Herkese Merhaba
tercihleriniz başlangıç için ideal. jilet için ise berberinize başvurun. onda ne çeşit varsa birer paket alın (derby, shark, astra mavi ve yeşil, permasharp vs vs..) beğendiğinizden sonra bir toplu alım yaparsınız Smile
jiletleri işportadan almayın,çok sahte çıkıyor.
Saygılar
(09/03/2012, Saat: 13:34)Lovermann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Bu kadar fazla kişiden de cevap beklemiyordum doğrusu Big Grin

Ben de başlangıç için kendime bir liste çıkardım.Alışverişe çıkarım yarın herhalde.

Araştırmalarım sonunda kendime bir başlangıç seti çıkardım.Eğer yanlış yer değilse listemi de yazayım.
Makina:Wilkinson Sword Classic
Fırça:Jaguar 2003
Arko Krem veya sabun

Jilet için de aslında karışık paketlerden almak istiyorum ama yurtiçinden bulmak zor sanırım.O yüzden Perma-sharp veya Astra mavi falan düşündüm.

Bu listedeki ürünleri yurtiçinde bulmak zor olmasa gerek.AVM gibi yerlerde satılıyor mu bilmiyorum ama yarın alışverişe çıkınca gezelim görelim.

İlk defa başladığım içinde direk yurtdışından Edwin Jagger almayayım diye düşündüm.Bilmiyorum doğru mudur?
Hoşgeldiniz..Smile
Jilet konusunda 1er paket alın deneyin derim. Herkesin beğendiği jilet aynı olmuyor herkesin yüz yapısı,sakal yapısı ve tercihleri farklı çünkü. Alın derby,rapira,permasharp falan 1er kutu deneyin. Makine ve fırça seçiminiz ideal. Arko bu işin piri zaten. Merak etmeyin gittikçe yüzünüz alışacak ve keyif alacaksınız. Papazın söylediği gibi bu işi forumda ekonomik yapan ender insanlardan da biriyimdir unutmadan söyleyimBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Hoşgeldiniz, aradığınız her cevap büyük ihtimal konularda zaten mevcut ama tabiki her konuda yardım etmeye hazırız aramıza bir kişi daha katmak adına Smile

Başlangıç seti güzel gözüküyor.
Bugün bunları aldım.
Jaguar 1071
Arko krem,sabun
Şap
Bolzano jilet
Az sonra migros gibi süpermarketlere bakıcam makina için.
bulmanız zor. yakınınızda varsa doğrudan metroya gidin bence. yoksa da şuradan alın. fiyat gayet uygun.
http://www.sanalpazar.com/Wilkinson-Swor...isp2519498
(10/03/2012, Saat: 16:15)Lovermann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bunları aldım.
Jaguar 1071
Arko krem,sabun
Şap
(10/03/2012, Saat: 16:17)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bulmanız zor. yakınınızda varsa doğrudan metroya gidin bence. yoksa da şuradan alın. fiyat gayet uygun.
http://www.sanalpazar.com/Wilkinson-Swor...isp2519498
(10/03/2012, Saat: 16:15)Lovermann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bunları aldım.
Jaguar 1071
Arko krem,sabun
Şap

Hımm...hadi ya...

Neyse ben yine dolaşıyım etrafı da olmazsa netten alırız.Gelişmelerden haberder ederim :p

Bu arada fırça temizliğini de yaptım.İlk köpük denememi de yaptım.Gerçi anlama ama gayet güzel gözüküyordu Smile
(09/03/2012, Saat: 13:34)Lovermann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Bu kadar fazla kişiden de cevap beklemiyordum doğrusu Big Grin

Ben de başlangıç için kendime bir liste çıkardım.Alışverişe çıkarım yarın herhalde.

Araştırmalarım sonunda kendime bir başlangıç seti çıkardım.Eğer yanlış yer değilse listemi de yazayım.
Makina:Wilkinson Sword Classic
Fırça:Jaguar 2003
Arko Krem veya sabun
Jilet için de aslında karışık paketlerden almak istiyorum ama yurtiçinden bulmak zor sanırım.O yüzden Perma-sharp veya Astra mavi falan düşündüm.

Bu listedeki ürünleri yurtiçinde bulmak zor olmasa gerek.AVM gibi yerlerde satılıyor mu bilmiyorum ama yarın alışverişe çıkınca gezelim görelim.

İlk defa başladığım içinde direk yurtdışından Edwin Jagger almayayım diye düşündüm.Bilmiyorum doğru mudur?

Bence alın. Bende direkt Edwin Jagger ile başlamıştım. Zaten zamanla Mach 3 kartuşlarına vereceğiniz parayı amorti edecek... Bir nevi bedavaya gelecek. Üste karınız bile olacak. Herşeyden çokca alacağınıza 1 tane DE 89 getirtin.
merhaba hoşgeldiniz.
bende size EJ 89 öneririm. yeni kullanıcısıyım ama gözüm kapalı tavsiye edebilirim... günlük tıraşta ben verim aldım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 851 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 794 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,582 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 646 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 686 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk