LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON
Ürünü bugün teslim aldım. Kokusu çok başarılı. Güzel bir ferahlığı var. İlk başta biraz yakıyor gibi ama verdiği ferahlık o kusurunu kapatıyor Smile Aftershave

(14/07/2021, Saat: 21:40)XauPau Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bitmiş maalesef.

Sanırım bulunduğunuz bölge ile alakalı.
Ben bu üründen çok memnun kaldım, ferahliktan ziyade ciltte oluşturduğu yağlı bir tabaka yüzün biraz parlamasına sebep oldu fakat cildimde oluşan kızarıklıklar ve her gün tıraş olduğum için cildimdeki bazen oluşan tahrişleri büyük oranda yok etti sanki hiç tıraş olmamışim gibi bir his yarattı.ayni etkiyi tabac losyondada olmuştu ama bu onun nerdeyse 1/3 fiyatı kadar su an kampanyadan 27 TL ye şansa buldum 3
Adet stokladim hemen Smile
İçine .mentol kristali atınca adı gibi buz etkisi de oluşuyor. Yazın severek kullandim. Proraso yeşil losyon seviyesinde-kalitesinde değil ama iyi bir seçenek.
L'oreal market ürünleri klasmanında bence başarılı bir ürün. Çok üst seviye bir tıraş sonrası ürün değil. Ürünün tıraş sonrası nemlendiriciliği Nivea Mild losyondan hallice ancak ondaki yapışkan hissiyatı yok. Alkollü bir içeriğe sahip ama cildi tahriş edip, kurutucu etki doğuracak düzeyde değil. Kokusu ne çok hafif, ne çok maskülen. Tercih sebebi haline getirecek bir koku profili olmadığı gibi ürün kutusu içinde yazan '' ICE IMPACT'' yani buz etkisi ibaresi de mentollü ürün çağrışımı yaratabilir. Üründe mentol olmadığını belirteyim. Serinletici etkisi de yok. Yatıştırıcılığı fena değil. Özet olarak fiyat performans oranı yüksek ancak çığır açan bir ürün değil. Market ürünleri klasmanında ve birçok ithal üründen daha başarılı olmasına karşın bana göre mükemmel bir ürün değil. 2014'de Impa'nın 40 tl ya sattığı göz önüne alınacak olursa şu an ki fiyatı da epey uygun. Bunu da belirteyim.
En son ne bitirdiniz? başlığında da paylaştığım için kısa bir değerlendirme yapmak istiyorum. Bir üst mesajda yazdığım notlarımı da biraz genişletmiş olayım.

Ürün cam şeffaf bir şişede satılıyor. Açık mavi losyon rengi ve turuncu detaylar görseli destekliyor. Cam şişe ağzında muadil ürünlerdeki gibi fazla dökülmesini engelleyecek bir stop sistemi, plastik başlık vs bulunmuyor. O yüzden bir miktar fazla dökülebiliyor kullanım esnasında.

Şu ana kadar kullandığım ve iç piyasadan temin edilebilen tıraş sonrası ürünler anlamında en başarılı ürünlerden birisi. Ürün içeriğinde alkol var ancak bu alkol yerli tıraş sonrası ürünler gibi geniz yakacak ölçüde kesif sert bir alkol değil. Ciltle temas halindeki o ilk birkaç saniyelik alkol ısırığı haricinde ciltte yanma, tahriş yapmıyor. Tıraş sonrası yatıştırıcılığı yine bu klasmanda bir ürün için başarılı. İçerikte yer alan kafein ve vitaminler yatıştırıcılığı destekliyor. Ciltte yapışkan bir hissiyat bırakmadan da nemlendirme vazifesini başarıyla yerine getirebilen bir tıraş sonrası ürün. Koku olarak içinde maskulen çağrışım uyandıran hoş ve taze bir kokusu var. Narenciye-bergamot ve vetiver kokusu alabildiğim kokular. Koku kalıcılığı üst düzey değil ancak olması gereken de bu bence. Bir tıraş sonrası ürün için ben kişisel tercih olarak eğer takım halinde kullanma imkanım olmayan bir ürün için fazla kalıcı koku olsun istemiyorum. Parfüme de yer açmak lazım değil mi? Kalıcı bir tıraş sonrası ürünü, aynı marka ve koku kombiniyle balsam ve edt/edp'yle destekleyebiliyorsak o zaman başka tabi...

Sonuç olarak marketlerden ve internet üzerinden 30-50 tl arasında temin edilebilen bu ürün, mükemmel değil ancak başarılı bir ürün. Nacizane tavsiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,211 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,425 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,904 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,151 01/06/2021, Saat: 00:07
Son Yorum: Vincent_Lord
  Clubman Pinaud Aftershave ohtararan 146 145,150 07/08/2020, Saat: 00:58
Son Yorum: ahraz
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,240 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  PRORASO TIRAŞ SONRASI LOSYON MENTHOL&OKALİPTUS parathormon 8 5,557 07/05/2020, Saat: 15:24
Son Yorum: Oldstyle
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,755 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,025 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,283 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: