İyi traşlar:D
silinebilir.
(15/09/2014, Saat: 19:02)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biraz acayip nickli eskiden uzaklastırılmış bir uyemizle ip eşleşmeniz tespit edilmiştir bilgilerinize. Smile

hoşgeldiniz

Big GrinBig Grin bizim şirketten birimiydi acaba merak ettim şimdiBig Grin
gün içinde foruma baya bakınıyorum çözmeye çalışıyorum baya tez hazırlıyor gibi hissediyorum kendimiBig Grin
bu arada dün aldığım rapira jileti kullandım bana biraz kesmiyor sakalı çekiyor gibi geldi
ondan önce astra yeşil kullandım o daha iyiydi sanki
(15/09/2014, Saat: 19:10)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başkan uzaklaştırılmış üyeler, yeni hesap açtıklarında ne gibi yaptırımlar varBig Grin

Hocam farkinda oldugumuzu belirtiyoruz sadece Smile

Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(16/09/2014, Saat: 14:25)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam farkinda oldugumuzu belirtiyoruz sadece Smile

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yani benim o attığınız üye olduğumumu düşünüyorsunuz bilemedim ama.kesinlikle değilim.
merhabalar
üstadlar birkaç hediye etmek istediğim ufak tefek şeyler var. ama satılık kısmındaki konuyo yorum yazamıyorum maalesef .yardımcı olabilir misiniz?
(19/01/2015, Saat: 17:48)mirzacem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar
üstadlar birkaç hediye etmek istediğim ufak tefek şeyler var. ama satılık kısmındaki konuyo yorum yazamıyorum maalesef .yardımcı olabilir misiniz?
satılık bölümüne satılık ilanı gibi yeni konu açmak daha pratik oluyor
Satılık bölümünde yeni konu açabilirsiniz hediye etmek istediğiniz ürünlerle ilgili.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Hediye paketi konusu var komşum. Oraya koyabilirsiniz.
(19/01/2015, Saat: 18:05)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hediye paketi konusu var komşum. Oraya koyabilirsiniz.

Hediye paketi konusu iptal oldu hocam. Satılık bölümüne konuluyor şimdi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  haydi hayırlı traşlar... karakartal 4 6,477 25/12/2012, Saat: 02:22
Son Yorum: karakartal
  herkese hayırlı traşlar artuğrul 11 15,168 07/09/2012, Saat: 19:37
Son Yorum: flarmonica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: