Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var
Ben finest istedim, kemikli kemikli mis gibi. Gelsin de yabancı forumlarda havamızı atalım Cool
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(19/08/2014, Saat: 22:08)aslan180 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur beyle az önce temas kurdum sağolsun çok ilgilendi, A kalite ürünlerinden sipariş verdim yarın gönderecek:-) Tekrar buradan da kendisine teşekür ederim Smile

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

(19/08/2014, Saat: 23:23)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tekrardan herşey için teşekkürler abi.
İnşallah herşey istediğin gibi gider.Tebrikler

Yorum ve fotoğraflar bir süre sonra artık Blush

(20/08/2014, Saat: 11:20)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur beyden bende Manchurian aldım kendisi cok ilgilendi saolsun.Teşşekkür ederim.

iyi günlerde kullanın arkadaşlar. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(19/08/2014, Saat: 18:04)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı olsun Onur98,
Loyal in

Finest
Superfine 2band
Super Silvertip
Premium Silvertip
Manchurian
HMW

knotları hakkında biraz bilgiler verebilirmisiniz ? Batıcımıdır, yüzde yayılırmı, sabuna kreme yüzde köpürtmeye hangisi hangisine uygundur, kıl ve düğüm kaliteleri nasıldır. Forumda bilgileri mevcut değil.
Loyal den bir adet silvertip fırçam mevcut Super Silvertip mi Premium mu bilmiyorum, yüzü çizmesi batması imkansız pamuk gibi, masaj etkisi az .

Fırçalar üstün işçilik ile yapılmış olup "Glue Bump" dediğimiz fırçaların kökünde epoxy taşması yoktur. O nedenle en düşük grade olan "finest" haricinde tüm fırçalar sizin "pamuk" diye tabir ettiğiniz uçlara sahiptir ve kıl tipine göre çok tatlı düzeyde değişsen bir omurgaları vardır. "Finest" diye tabir ettiğimiz fırça da Simpson Best ne kadar yüzü rahatsız eden batıcılığa sahipse o kadar batıcı. Yani yok denecek kadar az.

Super ve Premium Silvertip ise Simpson Super ayarında hatta daha da yumuşak uçlara sahip.

Superfine 2band ise Morris and Forndran (M&F) in Blonde Badger ile yarışır. Buna ait karşılaştırmalı fotoları yükleyeceğim.

Sonuçta alışkanlığınız eğer domuz fırçalar ya da sıradan porsuk fırçalar gibi dibinde odun gibi bir epoxy olan kütük fırçalardan yanaysa bu fırçalar böyle olmadığı için Sizde bu lüks hissiyatı tam tersine hayal kırıklığı yaratabilir.

Forumda Loyal knotları ile ilgili sayfalar dolusu bir inceleme başlığı olması gerekiyor. Forumda zaman zaman sunucu taşınması / saldırı gibi nedenlerden kesintiler ve veri kayıpları yaşandığı için görünmüyor olabilir. Sebebini ben de bilemiyorum. Adminimiz @McOrco sunucu yedeklerinden kontrol ederek bulabilir mi onu da bilemiyorum.

Aklınıza takılanları buradan sorarsanız, sizin gibi benzer sorular aklına gelen herkes için daha da bilgilendirici paylaşım olacağını düşünüyorum.
a026a5c8ffdb7c33d54d98c0f3041b7e.jpge21562c02e35f7fa2bd08448616465d3.jpg236fff5e998f17c63b5c70990d3ce80d.jpg

Morris and forndran vs. tipsoft blonde Badger
İlgi, alaka, mavi astra hediyesi ve hızlı teslimat için çok teşekkürler renkli saplar için bir kaç ay bekleyeceğiz artık şimdilik bunun ile idare edelim

6YG0oP.jpg
Tipsoft Silvertip Finest fırçam geldi kargo şirketi şaşırttı, bu sefer çok hızlı oldu. Onur98 ve Tipsol üstatlara teşekkürler bu ürünü bize kazandırdıkları için. Tasarım ilk başta bana biraz büyük gibi gelmişti ama elime alınca tam elime oturdu. Tasarım, işçilik, malzeme mükemmel. Kutusu bile 1. kalite üretilmiş. Hocam bir de içine mavi Astra iliştirmiş sağolsun. Knot yorumlama işini üstatlara bırakıyorum.
Tekrar teşekkürler.
evastu.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
447 tane yurt dışı alışverişim oldu bu kadar kaliteli ve özenli hazırlanmış paketleme görmedim(kutu kalitesi de çok güzel) her şeyi ile çok başarılı, başarıların devamını diliyor çılgın Türklere ve çeşitli renklerdeki sapları merakla bekliyoruz...

İşyerinde olduğum için köpük el sabunu ile denedim muhteşem bir şey yauv biz domuzlarla ne çile çekiyormuşuz arkadaşlarıma öneriyorum hep
Hayırlı olsun.
Bol kazançlar
(21/08/2014, Saat: 11:53)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsoft Silvertip Finest fırçam geldi kargo şirketi şaşırttı, bu sefer çok hızlı oldu. Onur98 ve Tipsol üstatlara teşekkürler bu ürünü bize kazandırdıkları için. Tasarım ilk başta bana biraz büyük gibi gelmişti ama elime alınca tam elime oturdu. Tasarım, işçilik, malzeme mükemmel. Kutusu bile 1. kalite üretilmiş. Hocam bir de içine mavi Astra iliştirmiş sağolsun. Knot yorumlama işini üstatlara bırakıyorum.
Tekrar teşekkürler.
evastu.jpg

Hayırlı olsun komşum, fırçaların kalitesi gerçekten üst düzey beğenmenize sevindim. Onur kardeşim çok çalıştı bu proje için tüm övgüleri hak eden kişi kendisidir. Bende tekrar tebrik ediyorum alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun..
e mail adresim tipsol@me.com
tebrikler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,169 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,097 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 458,058 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,688 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,396 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,994 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,868 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
  Pure tipi porsuk fırçası yumuşatılabilir mi? midheaven 22 24,757 16/02/2020, Saat: 12:10
Son Yorum: U A K
  Muhle Pure Porsuk Kılı akaysakarya 9 5,033 09/01/2020, Saat: 23:41
Son Yorum: Shavette

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: