Danışma
hoşgeldiniz,
makine konusunda usta arkadaşlar bilgi verecektir gerçi, ülke içinde de metrolarda wilkinson makine bulabilirsiniz, onunla deneyin bir de.

önemli olan kendinize zaman tanımanız, cildinizden ziyade makine için eliniz hazır değil hareketlere. yüzünüzü tanıyacaksınız ve zamanla bastırmamayı da öğreneceksiniz. şimdilerde ne kadar "bastırmıyorum" deseniz de, aslında bastırdığınızı farkedeceksiniz. astra yerine pembe mavi rapira, polsilver denemenizi tavsiye ederim.
(12/08/2014, Saat: 23:17)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz,
makine konusunda usta arkadaşlar bilgi verecektir gerçi, ülke içinde de metrolarda wilkinson makine bulabilirsiniz, onunla deneyin bir de.

önemli olan kendinize zaman tanımanız, cildinizden ziyade makine için eliniz hazır değil hareketlere. yüzünüzü tanıyacaksınız ve zamanla bastırmamayı da öğreneceksiniz. şimdilerde ne kadar "bastırmıyorum" deseniz de, aslında bastırdığınızı farkedeceksiniz. astra yerine pembe mavi rapira, polsilver denemenizi tavsiye ederim.

Astra'nın super platinium yazanından almıştım onu açmadım zaten daha perma-sharp ile oldum hep.burada bulabildiğim markalar astra-perma-shark.Size bir sorum daha olsun madem feather jiletlerden temin etsem bayağı keskin olduğu yazıyor daha mı iyi olur yoksa acemi olduğum için daha mı kötü olur? Teşekkürler
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
çok kısa ömürlü olurlar
acemi olduğunuz için teknik oturmadığı için
ama en önemliside parker gibi güvensiz bir alet kullandığınız için
cildinize çok zarar verirsiniz
wilkinson onerisini deneyebilirsiniz
makine 10 tl değerinde oldukçada kalitelidir
sitemizde incelemesi ve yorumları mevcut
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(13/08/2014, Saat: 04:37)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok kısa ömürlü olurlar
acemi olduğunuz için teknik oturmadığı için
ama en önemliside parker gibi güvensiz bir alet kullandığınız için
cildinize çok zarar verirsiniz
wilkinson onerisini deneyebilirsiniz
makine 10 tl değerinde oldukçada kalitelidir
sitemizde incelemesi ve yorumları mevcut

Anladım hocam ilginize teşekkürler
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Foruma hoşgeldin. Biraz sabır gösterir ve forum da yazan bilgileri uygularsan çok faydasını görürsün. Bana çok faydası oldu forumda ki bilgilerin, kartuşlu aletlerle tıraş bile işkence iken şimdi çok rahat ettim. Kıl dönmesi tahriş vb şeylerden kurtuldum. Kullandığım ekipmanda yurtiçinden temin ettiğim ucuz şeyler.
hoşbulduk erdall37 hocam şu an deneme aşamasındayım.toplamda 5 kez traş oldum şu ana kadar başarılı olduğum söylenemez ama umarım vazgeçmem.Haklısınız forum bir derya bu konuda örneğin arkadaşların tavsiyesi üzerine 12,50 TL'ye aldığım wilkinson classic makine ile 110 TL verdiğim Parker makineden daha rahat tıraş oldum bugün.Jilet de önemli bir faktör olabilir perma sharp-shark-astra yeşil arasından en çok astra yeşil ile rahat ettim mesela tecrübe ederek bulmaya çalışıyorum.
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Hoşgeldiniz. Astradan memnun kalırsınız rapira deneyebilirsin.Bence perma sarpa şimdilik pek bulaşmayın şap kullanmayı ihmal etmeyin sabunun kıvamınıda ayarlıyamıyor olabilirsiniz krem deneyin ve kartuşa sakın dönmeyin.zaman tanıyın cildiniz alışsın. gerekli malzemeleri cumhuriyet caddesinde tuna kardeşler var oradan teminedebilirsiniz iki tane dükkanları var başkada alternatif pek yok zaten.
(14/08/2014, Saat: 10:10)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Astradan memnun kalırsınız rapira deneyebilirsin.Bence perma sarpa şimdilik pek bulaşmayın şap kullanmayı ihmal etmeyin sabunun kıvamınıda ayarlıyamıyor olabilirsiniz krem deneyin ve kartuşa sakın dönmeyin.zaman tanıyın cildiniz alışsın. gerekli malzemeleri cumhuriyet caddesinde tuna kardeşler var oradan teminedebilirsiniz iki tane dükkanları var başkada alternatif pek yok zaten.

Teşekkür ederim hocam zaten parker makineyi oradan almıştım ancak ellerinde başka makine-fırça çeşitleri yoktu.Oradan temin edebileceğim tavsiye edeceğiniz krem varsa alabilirim
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Arko çeşitlerinden memnun kalacağınızı tahmin ediyorum özellikle sensetive,miost,ice mint i tavsiye ederim.
Hoşgeldiniz dostum, Arko sabun ve kremlerin yanında Nivea kremler de iyidir marketlerde bulunur. Başlangıç için bu ürünler yeterli olabilir zaman geçtikçe yeni kremler, sabunlar deneyeceksiniz zaten Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hem Merhaba hemde fikir danışma. eyvallah 30 8,845 16/07/2019, Saat: 17:43
Son Yorum: Enigma

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: