla bir alıp veremediğim yok, eti haram olsa da yüzüme sürerim derseniz tipsoft fırçaları öneririm. Kullanıyorum ve çok memnunum forumda başlığı var.
Ludovico +1

Domuzun eti haram, kılıyla ilgili olarak birşey duymadım görmedim. Kaldıki ekmek fıınlarının kullandığı fırçaların çoğu domuz kılındanmış. Ekmek de mi yemeyelim Smile
www.BarbarosRazors.com

(01/10/2014, Saat: 00:05)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ludovico +1

Domuzun eti haram, kılıyla ilgili olarak birşey duymadım görmedim. Kaldıki ekmek fıınlarının kullandığı fırçaların çoğu domuz kılındanmış. Ekmek de mi yemeyelim Smile

Bir çok berber,fırıncı domuz kılı olduğunu bilmiyor,Zaza Han esnafına soruyorum bu fırça neden mamül'' doğal kıl'' diyorlar.
Reytingi yüksek bir dizi de bu fırçalar domuz kılı diye geçse kamuoyunda bir aydınlanma yaşarmıyız.
Tamam muhterem kardeşlerim bu kadarda üstüme gelmeyin yavaş sakin olun vallahi pişman oldum yazdıklarımdan doğrudur. Ne yapalım en güzel fırçalarda onlardan imalat ediliyor. Bakacaz çaresine belkide kullanmaktan başka çarem yoktur.Confused
Hitap direkt olarak size seğil yanlış anlaşılmasın, genel yorum
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,568 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,468 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,036 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,508 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog