Arka Bahçemdeki Kafatası
Bir iki bitki dikmek için açtığım çukurdan çıkan hangi hayvana ait olduğunu anlamadığım Kafatasını sizlerle başbaşa bırakıyorum =)

b35febdc32dd72bb8fb367fd9b6bcdaf.jpgf0556619b872cfd6ad734da1e790b5e4.jpgba510734c0bc1e6c3fc4584abf41bc88.jpg94999402e3907222614abb9cbaaa1dd8.jpg

Zoolog, biyolog gibi arkadaşlardan bu hayvanı tanımlamak için yardım bekliyorum=) Bahçeli ev iyi güzel de sabah sabah yılanlara selam vermek, Köstebek kardeş ile bostandaki sebzeler için tatlı tatlı savaş vermek yada akşam balkonda bira içerken bahçeye giren tilkiye bir duble ikram etmek ne kadar zaman sonra sıkıcak merak içindeyim =D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Kedidir, kedi. Wink
92602c9f-f78c-4fd9-a7a4-34172f0d0909-460x276.jpeg
Tespit muhteşem.Big Grin
üstad sen nerede yaşıyorsun, doğa ile biraz fazla iç içe galiba Smile
Kedidir,tilkidir derken taşı atmış,uzaylının kafasını yarıp katletmiştir,sonra arka bahçeye gömmüş,dozerle oynarken kelle ortaya çıkmış,şimdi de kılıf uyduruyor Big Grin

space-explorer-uzay-bilimleri-usakli-koy...-kacti.jpg
(30/09/2014, Saat: 14:44)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad sen nerede yaşıyorsun, doğa ile biraz fazla iç içe galiba Smile

Komşum öyle dağda, yaylada yaşamıyorum izmirde, Urladayım hatta izmir-Çeşme otobanı 500-600 metre ilerden geçiyor ama evin olduğu yerde daha yerleşim çok yok tek tük siteler var o yüzden gelincik, Çakal, tilki, domuz falan ne ararsanız var=D

(30/09/2014, Saat: 14:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kedidir,tilkidir derken taşı atmış,uzaylının kafasını yarıp katletmiştir,sonra arka bahçeye gömmüş,dozerle oynarken kelle ortaya çıkmış,şimdi de kılıf uyduruyor Big Grin

Üstad çok güldük 2-3 gündür sizin sayenizde, forumun başına bir iş gelicek=D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(30/09/2014, Saat: 15:07)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öyle dağda, yaylada yaşamıyorum izmirde, Urladayım hatta izmir-Çeşme otobanı 500-600 metre ilerden geçiyor ama evin olduğu yerde daha yerleşim çok yok tek tük siteler var o yüzden gelincik, Çakal, tilki, domuz falan ne ararsanız var=D

Komşum biz gerçek komşuyuz. Ben de Güzelbahçe' deyim. İstanbul' dan taşınalı 6 ay oldu. Smile

Bu arada yukarıda kedi şakası yaptım ama bu kafatası gerçekten kediye ait.
Kafatasının boyutlarını belirleyici bir obje ile çekim yapsaydınız en azından enini boyunu anlayabilirdik ..
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
izmirliler çoğalıyor, nacho grande' yi de saflarımıza kattık Tongue

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: